خریداران می گویند برس سشوار ۳۶ پوندی BaByliss به موهایشان حجم زیادی می بخشد.


«حجم زیاد می‌افزاید»: خریداران از پرفروش‌ترین برس سشوار برای حالت دادن و خشک کردن موهایشان بسیار تحت تأثیر قرار گرفته‌اند – و این به تنها ۳۶ پوند کاهش یافته است.


محصولات ارائه شده در این مقاله Mail Best به طور مستقل توسط نویسندگان خرید ما انتخاب می شوند. اگر با استفاده از پیوندهای موجود در این صفحه خریدی انجام دهید، MailOnline ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کند.

اگر می‌خواهید یک سشوار بدون وز در خانه داشته باشید یا می‌خواهید مدت زمانی را که برای حالت دادن به موهایتان صرف می‌کنید کاهش دهید، این استایلر هوای داغ BaByliss یکی از ضروریات است.

استفاده از سشوار و برس گرد را فراموش کنید. پرفروش‌ترین ابزار مو، با بیش از ۳۸۰۰ بررسی پنج ستاره، یک برس و خشک‌کن گرد است که به شما امکان می‌دهد بدون رویارویی با رشته‌های درهم، فوم‌هایی با کیفیت سالن در خانه ایجاد کنید.

حالت دهنده هوای گرم چرخشی بزرگ BaByliss که روی موهای مرطوب استفاده می شود، هنگام حالت دادن به شما گردش می کند و هوای گرم را از طریق بدنه برس و دریچه ها عبور می دهد، در حالی که ترکیب نرم موی گراز و نایلون صافی و درخشندگی ایجاد می کند.

هزاران خریدار آمازون می گویند برس خشک کن Babyliss

هزاران خریدار آمازون می گویند که برس خشک کن BaByliss به موهایشان حجم زیادی می بخشد.

در حال حاضر، اولین محصول پرفروش، که معمولاً 50 پوند قیمت دارد، تنها با قیمت 36 پوند به فروش می رسد - که 28 درصد پس انداز است.

در حال حاضر، اولین محصول پرفروش، که معمولاً ۵۰ پوند قیمت دارد، تنها با قیمت ۳۶ پوند به فروش می رسد – که ۲۸ درصد پس انداز است.

می‌توانید با نزدیک‌تر کردن برس به ریشه‌ها و نگه‌داشتن آن برای مدت طولانی‌تر، صدا را کنترل کنید. دارای دو تنظیم گرما، به علاوه یک انفجار خنک است که استایل شما را در جای خود قرار می دهد.

Hot Air Styler تنها بلیطی برای حالت دادن آسان مو در خانه است که در عرض چند دقیقه به حجم و لیفت مو می افزاید. به علاوه، از آنجایی که ابزار حالت دهنده مو به طور همزمان موهای شما را خشک و حالت می دهد، دیگر نیازی به دست زدن به اتوی خود نیست.

هزاران خریدار آمازون با یک دنبال‌کننده اختصاصی، مدل موی بزرگ BaByliss Big Hair Rotating Hot Air Styler را «تغییرگر بازی» و «بهترین چیزی که تا به حال خریده‌ام» می‌خوانند و می‌گویند که موهایشان را درخشان و شاداب می‌کند.

در حال حاضر، پرفروش‌ترین محصول، که معمولاً ۵۰ پوند قیمت دارد، فقط ۳۶ پوند به فروش می‌رسد – که ۲۸ درصد پس انداز است.

“من وسواس دارم!!!” یک خریدار فریاد زد. من هرگز به خشک کن و برس گرد وصل نشدم. شما موهای موج دار بسیار پرپشتی دارید و نیاز به حالت دادن دارید، یا این که لانه موش است. من نمی‌خواستم اگر برندهای گران‌قیمت برایم کار نمی‌کردند، هزینه گزافی برای برندهای گران‌قیمت خرج کنم، بنابراین پس از تحقیق، به این یکی بسنده کردم.

“بعد از چند بار استفاده به راحتی قابل تشخیص بود و آماده شدن را سریع و آسان می کرد و مانند انفجار به نظر می رسید.”

برای استفاده بر روی موهای مرطوب، حالت دهنده هوای داغ چرخشی موی بزرگ BaByliss در طول حالت دادن به مو به گردش در می آید و هوای گرم را از طریق بدنه برس و دریچه های هوا عبور می دهد.

برای استفاده بر روی موهای مرطوب، حالت دهنده هوای داغ چرخشی موی بزرگ BaByliss در طول حالت دادن به مو به گردش در می آید و هوای گرم را از طریق بدنه برس و دریچه های هوا عبور می دهد.

“وای این شگفت انگیز است!” دیگری نظر داد. من موهای ضخیم به طول شانه دارم و بعد از ۵۰ دقیقه خشک کردن، در عرض ۱۰ دقیقه نامرتب به نظر می رسد، بنابراین این را خریدم.

استفاده آسان است، برس غلتکی عالی است، انتهای من به خوبی فر می‌خورد! تمام زندگی من کجا بوده است؟ انقدر خوبه که ۲ تا دیگه برای هدیه دادن به دوستان میخرم! “

سومی قبول کرد و گفت: من موهایی دراز دارم و روی آن کمی نازک. این برس حجم بسیار خوبی می دهد. من هر بار که موهایم را می شوم از آن استفاده می کنم. استفاده بسیار آسان. دوباره میخرم و به دوستان پیشنهاد میکنم

موهای خود را حالت دهید، حجم دهید و صاف کنید و در حالی که در آمازون به قیمت ۳۶ پوند در حال فروش است، مدل موی بزرگ چرخشی BaByliss را با هوای گرم بخرید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر