خلاصه ای از فصل دوم “آسمان بزرگ” قسمت 2: “هاکلبری”


آیا ولفگانگ لگارسکی شخصیت مورد علاقه جدید تلویزیونی من است؟ می دانید ، برادر دوقلوی ریک لگارسکی ، ولفگانگ ، معروف به گرگ. “مثل ، موتزارت. ون هیلن. فلاشر “.

در اولین فصل پخش هفته گذشته ، نگاهی گذرا به نقش جدید جان کارول لینچ در آسمان پهن فصل 2 ، اما این هفته ، ما در حال درک این هستیم که دوقلو ریک لگارسکی واقعاً کیست. وولف در حالی که رونالد پرگمن را در حیاط خلوت خود نگه می دارد ، توضیح می دهد که برادر دوقلوی مرده اش ریک یک شکست ناتوان است و از رونالد به عنوان پیاده در سوء استفاده های پیچیده خود استفاده می کند. وظیفه گرگ ، اکنون که رونالد به زنجیر افتاده است ، این است که رونالد را از شر و شر که در کمین او است خلاص کند. گرگ توضیح داد که او ، و نه رونالد ، مسئول اینجا بود ، او آلفا است او همچنین دوست دختر رونالد اسکارلت را نیز مهار می کند و در حالی که او از دور به رونالد نگاهی می اندازد ، او هنوز اجازه نمی دهد صحبت کنند.

جنری هویت ، که در شغل جدید خود دور از شرکت PI زحمت می کشد ، هنوز در محل تصادف یک کامیون از هفته گذشته است که بچه های مداخله با انبوهی از مواد مخدر و پول نقد فرار کردند و راننده توسط ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. ، مرد مرموز سوت زد. جنی خون تازه ای پیدا می کند (خون یک فروشنده مواد مخدر که زنده شده بود و سعی می کرد با راننده کامیونی که به او شلیک کرده بود بجنگد ، آیا او را به خاطر دارید ، درست است؟) ، بنابراین جنی درخواست پزشکی قانونی می کند.

در خانه نوجوانان بریدگر و مدیسون- اینها نام برادرانی است که در سرقت کیسه ها و پول مواد مخدر دخیل بوده اند ، والدین آنها باید شبیه هم باشند ، چگونه می توانیم دو فرزندمان را به نام عاشقانه مورد علاقه کلینت ایستوود- مریل استریپ نامگذاری کنیم؟ میدونم بریج …است از جانب مدیسون حوزه! خواهر و برادر در مورد اینکه آیا باید به صحنه جنایت بازگردند یا خیر بحث می کنند. مدیسون گفت: “آرام باش ، بریجر ، هیچ کس به ما نگاه نمی کند” ، اما بی خبر از آنها ، یک غریبه از جنگل اونها رو ببین بیرون از خانه های خود چادر بزنند بعداً ، بریجر وظیفه خود را بر عهده گرفت تا آنچه را که مشاهده کرد به دفتر کلانتری گزارش دهد ، اما در آنجا مأموری به نام معاون هاروی را دید که در حال سوت زدن “اوه ، سوزانا” بود ، همان لحنی که راننده کامیون را در اثر تصادف کشته بود. همچنین سوت زد. بریدر وحشت زده بدون صحبت با کسی رفت.

معاون هاروی ، مردی که سوت آن را می دهد

وقتی بریدر به مدیسون ، هارپر و مکس اعتراف می کند که قاتل را در دفتر کلانتر در حال سوت زدن می بیند ، مکس همچنین اعتراف می کند که از بخشی از پول هایی که از تصادف مخفی کرده بود برای کمک به مادرش برای پرداخت هزینه های درمان دندان استفاده کرد. ناظر جنگل هنوز در حال تماشای همه دوستان بود که در این مورد بحث می کردند ، و این بار خود را مشهور کرد ، مکس و هارپر را که به خانه می رفتند دنبال می کرد و فریاد می زد: “من تو را دیدم!” او فقط پس از اسپری کردن فلفل مکس به عقب رفت.

در دفتر Dewell & Hoyt ، Cassie وقتی متوجه می شود که عکسی از پسرش Kai وقتی در هفته گذشته جسد Dewey را کشف کرد در داخل خانه نیروهای نظامی ایالات متحده بود ، تکان می خورد. او از این واقعیت که پسرش را با وارد شدن به پرونده پرگمن در معرض خطر قرار می دهد ، شوکه می شود و به دوست قدیمی خود مارک لیندور می گوید که باید تحقیقات پرمن را بدون کمک او به پایان برساند ، او فقط احساس ناامنی می کند.

خوشبختانه برای همه ، جری امتحان PI را گذراند و اکنون به طور رسمی مجوز کار به عنوان بازپرس را دارد تا بتواند کارهای بیشتری را در دفتر انجام دهد. جری و کاسی شروع به کار روی پرونده مشتری جدید خود ، میدو سوپرانو (خوب نام او تونیا است ، و مشخصا نقش او را جیمی لین سیگلر بازی می کند) ، که دوست پسر او ، بیگ سام ، مفقود شده است. هنگامی که مکس جلوی دفتر کاسی می ایستد ، عکسی از بیگ سام می بیند که او را به عنوان راننده کامیونی که شاهد کشته شدن او بود ، می شناسد. او به کاسی می گوید که او را نمی شناسد ، اما آزمایش دروغ سنج لازم نیست تا کاسی متوجه شود که مکس چیزی را پنهان می کند.

در همین حال ، مکس توسط تأثیرات بد احاطه شده است. ابتدا دوستش هارپر او را متقاعد کرد که فروش کیسه حاوی مواد مخدر که سرقت کرده اند ایده خوبی است. سپس T-Lock ، دوست پسر مزاحم مادرش وجود دارد. وقتی تی لاک می شنود که مکس هزینه کار دندانپزشکی مادرش را پرداخت می کند ، او مشکوک می شود که مشکلی برای او پیش آمده است. وقتی مکس نمونه های کوچکی از داروها را از مخفیگاه مخفی خود می گیرد تا آنها را به هارپر ببرند تا آنها را بفروشد ، تی لاک او را می گیرد. مشکل در اینجا این است که T-Lock یک پسر سایه دار است و حدس ما این است که او قصد دارد فروش این داروها را خودش شروع کند.

و اکنون یک مشکل دختر جدید در شهر وجود دارد. رن (جانینا گوانکار) با یک هواپیمای شخصی وارد مونتانا می شود و به هر کسی که ملاقات می کند توضیح می دهد که او کمی دیوانه است. او مانند زن اصلی فیلم “همیشه زن است” بیلی جوئل است ، او از آن دسته افراد است که هنگام خونریزی شما را قطع می کند و می خنداند. صادقانه بگویم ، زن تصویر شده در این آهنگ واقعاً یک کابوس است ، ها؟ بعلاوه ، من همیشه تصور می کردم که اگر به لطف برخی از اشعار آن عنوان را بدست آورید ، مجازات نمی شوید الان می دونم باید به عنوان دو تفکر جداگانه در نظر گرفته شود.

به نظر می رسد رن مغز متفکر کل فیاسکو “کیسه مواد مخدر و پول نقد” بوده است و به دنبال شهر کیسه های مواد مخدر و پول نقد به شهر آمده است و اولین جایی که به دنبال آن بوده رستورانی است که تونیا/میادو سوپرانو در آن کار می کرده است. . ، درست همانطور که کاسی از تونیا پرسید که چرا سام دو بلیط یک طرفه به کابو را خریداری کرده است که قرار بود شب ناپدید شدن او را ترک کنند. تونیا به وضوح بیشتر از آنچه فاش کرد می دانست و گیج شد و نمی خواست جواب دهد. وقتی کاسی رستوران را ترک می کند ، با رن صحبت می کند و سپس به Tonya/Meadow روی می آورد و توضیح می دهد که او همچنین در مورد سام چند سوال دارید سپس رن به آپارتمان تونیا/میدو مراجعه می کند و قبل از ربودن او ، کیسه ای پر از مواد مخدر و پول نقد را جستجو می کند.

کاسی و جنی وقتی متوجه می شوند که دو مورد آنها با یکدیگر ملاقات کرده است ، تصمیم می گیرند با تونیا/میدو صحبت کنند ، و وقتی آنها حاضر می شوند ، می بینند که او را گرفته اند.

افکار وحشی:

  • آنها این هفته جری را کثیف کردند و او را طوری تنظیم کردند که به نظر می رسد با لیندور بیرون می رود ، در واقع ، این روش لیندور برای بدست آوردن اطلاعات در مورد چگونگی وصول رابطه با کاسی بود. #عدالت برای جری!
  • جنی هویت تی شرت های گروهی عالی دارد ، ها؟ برخورد؟ UB40 ؟؟ و نه حتی یک تی شرت “قرمز ، شراب قرمز” ، بلکه آن آلبوم 1984 را تبلیغ می کند گفری مورگان، آلبومی بدون بازدید ایالات متحده یا حتی تک آهنگ؟ باشه جنی ، من تو و پانک راکت رو می بینم ، طعم رگی متقاطع!

  • آیا من هستم یا رابطه بین مادر مکس و T-Lock خارج از میدان چپ؟ او بسیار خوب به نظر می رسید و یک کلاهبردار بود. کجا ملاقات خواهند کرد؟ اوه ، من می دانم ، آنها در “هیولا که بستنی خود را هنگام غذا خوردن ناشناس ترک کرد” ملاقات کردند.

هفته آینده وقتی دوباره در کشور Big Sky ملاقات می کنیم ، شما را می بینیم!

دیدگاهتان را بنویسید