خانواده جردن کشمیر ستاره ۱۶ و باردار علت مرگ او را فاش کردند


خانواده جردن کشمیر، ستاره متأخر فیلم ۱۶ و باردار، علت مرگ او را به اشتراک گذاشته و فاش کردند که او در سن ۲۶ سالگی پس از شکست در نبرد با “اعتیاد” درگذشت – تنها چهار ماه پس از نامزدش و پدر کودک شش ماهه اش. دختر فوت کرد

کشمیر، که با اعتیاد دست و پنجه نرم می کرد و قبلاً اقدام به خودکشی کرده بود، در ۱۵ ژانویه در پشت یک نوزاد یتیم، دختری به نام لیلا و اولین فرزندش ژنویو را ترک کرد، که تولدش را در سریال واقعیت MTV در سال ۲۰۱۴ مستند کرد.

اکنون، خانواده او در مورد مرگ مادر دو فرزند صحبت کرده و مبارزه او با اعتیاد را به عنوان یک “طاعون” توصیف کرده اند، در حالی که برای کمک به تامین هزینه های خاکسپاری او و کمک به مراقبت از دختر نوزادش که اکنون یتیم شده است، درخواست کمک های مالی کردند. .

کشمیر، اهل بالتیمور، مریلند، در ژوئن ۲۰۲۱ از لیلا، دختر دوم و اولین فرزندش از نامزد فقید مایکل شفر استقبال کرد.

در یک صفحه GoFundMe که توسط پدر سوگوار کشمیر، دنیس راه اندازی شد، خانواده به ستاره فقید واقعیت ادای احترام کردند و نوشتند: «جردن همیشه پر از زندگی و شخصیت بود. او راهی داشت که همیشه اطرافیانش را بخنداند و لبخند بزند و لبخندش واقعاً مسری بود.

این خانواده در مورد علت مرگ خود نوشت: «اعتیاد گریبان بسیاری از خانواده ها را گرفته است و خانواده ما نیز از آن مصون نبودند… لیلا در دو ماهگی پدرش را به دلیل اعتیاد از دست داد. [and] حالا مادرش شش ماهه است.

خانواده جردن کشمیر، ستاره فیلم های اواخر 16 و باردار، علت مرگ او را به اشتراک گذاشته و فاش کردند که او در 15 ژانویه در سن 26 سالگی پس از شکست در مبارزه با

خانواده جردن کشمیر، ستاره فیلم های اواخر ۱۶ و باردار، علت مرگ او را به اشتراک گذاشته و فاش کردند که او در ۱۵ ژانویه در سن ۲۶ سالگی پس از شکست در مبارزه با “اعتیاد” درگذشت.

مرگ کشمیر شش ماه پس از تولد دخترش، لیلا، و تنها چهار ماه پس از نامزدش، پدر لایلا، مایکل شفر، که او نیز با اعتیاد مبارزه کرد، اتفاق افتاد.

مرگ کشمیر شش ماه پس از تولد دخترش، لیلا، و تنها چهار ماه پس از نامزدش، پدر لایلا، مایکل شفر، که او نیز با اعتیاد مبارزه کرد، اتفاق افتاد.

مادر دو فرزند برای ازدواج با شفر نامزد کرده بود که با او دختری به نام لیلا (تصویر با هم) داشت که او در سن 30 سالگی درگذشت.

مادر دو فرزند برای ازدواج با شفر نامزد کرده بود که با او دختری به نام لیلا (تصویر با هم) داشت که او در سن ۳۰ سالگی درگذشت.

در یک صفحه GoFundMe که توسط خانواده کشمیر راه اندازی شده بود، آنها برای کمک به تامین هزینه مراسم خاکسپاری او و تامین آینده لیلا درخواست کمک مالی کردند.  نوزاد در حال حاضر تحت مراقبت پدربزرگ و مادربزرگش است

در یک صفحه GoFundMe که توسط خانواده کشمیر راه اندازی شده بود، آنها برای کمک به تامین هزینه مراسم خاکسپاری او و تامین آینده لیلا درخواست کمک مالی کردند. نوزاد در حال حاضر تحت مراقبت پدربزرگ و مادربزرگش است

خانواده سپس در مورد غم و اندوه خود از “نتیجه تلخ” که لیلا “هرگز نمی تواند با مادر یا پدرش خاطره بسازد” صحبت کردند و افزودند که نوزاد اکنون تحت مراقبت والدین کشمیر است – که برای کمک می خواهند کمک کنند. آینده دختر بچه را تامین کند

خانواده ما ادامه دادند: “خانواده ما اکنون نه تنها باید دخترمان را آرام کنند، بلکه باید با نوزادی که هر دو والدین خود را در شش ماهگی خود از دست داده است، از نو شروع کنند.”

“لطفاً به خانواده ما کمک کنید تا هزینه های یادبود جردن را تامین کنند و برای آینده لیلا بودجه ای راه اندازی کنید.” ما پیش‌بینی نمی‌کردیم که دوباره شروع کنیم، و همه اینها همراه با آن است.

دنیس در یک پست فیسبوکی که در ۲۴ ژانویه به اشتراک گذاشته شد، فاش کرد که جسد دخترش پس از مرگ او به مدت ۹ روز نزد پزشکان دولتی خوابیده بود زیرا آنها نتوانسته بودند مراسم تشییع جنازه را سازماندهی کنند و نوشت: «من درخواست می کنم. جامعه ای که من، جردن و خانواده ام را احاطه کرده است تا در این فصل وحشتناک زندگی مان به ما کمک کند.

“لطفاً اگر می توانید کمک کنید، ما برای همیشه سپاسگزار خواهیم بود. اگر نمی‌توانید کمک مالی کنید، از شما می‌خواهم فقط این را به اشتراک بگذارید و اینکه جردن، لیلا یا من چگونه زندگی فردی شما را تحت تأثیر قرار داده‌اند، بسیار سپاسگزار خواهم بود.

ما در حال حرکت در قلمروی ناشناخته هستیم و هر مرحله بسیار چالش برانگیز و دردناک بوده است. دختر ما همچنان در معاینات پزشکی دولتی نگهداری می شود. الان نه روز می گذرد، بنابراین ما نتوانستیم استراحت نهایی او را قطعی کنیم و او را با آرامش رها کنیم.

کشمیر در سال 2014 زمانی که در سریال واقعیت MTV در کنار دوست پسرش درک تیلور ظاهر شد که اولین فرزندش را با او به اشتراک گذاشت به شهرت رسید.

کشمیر در سال ۲۰۱۴ زمانی که در سریال واقعیت MTV در کنار دوست پسرش درک تیلور ظاهر شد که اولین فرزندش را با او به اشتراک گذاشت به شهرت رسید.

این زوج اندکی پس از تولد Genevieve در 7 مارس 2014 از هم جدا شدند. گمان می رود که دختر آنها در حال حاضر تحت مراقبت پدرش است.

این زوج اندکی پس از تولد Genevieve در ۷ مارس ۲۰۱۴ از هم جدا شدند. گمان می رود که دختر آنها در حال حاضر تحت مراقبت پدرش است.

کشمیر پس از تولد اولین دخترش، با افسردگی پس از زایمان دست و پنجه نرم کرد و بعداً فاش کرد که اقدام به خودکشی کرده است.

کشمیر پس از تولد اولین دخترش، با افسردگی پس از زایمان دست و پنجه نرم کرد و بعداً فاش کرد که اقدام به خودکشی کرده است.

کشمیر پس از تولد اولین دخترش، با افسردگی پس از زایمان دست و پنجه نرم کرد و بعداً فاش کرد که اقدام به خودکشی کرده است.

ما دعا می کنیم که به زودی بتوانیم این کار را انجام دهیم و در نهایت به درستی برای از دست دادن دخترمان سوگواری کنیم. در آرامش باش دختر عزیزم

در GoFundMe، Cashmyers همچنین به لیلا ادای احترام کردند و او را به عنوان “بزرگترین شادی و افزودن” و “لطف نجات دهنده خود در این زمان دشوار” توصیف کردند.

تصور می شود که دختر بزرگ کشمیر، ایوی، تحت مراقبت دوست پسر سابقش درک است.

خانواده کشمیر برای اولین بار خبر مرگ او را در ۱۶ ژانویه به اشتراک گذاشتند، با پدر دنیس در فیس بوک تایید کرد که دخترش در روز قبل مرده است.

او نوشت: «دیشب تماسی دریافت کردم که هیچ والدینی نمی‌خواهد. ‘قلب ما واقعا شکسته است. هیچ پدر و مادری نباید هرگز از دست دادن فرزند خود را تحمل کند.

مرگ کشمیر تقریباً هشت سال پس از آن اتفاق افتاد که او در سریال واقعیت MTV 16 & Pregnant در کنار دوست پسرش درک تیلور و دخترشان ژنویو ‘Evie’ Shae Taylor به شهرت رسید.

زندگی ستاره رئالیتی آشفته بود. TMZ در آن زمان گزارش داد که او در ژوئن ۲۰۱۶ در سن ۲۱ سالگی پس از اینکه خود را در حالت مستی مجروح کرد به یک مرکز توانبخشی اعتراف کرد.

یکی از منابع داخلی سایت شایعات ادعا کرد که این حادثه – که او را با ضربه مغزی و سیاهی چشم مواجه کرد – باعث شد ستاره رئالیتی متوجه شود که زمان آن رسیده است که “زندگی اش را جمع کند”.

در طول مدت حضور او در نمایش موفق، خدمه از مبارزات بومی بالتیمور، مریلند، پس از باردار شدن او در حین قرار ملاقات با تیلور، مستند کردند.

این زوج در دوران بارداری پس از اینکه والدین کشمیر او را از خانه بیرون کردند و تیلور از یافتن شغل خودداری کرد، بی خانمان شدند.

این زوج پس از تولد نوزادشان در ۷ مارس ۲۰۱۴ از هم جدا شدند و کشمیر بعداً فاش کرد که از افسردگی پس از زایمان رنج می برد و اقدام به خودکشی کرده است.

پدر کشیمر، دنیس، خبر مرگ او را در یک پست احساسی در 16 ژانویه، یک روز پس از درگذشت او در فیس بوک به اشتراک گذاشت.

پدر کشیمر، دنیس، خبر مرگ او را در یک پست احساسی در ۱۶ ژانویه، یک روز پس از درگذشت او در فیس بوک به اشتراک گذاشت.

دنیس فاش کرد که نوه‌اش لیلا اکنون توسط خودش و همسرش نگهداری می‌شود (تصویر)

دنیس فاش کرد که نوه‌اش لیلا اکنون توسط خودش و همسرش نگهداری می‌شود (تصویر)

Radar.com گزارش داد که او در یک پست در صفحه رسمی فیس بوک خود در نوامبر همان سال به اشتراک گذاشت که «دیگر دلیل زیادی برای زندگی کردن وجود ندارد».

او نوشت: «از زمانی که Genevieve داشتم با چیزهای مختلف احساسی دست و پنجه نرم می کردم.

من مبتلا به افسردگی پس از زایمان تشخیص داده شدم و مدتی برای آن دارو مصرف می کردم، اما هیچ وقت قرار ملاقاتم را انجام ندادم… خلق و خوی من برای مدت طولانی ثابت نمی ماند، به شدت تکانشی بودم، نمی توانستم تمرکز کنم. کوچک‌ترین چیزها مرا آزار می‌داد، و اضطرابم بدتر می‌شد، افسردگی و OCD هم.

او افزود که داروهای جدیدی به او داده شد که به تغییر خلق و خوی او کمک کرد.

من احساس می کنم خود عادی خودم هستم. خوشحال، خندان، پرحرف و شفاف فکر می کنم… اوضاع واقعاً رو به جلو است و من تصمیم دارم بهترین آینده ممکن را برای خودم و دخترم داشته باشم.’

سال‌ها بعد، او از این مصیبت عقب نشینی کرد و ادعا کرد که در واقع به دلیل مصرف بیش از حد تصادفی در بیمارستان بستری شده است.

او در توییتر خود نوشت: به دلیل مسائلی که در آن زمان در زندگی ام وجود داشت، افسرده بودم و مواد مخدر و مشروب مصرف می کردم.

“یکی از اعضای خانواده تصمیم گرفت به بیمارستان بگوید که من اقدام به مصرف بیش از حد دوز کردم، زیرا آنها معتقد بودند که درمان مناسب من را دریافت می کند.”

فردی که یکشنبه تلفن کاری پدرش را پاسخ داد گفت که حاضر نیست آشکارا در مورد دخترش صحبت کند.

کشمیر در ژانویه گذشته یک سال هوشیاری را جشن گرفت و در ژوئن گذشته به دختر دومش لیلا با شافر خوش آمد گفت.

اما تلاش‌های او برای بازگرداندن زندگی‌اش به مسیر درست در ۹ سپتامبر گذشته، زمانی که شفر درگذشت، با شکست مواجه شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر