جنگ‌های عید پاک سوپرمارکت‌ها با انتشار یک نان کراس داغ با طعم چیلی تند می‌شوند.


کولز برای اولین بار یک نان کراس داغ با طعم چیلی منتشر می کند

  • کولز نان های کراس داغ با طعم jalapeno را برای عید پاک عرضه کرده است
  • نان های تند نسخه محدود هستند و در فروشگاه های Coles در سراسر کشور موجود هستند
  • نان نان با هالاپینو، پارمزان و چدار فلفل شده است


سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای استرالیایی کولز، نان‌های کراس داغ با طعم جالاپینو را در آستانه عید پاک عرضه کرده است.

نان‌های تند تند تند تند، یک غذای لذیذ در نسخه محدود هستند و تا حدودی الهام‌گرفته از مجموعه سنگ‌های نانوایی Baked by Laurent Mini Pane Di Casa هستند که نان jalapeño آن مورد استقبال مشتریان Coles قرار گرفته است.

با استفاده از مشخصات طعم منحصر به فرد jalapeño، بسته ۳.۵۰ دلاری نان ها با jalapeño، پارمزان و چدار خرد شده فلفل می شود و با یک لایه اضافی لذیذ پنیر چدار در بالا به پایان می رسد.

سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای استرالیایی، کولز، نان‌های کراس داغ با طعم jalapeno (3.50 دلار برای یک بسته 4 عددی) را در آستانه عید پاک عرضه کرده است.

سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای استرالیایی، کولز، نان‌های کراس داغ با طعم jalapeno (3.50 دلار برای یک بسته ۴ عددی) را در آستانه عید پاک عرضه کرده است.

با استفاده از طعم منحصربفرد هالاپینو، نان را با هالاپینو، پارمزان و چدار خرد شده فلفل می‌کنیم و با یک لایه پنیر لذیذ اضافی روی آن به پایان می‌رسد.

با استفاده از طعم منحصربفرد هالاپینو، نان را با هالاپینو، پارمزان و چدار خرد شده فلفل می‌کنیم و با یک لایه پنیر لذیذ اضافی روی آن به پایان می‌رسد.

نظرسنجی

آیا این نان هات کراس هالاپینو را امتحان می کنید؟

  • بله، من هیجان زده هستم که چیزها را ادویه کنم ۰ رای
  • نه، من هرگز نتوانستم به شیرینی ام خیانت کنم ۰ رای

اندی موسوپ، مدیر کل نانوایی، اغذیه فروشی و غذاهای دریایی کولز گفت: «کولز همیشه به دنبال راه‌هایی برای هیجان‌انگیز کردن مشتریان با محصولات باکیفیت و نوآورانه است تا کولز را به مقصد عید پاک تبدیل کند».

نان ها نتیجه چندین ماه تنظیم دقیق و آزمایش طعم هستند تا اطمینان حاصل شود که ترکیب مناسبی از شیرینی و شور به دست آمده است.

Mossop ادامه داد: “ما می دانیم که استرالیایی ها چقدر نان های کراس داغ خود را دوست دارند – آنها یک غذای سریع و آسان هستند و برای میان وعده ها و جعبه های ناهار مدرسه مناسب هستند.”

کولز بیش از ۲۵ میلیون نان کراس داغ از زمان عرضه این محصول محبوب در قفسه ها در ماه دسامبر به فروش رسانده است.

نان ها حاصل چندین ماه تنظیم دقیق و آزمایش طعم برای اطمینان از به دست آوردن ترکیب مناسب شیرینی و شور است.

نان‌ها حاصل چندین ماه تنظیم دقیق و آزمایش طعم برای اطمینان از به دست آوردن ترکیب مناسبی از شیرینی و شور است.

کولز با اولین نسخه صرفه‌جویانه نان صلیب گیاهی ما ریسک کرد و مشتریان کاملاً آن‌ها را دوست داشتند، بنابراین می‌دانستیم که باید چیزها را با جدیدترین طیف خود ادویه کنیم.

Mossop گفت کولز دوست دارد هر سال با ترکیب طعم‌ها آزمایش کند تا به مشتریان چیز خاصی بدهد که منحصر به سوپرمارکت است.

ما مطمئن هستیم که مشتریان ما آن را به همان اندازه که طعم‌های جدید قبلی مانند نان‌های گیاهی، لمینگتون و پودینگ خرما را دوست داشتند، دوست خواهند داشت.

Woolworths همچنین منحط‌ترین طعم نان متقاطع گرم خود را عرضه کرده است که مطمئناً طرفداران Cadbury را از سراسر کشور جلب خواهد کرد.

نان های کراس داغ جدید طلای قدیمی «Rum & Raisin» استرالیایی ها را با طعم غنی و ملایم شکلات تلخ Cadbury راضی می کند.

نان ها در چهار بسته با قیمت هر کدام ۴.۵۰ دلار موجود است و در فروشگاه های سراسر کشور یافت می شود.

نان های کراس داغ جدید طلای قدیمی

نان های کراس داغ جدید طلای قدیمی “Rum & Raisin” استرالیایی ها را با طعم غنی و صاف شکلات تلخ Cadbury راضی می کند و در بسته های چهارتایی با قیمت هر کدام ۴.۵۰ دلار موجود است.

بعد از اینکه ۵۳ درصد استرالیایی ها اعلام کردند که امسال خواهان یک نان هات کراس دلپذیرتر هستند، این نان ها اولین نمونه از نوع خود هستند.

Woolworths و Cadbury با هم همکاری کردند تا ترکیبی از طعم منحصر به فرد از تکه های شکلات تلخ و کشمش استرالیایی آغشته به رام را به ارمغان آورند.

جیسون مک‌کویید، مدیر Woolworths گفت: «مشتریانی که به دنبال این هستند که خود را با طعم‌های جسورانه‌تر رفتار کنند، از این نان صلیب داغ جدید لذت خواهند برد.

نان‌های شکلاتی تیره طلای قدیمی در آستانه عید پاک به یکی از محبوب‌ترین نان‌های خانواده تبدیل می‌شوند، اما فقط تا زمانی که موجودی موجود است در دسترس هستند.

Woolworths و Cadbury برای ارائه ترکیبی از طعم منحصر به فرد از تکه های شکلات تلخ و کشمش استرالیایی آغشته به رم همکاری کردند.

Woolworths و Cadbury برای ارائه ترکیبی از طعم منحصر به فرد از تکه های شکلات تلخ و کشمش استرالیایی آغشته به رم همکاری کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر