دانش آموز دبیرستانی پس از رژه بازگشت به خانه در یک تصادف عجیب جان باخت


مقامات گفتند که یک دانش آموز دبیرستانی در ایلینوی پس از سقوط در یک تصادف عجیب در پی رژه بازگشت به خانه جان خود را از دست داد.

بر اساس بیانیه مقامات مدرسه ، هیث تاثمن ، 17 ساله ، دانش آموز مدرسه راهنمایی الدورادو ، هنگام بازگشت از رژه روز پنجشنبه هنگام پریدن از روی شناور ارشد تعادل خود را از دست داد و به سرش ضربه زد.

دندان شکن پس از پریدن از شناور رژه در رژه بازگشت به مدرسه درگذشت.
فیس بوک

مقامات گفتند که وی به بیمارستان دیاکونس در ایوانسویل منتقل شد و در آنجا مرگ وی اعلام شد.

در مرثیه نامه او از او به خاطر “همیشه نشان دادن لبخند و شخصیت بازیگوش خود با توانایی منحصر به فرد خود در روشن کردن اتاق” یاد می شود.

درگذشت می گوید: “او عاشق بازی Fortnite ، کمپینگ ، ماهیگیری و باشگاه هنری دبیرستان الدورادو است.”

مقامات مدرسه می گویند که پس از مرگ دانش آموز ، خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

رایان هابز ، سرپرست واحد 4 الدورادو ، در نامه ای به “ما طی چند روز آینده چندین رویداد مدرسه و اجتماع برگزار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که دانش آموزان ما شاهد حادثه بوده اند و دوستان هیث از همه حمایت مورد نیاز خود برخوردار هستند.” کارکنان ، دانش آموزان و خانواده های آنها.

“امروز ، ما دبیرستان خود را افتتاح کردیم و برای هر دانش آموزی که به کمک نیاز دارد یا فقط نیاز به صحبت دارد ، کارمندی از معلمان و مشاوران داریم. اگر دانش آموزانی دارید یا دانش آموزانی را می شناسید که به کمک احتیاج دارند ، لطفاً آنها را تشویق کنید تا تماس بگیرند یا به آنجا مراجعه کنند. “

دیدگاهتان را بنویسید