دانشجوی ۲۱ ساله، از ۲۵۰ دلار برای راه اندازی کسب و کار دوربین فیلم ۳۵ میلی متری استفاده می کند که اکنون یک میلیون دلار درآمد دارد


دانشجوی ۲۱ ساله از ۲۵۰ دلار برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار «نابغه‌ای» استفاده می‌کند که در عرض ۶ ماه ۱ میلیون دلار برای او به ارمغان آورده است – در اینجا نحوه انجام این کار او آمده است.

  • مادی استفانیس، ۲۱ ساله، در سال ۲۰۱۹ یک دوربین فیلم قدیمی را در فیس بوک به قیمت ۲۵۰ دلار فروخت.
  • او با دیدن تقاضا، از پول برای خرید بیشتر استفاده کرد – و در عرض یک هفته ۱۰ عدد فروخت
  • این دانشجوی بازرگانی یک سال را صرف فروش مجدد مدل های قدیمی در وب سایت خود، ۳۵mmco کرد
  • بیش از ۱۰ ماه، او یک دوربین فیلمبرداری ساخت که در آگوست ۲۰۲۱ راه اندازی شد
  • Reloader 99 دلاری از آن زمان تاکنون دو بار فروخته شده است و در ماه شش رقم به فروش می رسد
  • خانم استفانیس به Daily Mail استرالیا گفت که بهترین توصیه او این است که “صحبت نکنید و آن را دنبال کنید”.


یک دانشجوی بازرگانی که علاقه زیادی به عکاسی قدیمی دارد توضیح داده است که چگونه فقط ۲۵۰ دلار استفاده کرده است برای ایجاد یک دوربین فیلمبرداری پایدار که از زمان عرضه آن در شش ماه پیش تاکنون ۱ میلیون دلار درآمد داشته است.

زمانی که مادی استفانیس، ۲۱ ساله، در سال ۲۰۱۹ سعی کرد یک دوربین قدیمی را به قیمت ۵۰ دلار در بازار فیس بوک شلاق بزند، قبل از اینکه به پیشنهاد ۲۵۰ دلاری رضایت داد، غرق پیشنهادات شد.

او که از این تقاضا شگفت زده شده بود، پول را روی تعداد بیشتری سرمایه گذاری کرد و در عرض یک هفته ۱۰ عدد فروخت.

این کارآفرین نوپا یک سال را صرف خرید و فروش مجدد مدل‌های متوقف‌شده در وب‌سایت خود، ۳۵mmco کرد، اما در پس‌زمینه، سخت مشغول توسعه خط دوربین‌های فیلم قابل استفاده مجدد خود بود.

Reloader 99 دلاری از زمان عرضه در ۱۵ آگوست سال گذشته تاکنون دو بار فروخته شده است و برای خانم استفانیس گردش مالی شش رقمی ماهانه به ارمغان آورده است – همه اینها در حالی که با ایجاد یک جایگزین برای دوربین های یکبار مصرف یکبار مصرف، سهم خود را برای کره زمین انجام می دهد.

در ۲۴ فوریه، این برند در دو رنگ جدید – صورتی و سبز – عرضه خواهد شد و در نهایت پس از اینکه خانم استفانیس ۱۲۰۰۰ سفارش را در خانه پدر و مادرش بسته بندی کرد، به یک فضای انبار منتقل می شود.

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

مادی استفانیس (سمت راست) دانشجوی ملبورن یک دوربین فیلمبرداری قابل استفاده مجدد ساخت

مادی استفانیس (سمت راست) دانشجوی ملبورن یک دوربین فیلمبرداری قابل استفاده مجدد ساخت

Reloader 99 دلاری جایگزین هوشمندانه ای برای دوربین های یکبار مصرف یکبار مصرف است که به دلیل ایجاد مقادیر زیادی زباله پلاستیکی که در اقیانوس ها و دفن زباله ها جمع می شود مشهور است.

این کارآفرین نوپا یک سال را صرف خرید و فروش مجدد مدل‌های متوقف‌شده در وب‌سایت خود، 35mmco کرد، اما در پس‌زمینه، سخت در حال توسعه اختراع خود بود: اولین دوربین فیلم‌برداری قابل استفاده مجدد استرالیا.

Reloader 99 دلاری (چپ و راست) جایگزین هوشمندانه ای برای دوربین های یکبار مصرف یکبار مصرف است که به دلیل ایجاد مقادیر زیادی زباله پلاستیکی که در اقیانوس ها و دفن زباله ها جمع می شود مشهور است.

با تأمل در مورد موفقیت خارق‌العاده‌اش، این تاجر علاقه به اولین دوربینی را که در فیس‌بوک فروخت به عنوان «لحظه‌ای نورانی» توصیف کرد که مسیر موفقیت او را روشن کرد.

او به Daily Mail استرالیا گفت: «این فوق‌العاده بود، من به معنای واقعی کلمه نمی‌توانم تقاضا را تامین کنم. من در عرض دو ماه از فضای تولید خود بیشتر شده ام.

این دوربین که از پلاستیک ABS ساخته شده است، دارای لنز ۳۱ میلی‌متری و فوکوس تا یک متر، با سرعت شاتر ۱/۱۲۰ ثانیه و فلاش داخلی با باتری سه‌گانه A است که روشن‌تر از آنچه استفاده می‌شود در ظروف یکبار مصرف سنتی

ده ماه پس از ساخت، دوربین دارای یک بند چرمی گیاهی است و می توان آن را با فیلم ۱۴.۹۵ دلاری Kodak Gold 200 که در وب سایت خانم استفانیس نیز موجود است، پر کرد.

دوربین های یکبار مصرف ارزان هستند و از ۱۹ دلار تا ۲۹.۹۵ دلار در فروشگاه هایی مانند آمازون و آفیس ورکز به فروش می رسند، اما ماهیت یکبار مصرف آنها باعث ایجاد حجم عظیمی از زباله های پلاستیکی می شود که در اقیانوس ها، رودخانه ها و محل های دفن زباله جمع می شوند.

خانم Stefanis می‌گوید Reloader او – که برای افراد مبتدی با تجربه‌ی صفر در عکاسی طراحی شده است – در درازمدت ارزش پولی بیشتری دارد.

او گفت: “یک رول فیلم فقط ۱۴.۹۵ دلار قیمت دارد، بنابراین در نهایت از خرید دوباره و دوباره دوربین های یک بار مصرف ارزان تر است.”

خانم استفانیس در تلاش است تا با تقاضای اختراع خود که از زمان عرضه در ماه آگوست تاکنون دو بار فروخته شده است - به میزان 5000 دستگاه دست یابد.

این زن تاجر علاقه به اولین دوربینی را که در فیس بوک فروخت به عنوان یک

خانم استفانیس در تلاش است تا با تقاضای اختراع خود که از زمان عرضه در ماه آگوست تاکنون دو بار فروخته شده است – به میزان ۵۰۰۰ دستگاه دست یابد.

دوربین (تصویر) دارای یک بند چرمی گیاهی است و می توان آن را با فیلم ۱۴.۹۵ دلاری Kodak Gold 200 پر کرد که در وب سایت خانم استفانیس نیز موجود است.

به گفته خانم استفانیس، که می‌گوید پس از انتشار ویدیویی درباره دوربین با بیش از یک میلیون بازدید، وب‌سایت ترافیک عظیمی را مشاهده کرد، TikTok بزرگترین منبع فروش برای این تجارت بوده است.

بهترین توصیه او برای کارآفرینان مشتاقی که در مورد راه اندازی یک تجارت فکر می کنند ساده است: “فقط این کار را انجام دهید.”

من توسط افراد زیادی احاطه شده ام که می گویند می خواهند این کار را انجام دهند، اما از ترس فلج شده اند. او گفت: بدترین کاری که می توانید انجام دهید این است که شکست بخورید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر