جولیا فاکس عاشقانه‌ای با طوفان با کانیه وست می‌گوید: می‌گوید: “قرار گرفتن در معرض گرانبها بود”


جولیا فاکس در مورد رابطه طوفانی خود با کاین وست صحبت کرد و گفت که او در ماهی که با هم بودند ۱۵ پوند وزن کم کرد و در نهایت از این رپر جدا شد زیرا بودن با او “فقط پایدار نبود”.

این بازیگر ۳۲ ساله ایتالیایی الاصل و بزرگ شده در نیویورک، وست ۴۴ ساله را در شب سال نو در یک اجرای غافلگیرکننده در میامی ملاقات کرد و به عنوان عشق جدیدش به شهرت رسید. تنها شش هفته بعد، او جدایی خود را در روز ولنتاین اعلام کرد.

او به نیویورک تایمز گفت: «من تمام تلاشم را کردم تا کار را انجام دهم. من قبلاً زندگی پر از مربا داشتم. چگونه می توانم این شخصیت واقعاً بزرگ را در این زندگی پر از زندگی جا بدهم؟ این فقط پایدار نبود. من در آن ماه ۱۵ پوند وزن کم کردم.

جولیا فاکس، 32 ساله، در مصاحبه ای جدید با نیویورک تایمز، در مورد رابطه طوفانی خود با کانیه وست، 44 ساله صحبت کرد و گفت که این یک دوره نامفهوم برای چگونگی مشهور شدن بود.

جولیا فاکس، ۳۲ ساله، در مصاحبه ای جدید با نیویورک تایمز، در مورد رابطه طوفانی خود با کانیه وست، ۴۴ ساله صحبت کرد و گفت که این یک دوره نامفهوم برای چگونگی مشهور شدن بود.

فاکس توضیح داد که سعی کرده است رابطه آنها را به نتیجه برساند اما

تصویر فاکس در نمایشگاه ورساچه در فوریه 2022 است

فاکس توضیح داد که سعی کرده است رابطه آنها را به نتیجه برساند اما “این فقط پایدار نبود” و گفت که او در ماهی که با هم بودند ۱۵ پوند از دست داد. او در سال ۲۰۱۹ (چپ) و ۲۰۲۲ (راست) تصویر شده است.

فاکس زمانی را که با وست گذرانده بود به عنوان یک دوره ی تصادفی برای معروف شدن توصیف کرد. هنگامی که از او پرسیده شد که آیا رابطه آنها یک شیرین کاری تبلیغاتی است، او خاطرنشان کرد که “قطعاً عناصری در آن وجود داشت که واقعی بودند.”

مطمئناً احساس می‌کردم دوست دختر او هستم. اما همچنین احساس می‌کرد که من برای نقش دوست دختر او انتخاب می‌شوم – و او از من انتخاب می‌کرد.» او توضیح داد. او ارکستراتور همه اینها بود. واقعا شبیه یک فیلم بود.

ستاره Uncut Gems گفت که فکر نمی‌کند آنها انحصاری هستند، اما شایعه مصاحبه با او برای دوست دختر بودن را رد کرد و آن را “مضحک” خواند. او همچنین امضای قرارداد را رد کرد توافق نامه عدم افشای اطلاعات

بر اساس برآورد او، آنها تنها حدود ۱۵ روز را با هم گذرانده بودند و سایر تعهدات شخصی خود را در نظر گرفتند. فاکس یک پسر یک ساله به نام والنتینو از همسر سابقش، پیتر آرتمیف، خلبان دارد.

در همین حال، وست در حال طلاق با سابق خود، کیم کارداشیان، که با او دارای چهار فرزند است: نورث، سنت، شیکاگو، و Psalm است.

این بازیگر ایتالیایی الاصل و بزرگ شده در نیویورک با رپر در شب سال نو در یک اجرای غافلگیرکننده در میامی ملاقات کرد و به عنوان عشق جدیدش به شهرت رسید.

این بازیگر ایتالیایی الاصل و بزرگ شده در نیویورک با رپر در شب سال نو در یک اجرای غافلگیرکننده در میامی ملاقات کرد و به عنوان عشق جدیدش به شهرت رسید.

وقتی از ستاره Uncut Gems پرسیده شد که آیا رابطه آنها یک شیرین کاری تبلیغاتی است یا خیر، خاطرنشان کرد:

وقتی از ستاره Uncut Gems پرسیده شد که آیا رابطه آنها یک شیرین کاری تبلیغاتی است یا خیر، خاطرنشان کرد: “قطعاً عناصری در آن وجود داشت که واقعی بودند” و او “احساس کرد” دوست دختر او است.

با این حال، فاکس (تصویر شده با وست در نمایشگاه شیاپارلی در پاریس در ژانویه) اضافه کرد که همچنین احساس می‌کرد که او را برای «نقشی» انتخاب کرده‌اند و وست «ارکستراتور همه چیز» بوده است.

با این حال، فاکس (تصویر شده با وست در نمایشگاه شیاپارلی در پاریس در ژانویه) اضافه کرد که همچنین احساس می‌کرد که او را برای «نقشی» انتخاب کرده‌اند و وست «ارکستراتور همه چیز» بوده است.

فاکس ادعا کرد که او کسی بود که به رابطه آنها پایان داد، اما گفت که این رابطه دوستانه بود.

او که وست را «ملکه بدلکاری نهایی» می نامد، به این طراح اعتبار می دهد که روابط جدید او را در صنعت مد تقویت کرده است.

پس از جدایی آنها، او اولین حضور خود را در کت واک در ۱۵ فوریه در نمایش پاییز/زمستان ۲۰۲۲ LaQuan Smith در هفته مد نیویورک انجام داد.

سپس به میلان رفت – شهری که در آن متولد شد. این وست بود که به او کمک کرد هفته گذشته در نمایشگاه مد دیزل صندلی ردیف اول را بگیرد.

چند روز بعد، فاکس برای شرکت در نمایش ورساچه، لاتکس سر تا پا پوشید، جایی که در ردیف اول نشست و با خود دوناتلا ورساچه عکس گرفت.

فاکس شایعه ای مبنی بر اینکه برای دوست دخترش مصاحبه شده بود را تکذیب کرد و جدایی آنها را به او گفت که

فاکس شایعه ای مبنی بر اینکه برای دوست دخترش مصاحبه شده بود را تکذیب کرد و جدایی آنها را به او گفت که “زندگی پر از مربا” دارد.

در حالی که ماه گذشته تولد 32 سالگی فاکس را جشن می گرفت، وست به او و چهار تن از دوستانش کیف های Hermès Birkin هدیه داد.  هزینه اولیه Birkin 10000 دلار است

در حالی که ماه گذشته تولد ۳۲ سالگی فاکس را جشن می گرفت، وست به او و چهار تن از دوستانش کیف های Hermès Birkin هدیه داد. هزینه اولیه Birkin 10000 دلار است

فاکس اعتراف کرد که برای حمل کردن چرم شترمرغ بیرکین که وست برای او انتخاب کرده بود عصبی تر از آن است و گفت که این

فاکس اعتراف کرد که برای حمل کردن چرم شترمرغ بیرکین که وست برای او انتخاب کرده بود عصبی تر از آن است و گفت که این “اضطراب آورترین چیزی است که تا کنون” برای کسی که ثروتمند نیست.

هنگامی که او در میلان بود، یک دوست نزدیک خود را به دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر از دست داد. روز بعد از نمایش ورساچه، او به نیویورک برگشت و جسد دوستش را از سردخانه برداشت.

فاکس درباره گذشته خود صادقانه صحبت کرده است، از جمله یک دوره کوتاه مدت به عنوان یک سلطه گر و مبارزه با مواد مخدر، که قبلا فاش کرده بود که هروئین مصرف کرده و بیش از یک بار مصرف بیش از حد داشته است.

او به نیویورک تایمز گفت که در مارس ۲۰۱۹ مصرف قرص ها و مواد افیونی را متوقف کرد و در آن سال زمانی که یکی از دوستانش اوردوز مصرف کرد، رسماً “راست” ترسید.

فاکس که در عرض چند هفته به یک نام آشنا تبدیل شده است، به صراحت اعلام کرد که از زمانی که با وست گذرانده سپاسگزار است.

او گفت: به تصویر بزرگ نگاه کنید. این برای من شگفت انگیز بود. قرار گرفتن در معرض قیمتی نداشت.

او افزود: “اما من فکر می کنم در نهایت از روایت کانیه پیشی خواهم گرفت.” “باور کنید یا نه، کانیه جالب ترین چیزی نیست که تا به حال برای من اتفاق افتاده است.”

فاکس ادعا کرد که او کسی بود که به رابطه آنها پایان داد.  پس از جدایی آنها، او برای اولین بار در شوی LaQuan Smith در هفته مد نیویورک روی صحنه رفت.

فاکس ادعا کرد که او کسی بود که به رابطه آنها پایان داد. پس از جدایی آنها، او اولین حضور خود را در شوی LaQuan Smith در هفته مد نیویورک انجام داد.

فاکس به وست برای تقویت روابط جدیدش در صنعت مد اعتبار می بخشد.  او در نمایشگاه دیزل در هفته مد میلان در ردیف اول نشست

چند روز بعد، او در صف اول نمایشگاه ورساچه نشست

فاکس به وست برای تقویت روابط جدیدش در صنعت مد اعتبار می بخشد. او در هفته مد میلان در نمایش های دیزل (سمت چپ) و ورساچه (راست) در ردیف جلو نشست.

فاکس که در نمایش این طراح با دوناتلا ورساچه ژست گرفته بود، گفت که قرار گرفتن او در زمانی که با وست بود «بزرگ‌تر» بود.

فاکس که در نمایش این طراح با دوناتلا ورساچه ژست گرفته بود، گفت که قرار گرفتن او در زمانی که با وست بود «بزرگ‌تر» بود.

وست از آن زمان به سراغ «موزه» جدیدش، چانی جونز رفته است، اما فاکس فکر نمی‌کند که او «آنقدر احمق» است که بتواند جزییات رابطه شخصی آن‌ها را مانند آنچه با کارداشیان و دیگران انجام داده است، در معرض دید عموم قرار دهد.

او گفت: “من فکر نمی کنم که او بخواهد آن در را با من باز کند.” “اگر تو برای من بیایی، من به دنبال تو خواهم آمد. و من واقعاً خوب هستم که برای مردم بیایم. من فقط مستقیم به سمت ژوگولار می روم.

در مورد کیف‌های بیرکین هرمس که وست به فاکس و چهار تن از دوستانش در جشن تولد ۳۲ سالگی‌اش داد، او اعتراف کرد که آنقدر عصبی است که نمی‌تواند آن را با خود حمل کند.

قیمت اولیه یک Birkin 10000 دلار است و وست بر اساس شخصیت او یک کیف چرم شترمرغ به رنگ مشکی برای او انتخاب کرد. پس از چند روز پوشیدن آن، دوباره آن را در جعبه هرمس نارنجی خود قرار داد.

او گفت: «نمی‌دانم زمانی که فرد ثروتمندی نیستید، داشتن یک Birkin را می‌دانید یا نه، اما این اضطراب‌آورترین چیزی است که تا به حال وجود دارد. “شما در حال بررسی Birkin هستید، مطمئن می شوید که هنوز آنجاست، که به طور جادویی بال رشد نکرده است.”

داشتن برکین ترسناک است. این فشار زیادی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر