حقایق سرگرم کننده روزانه و چند کارت


وقتی دیروز الی را برای خرید ادکلن برای تولدش به مرکز خرید بردم، کمی سرگردان شدیم (بیشتر به خاطر نوح؛ من و الی خرید کردن را دوست نداریم). من یک نقطه تعطیلات را در وسط مرکز خرید دیدم که دارای تقویم، بازی های رومیزی و مینی بازی بود. هر وقت اینها را می بینم، دوست دارم به آنچه دارند نگاه کنم. (من هرگز چیزی نمی خرم، زیرا خیلی گران است، اما ممکن است یک یادداشت ذهنی داشته باشم تا بعداً آن را در آمازون جستجو کنم.)

به هر حال، با توجه به اینکه یک هفته در سال ۲۰۲۲ هستیم، همه تقویم‌ها ۵۰ درصد تخفیف داشتند. با آن، من واقعاً به تقویم نیازی ندارم. من می خواستم چندین از آنها را بخرم زیرا فکر می کردم عالی هستند، اما واقعاً با آنها چه کنم؟

در مورد تقویم‌های رومیزی ۳۶۵ روزه هم همین‌طور است که هر روز یک صفحه را پاره می‌کنید و عکسی از یک گربه زیبا، یا یک کمیک استریپ، یا یک واقعیت تصادفی، یا چیزهایی از این قبیل وجود دارد. فکر می کنم اینها بسیار سرگرم کننده هستند، اما من هرگز یکی از آنها را نخریدم زیرا هرگز به آنها نیاز نداشتم.

به هر حال وقتی به آنها نگاه می کردم، فکری به ذهنم رسید. من می‌توانم یک تقویم ۳۶۵ روزه انتخاب کنم و عکسی از صفحه آن روز در پایین هر یک از پست‌های وبلاگم بگذارم. یا در روزهایی که مطلقاً چیزی برای گفتن ندارم، فقط می توانم عکس را به اشتراک بگذارم.

دو مورد وجود داشت که نمی‌توانستم انتخاب کنم: یکی به نام آیا می‌دانستی؟ که دارای حقایق بی اهمیت تصادفی است. و یکی پر شده با چند کارت (مم).

در نهایت هر دو را گرفتم. آنها نصف شده بودند، بنابراین اینطور بود که من فقط یکی را می خریدم، درست است؟

از آنجایی که هفته اول ژانویه گذشته است، فکر کردم از این پست برای پیگیری چیزهایی که از دست داده‌ام استفاده کنم – همه چیزهایی را که از دست داده‌ایم پست می‌کنم! (بعضی از این چیزها بدون شک احمقانه خواهند بود؛ اما این فقط ریسکی است که هنگام خرید این چیزها انجام می دهید!) همچنین، فقط مراقب باشید، برخی از کارت ها ممکن است حاوی طنز بزرگسالان باشند.

خوب، اینجا می رود:

سرگرم کننده نیست؟ آخر هفته‌ها صفحه‌ای را به اشتراک می‌گذارد، بنابراین هر روزی که تصمیم بگیرم دستور العمل میراث خود را پست کنم از آن صرفنظر می‌کنم. در غیر این صورت، پست های خود را با یک کارت روزانه و برخی چیزهای بی اهمیت تصادفی پایان می دهم. 🙂

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر