خوش آمدی! وارد …


دستور العمل ها

دستور العمل های موجود در وب سایت در هر مرحله پس از WLS کمک می کند و برای سه مرحله اصلی پس از آن کدگذاری می شود – مرحله قرمز مایع ؛ مرحله Amber Soft / Pureed Stage ؛ و سومین مرحله سبز “غذا خوردن برای زندگی”. هر دستور غذا دارای تجزیه و تحلیل تغذیه ای از کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و سطح چربی است. دستور العمل ها همچنین برای مناسب بودن برای غذاهای منجمد و گیاهی کدگذاری می شوند. دستورالعمل هایی نیز برای اندازه جیره ارائه شده است و فرض کنید شما با خانواده و دوستان به طور معمول غذا می خورید و اندازه جیره WLS هم داده می شود و هم توصیه می شود.

توصیه های سبک زندگی

با این حال ، یک شیوه زندگی چاقی جدید فقط در مورد غذا نیست – در مورد ورزش ، تغییرات در رفتار و روابط ، و پایبندی به داروهای ضروری است. برخورد با شرایط بحرانی که ممکن است بهترین نیت را از مسیر خارج کند ؛ برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ ایده های جدیدی برای تغییر اندام با راهنمایی در مورد مد و زیبایی پیدا کنید. و عادات سالم تری را جایگزین عادت های مخرب قدیمی کنید. وب سایت نیز به این موارد می پردازد.

جراحی

این وب سایت همچنین به جراحی های ارائه شده برای کسانی که می خواهند بیشتر بدانند می پردازد تا آنها و تیم چاقی خود بتوانند از بین انتخاب موجود بهترین انتخاب آگاهانه را انجام دهند. خانواده و دوستان همچنین ممکن است آنها را در توضیح تفاوت در عمل و همچنین مشاوره در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری خود مفید بدانند. همچنین رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل برای مراحل مناسب و موفقیت طولانی مدت ضروری است.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر برخی از کنترل کننده های بخش قبلی ما را حمل نمی کند ، اما هنوز این امکان وجود دارد که برای استفاده فوری کتابهای “بازگشت به نازک” را به عنوان pdf بارگیری کنید.

شبکه های اجتماعی

اکثر شبکه های اجتماعی مرتبط با سایت در حال حاضر بسته شده اند اما حساب کارول در اینستاگرام که گاهی اوقات با “ماجراهای” غذا خوردن و انتخاب هایش (به علاوه سایر لذت ها پس از عمل) به عنوان یک جانباز چاقی رفتار می کند ، می تواند با استفاده از returntoslenderofficial handle (برای پیوند دادن به آن اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آن پیوند خورده اند ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر می خواهید تنظیمات خود را ادامه دهید ، باید تنظیمات خود را تنظیم کنید.

مخاطب

سایت دیگر روزانه بررسی نمی شود اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. این سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است بنابراین محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید