داروهای سرماخوردگی ایمن برای بارداری – تغذیه مادلیندر فصل سرما باردار هستید؟ احتمالاً سیستم ایمنی بدن شما کمی کدر شده و بینی شما نسبت به دوران بارداری پرتر است. آیا به نظر می رسد همه رسانه های سرد معمولی شما روی آن می گویند “برای بارداری ایمن نیست”؟ برخلاف تصور عموم ، هنگام بارداری و درمان فصل سرماخوردگی و آنفولانزا ، واقعا داروهای بی خطر زیادی در اختیار شما قرار دارد.

اول چیزهای بی فکر هستند ، اما اینها برای ما سخت ترین استرس و انجام است:

باقی مانده– در لحظه دوم احساس خستگی مریض می کنید ، دراز می کشید و نمک اپسوم را گرم می کنید.

هیدرات– خود را مجبور به نوشیدن آب ، آبگوشت و چای های گیاهی کنید. در صورت کاهش وزن ، مایع آمنیوتیک نوزاد و کلیه های شما مشمول مالیات می شوند.

و اکنون برای سرگرم کننده! اینها همه داروهایی هستند که من در دوران بارداری و بیشتر از آنها احساس راحتی می کنم!

  1. من از شربت اکیناسه باردار ایمن و غیر الکلی از Herb Pharm یک تنتور می خورم. من همچنین ویتامین C خود را افزایش می دهم و حداکثر آن را حدود 2000 میلی گرم در روز نگه می دارم. و آیا می دانید که می توانید چای را از مقداری سیر خام تهیه کرده و در آب جوش خرد کرده و آب لیمو خالص اضافه کنید؟! سیر یک باکتری کش قوی و طبیعی است. فقط فراموش نکنید که مقداری عسل اضافه کنید تا خوشمزه شود!

  2. مقداری اسپری بینی از Xlear (ساخته شده از زایلیتول و سالین) بخورید تا آن انسداد عجیب بارداری که هفته هاست بسیاری از ما را گرفتار کرده است برطرف شود!

  3. شرکت گیاهان شرقی برخی از ترکیبات گیاهی چینی فوق العاده م ،ثر ، برای بارداری و شیردهی بی خطر است. Cold Snap به صورت کپسول عرضه می شود و تمام سرماخوردگی هایی را که بلافاصله شروع به انجام آن کردم کاملاً ضبط می کند!

    و بهترین قسمت؟ آنها کاملاً در دسترس هستند و بانک را خراب نمی کنند! من همه این نکات را در سایت هایی مانند Sprouts ، WholeFoods و البته در آمازون دیده ام ، که همه آنها در عکس های زیر پیوند خورده است. امروز مقداری بردارید تا در دستان خود بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید