خانم ها شیفته یک وسیله زیبایی ۳۰ دلاری هستند که مژه های شما را در چند ثانیه فر می کند


هزاران زن استرالیایی به لطف یک محصول ۳۰ دلاری، ظاهر مژه های خود را در خانه تغییر می دهند.

فر مژه لاش تراپی استرالیا دارای اتصال شانه ای است که در عرض چند ثانیه به لیفت فوری مژه ها می رسد.

و نتایج برای خود صحبت می کنند، زیرا مشتریان خوشحال تصاویر قبل و بعد را برای نشان دادن نتایج باورنکردنی به اشتراک گذاشته اند.

بر خلاف فرهای استاندارد که اغلب می‌توانند به مژه‌ها آسیب بزنند، اتصال شانه‌ای «انقلابی» مژه‌ها را جدا می‌کند تا فر کاملی ایجاد کند.

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

فر مژه لاش تراپی استرالیا دارای اتصال شانه ای برای بلند کردن فوری در چند ثانیه است.  یکی از مشتریان با فر کردن مژه های چپ خود و گرفتن عکس در حالی که مژه های راست دست نخورده باقی می ماند، نشان داد که این محصول چقدر خوب کار می کند (تصویر)

فر مژه لاش تراپی استرالیا دارای اتصال شانه ای برای بلند کردن فوری در چند ثانیه است. یکی از مشتریان با فر کردن مژه های چپ خود و گرفتن عکس در حالی که مژه های راست دست نخورده باقی می ماند، نشان داد که این محصول چقدر خوب کار می کند (تصویر)

بیگودی به بهترین وجه با پرفروش ترین ریمل سرم این برند جفت می شود

بیگودی به بهترین وجه با پرفروش ترین ریمل سرم این برند جفت می شود

این گجت زیبایی که با سر منحنی طراحی شده است، با اکثر اشکال چشم – از جمله چشم های کلاهدار – سازگار است.

یکی از مشتریان با فر کردن مژه های چپ خود و گرفتن عکس در حالی که مژه های راست دست نخورده باقی می ماند، نشان داد که این محصول چقدر خوب کار می کند.

بیگودی به بهترین وجه با پرفروش ترین ریمل سرم این برند جفت می شود.

بسیاری از مشتریان خوشحال نظرات مثبت خود را در وب سایت این برند به اشتراک گذاشتند و آن را “بهترین بیگودی” نامگذاری کردند که تا به حال استفاده کرده اند.

من این فر مژه را دوست دارم، یکی از بهترین‌هایی است که من خریدم. یک نفر نوشت، این به خوبی آنها را فر می کند و آنها را زیبا می کند و انباشته نمی شود.

نمی توانم این فر مژه را به اندازه کافی توصیه کنم. استفاده آسان، و شانه ها مژه های شما را از بین می برند. یکی از ابزارهای مورد علاقه من، یکی دیگر اضافه کرد.

سومی اضافه کرد: “من آن را خیلی دوست دارم و هرگز از اینکه مژه هایم را از هم جدا کند ترسیده ام.”

بسیاری از مشتریان خوشحال نظرات مثبت خود را در وب سایت این برند به اشتراک گذاشتند و آن را بهترین بیگودی که تا به حال استفاده کرده اند لقب دادند.

بسیاری از مشتریان خوشحال نظرات مثبت خود را در وب سایت این برند به اشتراک گذاشتند و آن را بهترین بیگودی که تا به حال استفاده کرده اند لقب دادند.

سه دوست صمیمی، لورن روگولو، جسیکا آرتور، هر دو ۲۶ ساله، و اما اسپیلیوپولوس، ۲۷ ساله، در ماه می ۲۰۲۰ قبل از شروع درمان مژه، شروع به تحقیق در مورد سرم و فرمولاسیون مژه کردند.

در سال اول، این برند ۱.۵ میلیون دلار از طریق فروش درمان های افزایش طول طبیعی که نوید مژه های پرتر و بلندتر را در چند هفته می دهد، به دست آورد.

ما می‌دانستیم که شکافی در بازار پیدا کرده‌ایم و به سرعت فرآیند دنبال کردن فرمول‌های مختلف را آغاز کردیم. لورن قبلاً به Daily Mail استرالیا گفته بود که باید سریع عمل کنیم تا از تقاضای قرنطینه ای که برای مژه های طبیعی قوی تر و بلندتر ایجاد کرده بود استفاده کنیم.

سه دوست صمیمی، لورن روگولو، جسیکا آرتور، هر دو 26 ساله، و اما اسپیلیوپولوس، 27 ساله، در ماه مه 2020 شروع به تحقیق در مورد سرم و فرمولاسیون مژه کردند و سپس چهار ماه بعد، لش تراپی را شروع کردند.

سه دوست صمیمی، لورن روگولو، جسیکا آرتور، هر دو ۲۶ ساله، و اما اسپیلیوپولوس، ۲۷ ساله، در ماه مه ۲۰۲۰ شروع به تحقیق در مورد سرم و فرمولاسیون مژه کردند و سپس چهار ماه بعد، لش تراپی را شروع کردند.

با شروع کووید بود که سالن‌های زیبایی بسته شدند و اکستنشن مژه غیرممکن شد که خانم‌ها چیزی برای جوان‌سازی مژه‌های شکننده و طبیعی خود می‌خواستند.

با شروع کووید بود که سالن‌های زیبایی بسته شدند و اکستنشن مژه غیرممکن شد که خانم‌ها چیزی برای جوان‌سازی مژه‌های شکننده و طبیعی خود می‌خواستند.

شروع بیماری کووید بود که سالن‌های زیبایی تعطیل شدند و اکستنشن مژه غیرممکن شد که خانم‌ها چیزی برای جوان‌سازی مژه‌های شکننده و طبیعی‌شان می‌خواستند.

«همه ما اشتیاق ایجاد یک زندگی داشتیم که در آن برای خودمان کار کنیم. ایده راه‌اندازی یک کسب‌وکار سال‌ها بین ما مورد بحث قرار گرفته بود، اما هرگز ایده، زمان و انگیزه مناسبی برای پرش نداشتیم. کووید راه حلی برای همه این مشکلات ارائه کرد.

با سرمایه گذاری ۱۲۰۰۰ دلاری در نمونه اولیه، این شرکت به ارائه محصولات زیبایی طبیعی ممتاز با مزایای علمی اثبات شده افتخار می کند.

با سرمایه گذاری 12000 دلاری در نمونه اولیه، این شرکت به ارائه محصولات زیبایی طبیعی ممتاز با مزایای علمی اثبات شده افتخار می کند.

سرم مژه 79.95 دلاری با پلی پپتیدهای پیشرفته فرموله شده است تا حجم، ضخامت، طول و فر مژه های شما را افزایش دهد و یک بطری آن به مدت شش ماه دوام می آورد.

با سرمایه گذاری ۱۲۰۰۰ دلاری در نمونه اولیه، این شرکت به ارائه محصولات زیبایی طبیعی ممتاز با مزایای علمی اثبات شده افتخار می کند.

سرم مژه ۷۹.۹۵ دلاری با پلی پپتیدهای پیشرفته فرموله شده است تا حجم، ضخامت، طول و فر مژه های شما را افزایش دهد و یک بطری آن به مدت شش ماه دوام می آورد.

لورن می‌گوید: «در طول زندگی‌مان با مبارزه مشترک محصولات زیبایی بی‌اثر، گران‌قیمت و خشن که از نظر شیمیایی تقویت شده‌اند، مواجه بودیم.

ما تصمیم گرفتیم طیف وسیعی از محصولات را ایجاد کنیم که مطمئن بودیم بدون هیچ گونه خطر تحریک یا آسیب به سلامت ما نتایجی را ارائه می دهند.

توصیه می شود سرم را هر روز با نتایج قابل مشاهده در عرض شش هفته و بهترین نتایج در ۱۲ هفته استفاده کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر