خوردن غذای سالم و سالم بر روی غذا


در پی صحبت در مورد تمبرهای غذایی ممنوع در خرید نوشابه … همچنین این س questionال اجتناب ناپذیر است که چه گزینه هایی وجود دارد است برای کسانی که غذا داریم در دسترس است؟

و با همه اینها صحبت از بازارهای دهقانی و فروشگاه های مواد غذایی لوکس است که قارچ را به ازای هر پوند 7 دلار می فروشند. … شاید زمان آن فرا رسیده که ما در مورد سر دیگر طیف صحبت کنیم.

چند ماه پیش ، خواننده ای که خود را مامان طبیعت معرفی کرد اطلاعات زیر را با ما به اشتراک گذاشت:

ما یکی از معدود مکان هایی هستیم (اگر این را درست متوجه شده باشم) که به شما اجازه می دهد از غذا در بازار روستایی استفاده کنید. در اینجا آنها کارت EBT شما را بیش از 10 دلار می گیرند و به شما نشانه هایی می دهند که از فروشندگان به عنوان پول استفاده می کنید.

غذاهای کامل – مطمئن نیستم که شرکت را در بر می گیرد یا نه (یادداشت اریکا: شرکت را در بر می گیرد.) – غذا را می پذیرد من هرگز برچسب EBT را در درب غذاهای کامل یا فروشگاه مواد غذایی سالم محلی که اخیراً توسط Whole Foods خریداری کرده ام (Greenlife Grocery ، که در مقاله فوق ذکر شد) ندیده ام … حدس می زنم آیا می خواهیم ثروتمندان بدانند که ما فقرا از آنجا خرید می کنیم؟

من در منطقه ای زندگی می کنم که رقابت غذایی کافی دارد ، بنابراین می توانم مواد غذایی خود را تنگ کنم – برای خرید یک محصول رایگان خریداری می کنم و چیزهایی مانند غلات (مواد سالم هر از گاهی به فروش می رسد) ، سالاد (زیرا اگر به اندازه کافی سالاد ، بیشتر سالاد می خورید ، درست است؟) ، سبزیجات منجمد ، چنین چیزهایی. (ماست به خوبی یخ می زند و من از مواد یخ زده برای تهیه اسموتی استفاده می کنم.)

من نیز در مواقع مناسب و فروش میوه می خرم و سس سیب و کره سیب ، یا انواع توت های یخ زده ، هلو و سایر میوه ها را برای اسموتی ها در زمستان خودم تهیه می کنم.

من از سایت هایی مانند Southern Savers و Hot Coupon World (که دارای پایگاه داده کوپن است ، استفاده می کنید ، بنابراین می توانید کوپن های قابل چاپ را به صورت آنلاین پیدا کنید.) من هرگز نمی دانستم که می توانید از دو کوپن هنگام خرید و خرید رایگان آن استفاده کنید تا زمانی که آنها را پیدا کردم.

هفته ای یکبار به مرکز بازیافت می روم. (ما فقط سه روز در هفته باز است.) آنها اهمیت می دهند که آیا من به سطل زباله نگاه می کنم و کوپن هایی را که دیگران می اندازند بیرون می آورم. من معمولاً با 30 یا 40 درج کامل کوپن در حدود 20 دقیقه حفاری ترک می کنم. من حتی روزنامه نمی خرم (چون به هر حال فقط آن را برای کوپن ها خریدم!)

برای من بهترین بخش این بود که بتوانم دانه و گیاه با آن بخرم. من یک تکه توت فرنگی بزرگ دارم (3 دلار برای 10 گیاه توت فرنگی در وال مارت ، بیشتر از هزینه ای که خودم خرج کردم و سال به سال برمی گردند) ، بوته های زغال اخته ، حتی یک درخت سیب ، همه با پول غذا پرداخت می شوند. به (هشدار در اینجا این است که شما باید آنها را از مغازه ای که کارت غذا می پذیرد بخرید. Home Depot و Lowes و هر مکان باغی که من تا به حال دیده ام این کار را نمی کنید.) من در حیاط جلو باغی دارم که کدو تنبل ، پای کدو تنبل پرورش می دهد. به ، خیار ، انواع کاهو ، اسفناج ، گوجه فرنگی ، کدو و هندوانه. تا زمانی که تبدیل به غذا شود ، هر دسته ای از دانه ها یا گیاهان با غذا پوشانده می شوند.

من سعی می کنم از کودهای طبیعی استفاده کنم – پوست موز پتاسیم را به خاک می دهد ، پوسته تخم مرغ خرد شده کلسیم می دهد. هر دو را می توان با مواد غذایی خریداری کرد.

همانطور که گفتم ، من بسیار ناراحت کننده هستم که چون نان تست گرم است ، بی فایده است. اگر مرغ سرخ شده در یخچال پخته شود ، مجاز است. چون فکر می کنم افراد فقیر لیاقت غذای گرم را ندارند؟ من می توانم سوشی تازه تهیه شده ، آب پریر لوکس یا پوست گوشت خوک بخرم ، اما مرغ داغ نخورم. خیلی عجیب است.

اگر از من بپرسید او سوالات بسیار جالبی می پرسد. او همچنین مرا و مال خودم تخفیف مهارت های شکار شرم آور من را ببخش وقتی می روم گلدان پیدا کنم تا توت فرنگی پرورش بدهم یا چیزهایی از این دست.

اما راستش ، من از مشاوره استفاده می کنم او در مورد چگونگی خرج کردن یک خرج کردن می دانی که من ارزان هستم. چیییییییییییییی

من پیشنهاداتی دریافت کرده ام که ارزش تمبر غذا برای میوه ها و سبزیجات باید دو برابر شود … و در حالی که ممکن است م workثر باشد ، این س alwaysال همیشه باقی خواهد ماند “آیا در نزدیکی مناطق آسیب دیده فروشگاه هایی وجود دارد که میوه و سبزیجات زنده می فروشند؟” هر راه حل پیشنهادی که مشکل واقعی دسترسی و اطلاعات / آموزش را برطرف نکند ، به طور خلاصه ارائه خواهد شد … و در حالی که دولت در تلاش است تا قدرت خرید این افراد را اختراع کند ، افرادی مانند افراد فوق وجود دارند که won ‘اصلاً به آن دست نزنید این ایده را برجسته می کند که می گوید “هرچه منابع شما محدودتر باشد ، مدبر بودن با ارزش تر است.”

در حالی که من کاملاً ظاهر خود را نشان نمی دهم (اما سعی می کنم!) ، من چنین فداکاری را برای خوردن تمیز تحسین می کنم. چه نکات دیگری برای کمک به مردم برای استفاده بهینه از غذا برای تمیز کردن غذا وجود دارد؟

خواندن توصیه می شود:دیدگاهتان را بنویسید