جسیکا مولرونی، کارشناس BFF مگان مارکل، پست مرموز خود را به اشتراک می گذارد که «گذشته می تواند منجر به افسردگی شود»


جسیکا مولرونی در سال گذشته پس از اینکه خود را در میان مسابقه ای که زندگی سیاه پوستان مهم است پیدا کرد که بعداً شایعاتی در مورد اختلاف با مگان مارکل سابق BFF ایجاد کرد، به دعوای خود اشاره کرد و طراح را از چندین برنامه تلویزیونی حذف کرد.

این طراح کانادایی ۴۱ ساله اهل تورنتو در اینستاگرام پستی تاثیرگذار به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: “گذشته می تواند منجر به افسردگی شود، آینده می تواند منجر به اضطراب شود، پس سعی کنید در زمان حال زندگی کنید.”

این پست ۷۰۰۰ لایک در میان ۴۱۳۰۰۰ فالوور او به دست آورد و یکی از دنبال کنندگان اینگونه نظر داد: “Goodmorningamerica آن را برگردان.”

مادر سه فرزند که با پسر ارشد برایان مولرونی، هجدهمین نخست وزیر کانادا ازدواج کرده است، پس از اینکه دخترش آیوی به عنوان یکی از ساقدوش های شاهزاده هری و مگان مارکل در سال ۲۰۱۸ ظاهر شد، شهرت سریعی داشت.

با این حال، پس از متهم شدن به استفاده از «امتیاز سفیدپوست» خود برای «تهدید» یک تأثیرگذار سیاه‌پوست، که ABC نقش او را به‌عنوان مشارکت‌کننده مد در «صبح بخیر آمریکا» رد کرد و پایان واقعیت او را بشارت داد، سقوط او سریع‌تر بود. معلوم میشود.

جسیکا مولرونی در سال گذشته پس از اینکه خود را در میان مسابقه ای که زندگی سیاه پوستان مهم است که بعداً شایعاتی در مورد اختلاف با مگان مارکل سابق BFF ایجاد کرد، به دعوای خود اشاره کرد و دید که طراح از چندین برنامه تلویزیونی کنار گذاشته شد. 2016)

جسیکا مولرونی در سال گذشته پس از اینکه خود را در میان مسابقه ای که زندگی سیاه پوستان مهم است که بعداً شایعاتی در مورد اختلاف با مگان مارکل سابق BFF ایجاد کرد، به دعوای خود اشاره کرد و دید که طراح از چندین برنامه تلویزیونی کنار گذاشته شد. ۲۰۱۶)

این طراح کانادایی 41 ساله اهل تورنتو در اینستاگرام پستی تاثیرگذار را به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود:

این طراح کانادایی ۴۱ ساله اهل تورنتو در اینستاگرام پستی تاثیرگذار به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: “گذشته می تواند منجر به افسردگی شود، آینده می تواند منجر به اضطراب شود، پس سعی کنید در زمان حال زندگی کنید.”

دوستی این اینفلوئنسر نیز در معرض شایعاتی مبنی بر شکاف بوده است، اما منبعی بعداً به دیلی میل گفت که این دو «مرتب با هم در تماس بودند» و فاصله بین کانادا و کالیفرنیا را عامل «سخت کردن کارها» دانست.

در ماه آگوست، مولرونی گفت که زندگی او پس از یافتن “امید” از طریق “هشیاری و درمان” “دوباره شاد” بود.

او نوشت: «من در تمام زندگی ام با اضطراب و اضطراب اجتماعی دست و پنجه نرم کرده ام.

من چند بار آن را پنهان کرده ام و امسال برای همه ما سنگین بوده است. میدونم امیدی هست من آن را از طریق متانت و درمان یافتم. زندگی من دوباره شاد است. این را برای همه شما آرزو می کنم. از محبت شما در این سال سپاسگزارم.

جسیکا در کامنتی که با ۴۱۵۰۰۰ دنبال‌کننده‌اش به اشتراک گذاشت، توضیح داد که علیرغم اینکه سال‌ها در مورد بیماری‌های روانی صحبت می‌کرد، هرگز فکر نمی‌کرد که امسال «درمان گسترده» را تحمل کند.

این پست 7000 لایک در بین 413000 فالوور او به دست آورد که یکی از آنها نظر داد:

این پست ۷۰۰۰ لایک در میان ۴۱۳۰۰۰ فالوور او به دست آورد و یکی از دنبال کننده ها اینگونه نظر داد: “Goodmorningamerica آن را برگردان”

او ادامه داد که چگونه “کسی را سرزنش نمی کند” و فقط روی کار کردن روی خودش متمرکز است.

او ادامه داد: “درد اکنون به گذشته مربوط است.” ارسال تمام فالوورهایم که در این سفر مرا دوست داشتند و حمایت کردند. می شود آنقدر از دنیا برید، دوستان از شما دور هستند و حتی احوال شما را نمی پرسند. اما، خوشبختانه، چیزهای واقعا مهم را پیدا کردید…”

اندکی پس از آن که جسیکا پستی مرموز درباره «از دست دادن دوستان و یافتن دوستان بهتر» به اشتراک گذاشت – ماه‌ها پس از آن که گفته شد دوستی او با مگان مارکل به دنبال یک رگه‌های نژادپرستانه در طراح، مخدوش شده است.

این طراح در پایان ماه ژوئن یک نقل قول طولانی در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: “زندگی تغییر می کند. عشق را از دست بده. دوستان را از دست بده. قسمت هایی از خودت را که هرگز فکر نمی کردی ناپدید شوند از دست بده.”

سال گذشته، این طراح کانادایی در اینستاگرام پستی تاثیرگذار به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: «من در تمام عمرم با اضطراب و اضطراب اجتماعی دست و پنجه نرم کرده‌ام.

سال گذشته، این طراح کانادایی در اینستاگرام پستی تاثیرگذار به اشتراک گذاشت که در آن نوشته شده بود: «من در تمام عمرم با اضطراب و اضطراب اجتماعی دست و پنجه نرم کرده‌ام.

او ادامه داد که چگونه او این کار را نمی کند

او ادامه داد که چگونه “کسی را سرزنش نمی کند” و فقط روی کار کردن روی خودش تمرکز می کند

این نقل قول ادامه می دهد: “و بعد، بدون اینکه ما متوجه شویم، این قطعات برمی گردند. عشق جدید وارد می شود. دوستان بهتر می آیند. و تو قوی تر و عاقل تر می شوی که در آینه خیره می شوی.”

این پس از آن اتفاق می افتد که مگان در سال ۲۰۲۰ زمانی که جسیکا خود را در مرکز مسابقه Black Lives Matter پیدا کرد، سکوت کرد، زمانی که متهم به استفاده از “امتیاز سفید” خود علیه یک تأثیرگذار رسانه های اجتماعی سیاه پوست شد.

سال گذشته گزارش شد که دوشس پس از اینکه اینفلوئنسر ساشا اکستر طراح را متهم کرد که معیشت خود را تهدید می کند، پس از انتشار دعوتنامه زندگی سیاه پوستان در اینستاگرام، روابط خود را با مولرونی قطع کرد.

این طراح مد کانادایی به “قلدری نژادی” و سوء استفاده از “امتیاز سفیدپوست” برای تهدید زندگی یک اینفلوئنسر سیاه پوست در شبکه های اجتماعی متهم شده است.

ساشا ادعا کرد که وقتی جسیکا از وبلاگ نویسان خواسته بود از پلتفرم خود برای تبلیغ جنبش Black Lives Matter استفاده کنند، “شخصا توهین شده” و پیام های خصوصی بین این زوج او را “از ترس فلج” کرد.

مولرونی بعداً با اتهاماتی مواجه شد که از مگان به عنوان “ابر قدرت” خود استفاده کرده است، اگرچه او این موضوع را انکار کرد و از صحبت در مورد دوشس در مصاحبه ها خودداری کرد.

یکی از منابع ادعا کرد که دوستی آنها دیگر “آنچه که بود” نیست، و اضافه کرد که این به دلیل دشمنی با اکستر نیست، بلکه به این دلیل است که آنها “به تازگی از هم جدا شده اند”.

این منبع افزود: «البته مگان نگران جس بود، او همیشه او را دوست خواهد داشت.

با این حال، مولرونی در ماه نوامبر به Page Six گفت که او و مگان مکرر با فیس تایم تماس دارند.

این طراح در سال ۲۰۱۵ به مگان کمک کرد تا لباس عروسی برای شخصیت بازیگر زن ریچل زین انتخاب کند.

جسیکا مولرونی اخیراً پستی مبهم درباره «از دست دادن دوستان و یافتن دوستان بهتر» منتشر کرده است - پس از اینکه دوستی او با مگان مارکل، 39 ساله، گفته می‌شود که تابستان گذشته در پی خصومت نژادی این طراح در صخره‌ها بود.

جسیکا مولرونی اخیراً پستی مبهم درباره «از دست دادن دوستان و یافتن دوستان بهتر» منتشر کرده است – پس از اینکه دوستی او با مگان مارکل، ۳۹ ساله، گفته می‌شود که تابستان گذشته در پی خصومت نژادی این طراح در صخره‌ها بود.

منبعی ادعا می کند که مگان و جسیکا دیگر با هم دوست نیستند

یک منبع ادعا می کند که دوستی مگان و جسیکا «آنچه قبلا بود» نیست، و اضافه کرد که این به دلیل دشمنی با اکستر نبود، بلکه به این دلیل بود که آنها «به تازگی از هم جدا شدند».

دوستی جسیکا با مگان تنها جنبه‌ای از زندگی او نبود که در نتیجه این جنجال آسیب دید.

پس از اینکه به لطف دوستی نزدیکش با دوشس ساسکس به سرعت مشهور شد، سقوط جسیکا حتی سریعتر بود.

DailyMail.com به طور انحصاری فاش کرد که ABC به سرعت روابط خود را با او قطع کرد و تأیید کرد که جسیکا به نقش اپیزودیک خود به عنوان یک مشارکت کننده مد در برنامه صبح بخیر آمریکا باز نخواهد گشت.

شبکه تلویزیونی کانادایی CTV نیز از این طراح فاصله گرفته و فاش کرده است که تمام قسمت‌های برنامه واقعیت‌نمای عروسی خود I Do Redo را قبل از اولین نمایش در ایالات متحده در نتفلیکس از پلتفرم‌های خود خارج کرده است.

در ماه اوت، دوشس ساسکس پس از متهم کردن ساشا اکستر، اینفلوئنسر سیاه‌پوست جسیکا، روابط خود را با جسیکا قطع کرد.

جسیکا مولرونی از میزبانی I Do, Re عکس گرفت

در آگوست گذشته، دوشس ساسکس پس از اینکه اینفلوئنسر سیاهپوست ساشا اکستر (سمت چپ) در ویدئویی که زندگی سیاه پوستان مهم است که توسط ستاره آنلاین منتشر شد، او را متهم به “تهدید معیشت خود” پس از “سوءاستفاده” کرد، روابط خود را با جسیکا قطع کرد.

او سپس از هیئت مدیره The Shoebox Project استعفا داد، یک موسسه خیریه که به همراه خواهر شوهرش کارولین، ونسا و کیتی مولرونی تأسیس کرد.

در بیانیه مشترکی در اینستاگرام، این موسسه خیریه گفت: «جسیکا مولرونی یکی از اعضای موسس The Shoebox Project است و خود را وقف رشد و موفقیت آن در طول سال‌ها کرده است، و ما از این بابت بسیار سپاسگزاریم.

با توجه به رویدادهای اخیر، این موسسه خیریه از تصمیم جسیکا برای کناره گیری از هیئت مدیره حمایت می کند.

سپس همسر جسیکا بن – پسر نخست وزیر سابق کانادا برایان مولرونی – از نقش خود به عنوان مجری برنامه خبری مشهور CTV “etalk” استعفا داد، سمتی که او به مدت ۱۸ سال در آن حضور داشت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر