خرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقهکد: ۱۴۰۱۰۸۳۰۶۸۳۱۳۱۷۷۷۲
،
تهران
(اخبار رسمی):
افراد دوست دارند در کمترین زمان و به راحت‌ترین شکل ممکن به مقصد برسند و به همین دلیل سفر با هواپیما را انتخاب کنند. برخی‌ها‌ هم عاشق جاده و مسیرهای طولانی‌اند و با خودروی شخصی یا اتوبوس به دل جاده می‌زند.خرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقهخرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقهخرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقهخرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقهخرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقهخرید بلیط قطار با سفرمارکت فقط در چند دقیقه

در این میان هم هستند که از مسیرهای ریلی و بودن در سفرهای تفریحی می‌برند و آنها را انتخاب می‌کنند. سفر کردن با قطاری‌ها، راحتی‌ها و لذت‌های خاص خودش را دارد. قطارهای قطارهای با مقاصد متنوع در کشور فعال است. حالا این سوال پیش می آید که از کجا و چطور بلیط قطار بخریم؟

چرا با قطار سفر کنیم؟

قطار قطار یکی از محبوب‌ترین وسایل حمل و نقل بین شهری است. قطارهایی که برای سفر انتخاب می‌کنند برای انتخاب انتخاب می‌شوند. مهم ترین مزیت قطار ایمن بودن و راحت بودن آن است. آمار وقایع و حوادث ریلی نسبت به سایر وسایل بسیار کمتر است و به‌ندرت پیش می‌آید. علاوه بر امنیت، باید گفت که سفر با قطار یک سفر مقرونبه‌صرفه و اقتصادی است. شما هر نوع بودجه‌ای که داشته باشید می‌توانید یک نوع بلیط قطار تهیه کنید. دسته‌های لوکس و پنج ستاره به حمل و نقل ریلی کشورمان اضافه می‌شوند که از امکانات و خدمات راه‌اندازی کمی از هواپیما خارج می‌شوند.

اگر به سفر با سفر علاقه مند باشید این سفر یک سفر به یادماندنی و لذت بخش است. گپ و گفتگوهای دوستانه و خانوادگی در کوپه‌های قطار جزو خاطره‌انگیزترین قسمت‌های سفر شما می‌شود. صدای آرامبخش و یکنواخت ریل‌ها در سکوت شب لذت بخش است. در سفر با مسیر از مقصد مهم‌تر است و اگر سفری نداشته باشید می‌توانید از مسیر و جاده‌های ریلی زیبای کشورمان لذت ببرید.

بلیط قطار را آنلاین بخریم یا حضوری؟

در گذشته بلیط‌های قطار از آژانس‌ها و دفاتر فروش یا راه آهن به صورت حضوری خریدار می‌شد. خرید بلیط حضوری، در صف‌های طولانی و معطل شدن را به همراه داشت. اما سامانه خرید بلیط به صورت اینترنتی هم انجام می شود. شما در هر مکانی و در هر زمانی می‌توانید بلیط نظرتان را آنلاین بخرید. خرید بلیط اینترنتی آسانتر از خرید حضوری است و بدون رفت و آمد و معطلی در کسری از انجام می شود. در نظر داشته باشید که اطلاعات موجود در سایت های اینترنتی فروش بلیط با مراکز خرید حضوری و ایستگاه های راه آهن یکسان است. پس با خرید اینترنتی چیزی را از دست نمی‌دهید، بلکه برای شما وجود دارد.

اتوبوس خرید بلیط قطار به صورت آنلاین چیست؟

۱- رزرو کوپه دربست

اگر دوست دارید در سفر دوستانه یا خانوادگی خود راحت باشید و با کودک خردسال همراه باشید می‌توانید بلیط بخرید، کوپه‌های دربست چهار یا شش‌نفره را انتخاب کنید و کوپه دربست را یک‌جا خریداری کنید.

۲-خرید بلیط مقرونبه‌صرفه

یکی از مهم‌ترین مشتریان خرید آنلاین بلیط امکان مقایسۀ قیمت‌ها با همدیگر است. زمانی که مبدأ و مقصد را انتخاب می‌کنید، بلیط‌های مختلف را برای شما نشان می‌دهند. شما می‌توانید با توجه به بودجه‌هایی که دارید یکی از این قطارها را انتخاب کنید.

۳-مقایس های امکانات قطارها

یکی دیگر از خریدهای آنلاین این است که شما پیش از خرید، اسامی شرکت‌های مختلف و امکانات هریک را می‌بینید. در طول مسیر چه خدماتی ارائه می شود و قیمت هر کدام چقدر است. شما می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه‌تان، قطارهای سالنی و ارزان قیمت یا قطارهای لوکس و پنج ستاره را انتخاب کنید. برای مثال اگر مقصد شما مشهد است می توانید قبل از خرید بلیط قطار مشهد (امکانات سایر قطارها و شرکت های حمل و نقل ریلی را بررسی کنید.

بلیط آنلاین ۴-استرداد

در صورتی که از سفر خود منصرف شوید و نمی‌توانید سوار قطار بشویید تا ۶۰ دقیقه پیش از حرکت قطار می‌توانید بلیط را به صورت آنلاین پس بدهید. با استرداد آنلاین بلیط نیازی به آژانس یا راه آهن نیست، در منزل می‌توانید بلیط را به‌راحتی مسترد کنید. در کمترین زمان هزینۀ بلیط پس از کسر مبلغ جریمه، به حساب شما واریز خواهد شد.

۵-پشتیبانی آنلاین

شاید خرید بلیط به صورت اینترنتی برای شما سخت به نظر برسد یا در حین خرید سؤالاتی برایتان پیش بیاید. از این بابت نگران نباشید، کافیست با پشتیبانی سفرمارکت تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنید.

۶-انتخاب ساعت قطار

سایت‌های فروش بلیط آنلاین این امکان را فراهم می‌کند که شما را انتخاب کنید که بلیط‌های مختلف را با زمان‌های مختلف ببینید. با توجه به ساعتی که می‌خواهید حرکت کنید و به مقصد برسید بلیط را خریداری کنید.

۷-خرید بلیط قطار ویژه خواهران

شما می‌توانید به یکی از شرایط و با توجه به جنسیت از بلیط‌های عادی، ویژۀ خواهران یا ویژۀ برداران را انتخاب کنید. زمانی که بلیط ویژۀ خواهران را تهیه می‌کنند همه همسفران شما خانم هستند و در طول سفر راحت‌تر هستند.

خرید بلیط حمل خودرو با قطار

اگر می‌خواهید در سفرتان راحت باشید و خودروی شخصی را با خودتان بخواهید می‌توانید مسیری را طی کنید یا بلیط حمل‌ونقل خودرو تهیه کنید. در صورتی که در خرید بلیط خودرو سوالی داشته باشید می‌توانید با پشتیبانی سفرمارکت تماس بگیرید.

نحوه خرید بلیط در سفرمارکت کمتر از یک دقیقه

خرید بلیط آنلاین از سفرمارکت بسیار آسان است و در چند دقیقه می توانید بلیط نظرتان را خریداری کنید. اگر می شود با بلیط قطار تهران به مشهد کافیست سفر کنید وارد سایت یا اپ سفرمارکت شوید. از منوی سمت راست روی گزینۀ قطار کلیک کنید. در این قسمت باید اطلاعات اصلی یعنی شهر مبدأ و مقصد و زمان سفرتان را انتخاب کنید. تاریخ رفت و برگشت و تعداد چند نفر را مشخص کنید، سپس روی گزینش کلیک کنید. در کسری از دو قطارهای موجود برای شما نمایش داده می شود. جلوی هرکدام به نام شرکت، قیمت بلیط، زمان رفت و برگشت و خدماتی که ارائه می‌کنند را می‌بینید.

می‌توانید برای جستجوی دقیق‌تر از فیلترهای زمان و قیمت استفاده و ارزان‌ترین تا گران‌ترین بلیط‌ها را به صورت لیستی ببینید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر، انتخاب بلیط را انتخاب کنید. حالا نوبت وارد کردن اسامی و اطلاعات شخصی هر کدام از آنهاست. پس از وارد کردن اطلاعات یکبار دیگر آن را بررسی کنید تا از صحت آن مطمئن شوید. ایمیل و شماره همراهتان را وارد کنید و دکم را بررسی کنید. وارد صفحۀ پرداخت شوید و مبلغ نهایی را پرداخت کنید. اکنون بلیط شما آماده است و می‌توانید فایل‌های آنلاین را دانلود و پرینت بگیرید. به همین راحتی خرید بلیط انجام می شود.

از کجا بلیط قطار ارزان بخریم؟

به طور کلی باید گفت که سفر با قطار نسبت به هواپیما و ماشین جزو ارزانترین سفرها به حساب می‌آید. قطار هم راحت و امن است و هم ارزان. اگر بخواهید هزینه‌های سفرتان را کاهش دهید و بلیط قطار ارزان بخرید سفرمارکت بهترین انتخاب را برای شما انتخاب کنید. کافیست به سفرمارکت مراجعه کنید و وارد قسمت فروش بلیط قطار شوید. شهر مبدأ، مقصد و زمان سفرتان را انتخاب کنید. در چند هفته همۀ قطارهایی که به مقصد مورد نظر شما وجود دارد، به صورت مقایسه ای به شما نشان می دهد تا با توجه به شرایطتان، یکی را انتخاب کنید. از سایر مسافران خرید بلیط قطار از سفرمارکت ویژه، دارای تخفیف و شرکت در قرعه کشی های ویژه است.

### پایان خبر رسمی