جسیکا بی هریس، گنج ملی


جسیکا هریس یکی از اولین نویسندگانی بود که در تحقیقات عمیق خود در بخش تاریخ سیاه کتابخانه عمومی بروکلین یافتم.

این کتاب زیبا ظروف آهنی و قاشق چوبیاین یک شیرجه عمیق در راهروهای غذایی وسیع و پر جنب و جوش سیاه پوستان در سراسر نیمکره غربی بود، و آنقدر رنگارنگ بود که نمی توانستم جلوی آن را بگیرم.

منظورم این است که، و هر کتاب او در قفسه بود.

کتاب دیگری هم گرفتم، میز خوش آمدگویی، که داستانی چند لایه در مورد سیاه پوستان و غذا در آمریکا را روایت می کند. من در مورد تاریخچه عاداتی که مادربزرگم دیدم – کوزه، ترشی و کله پاچه صحبت کردم! و او مرا به چیزی پیوند داد که اغلب در این وبلاگ نقل می‌کنم، نقل قولی از وبلاگ منقرض شده Racialicious:

من را به یاد جنبش “با دوچرخه تا محل کار” می اندازد. این نیز به رنگ سفید نشان داده شده است، اما در شهر من بیش از نیمی از افرادی که دوچرخه سوار می شوند سفید نیستند. یک بار با یک فعال سفیدپوست صحبت می کردم که از “دوچرخه سواران” عکس می گرفت و فقط عکس سفیدپوستان با “سیاهپوست حرفه ای” داشت، از او پرسیدم که چرا از کارگران تحویل، کارگران ساختمانی و غیره عکس نمی گیرد… یعنی. سیاه‌پوستان، لاتین‌تبارها، آسیایی‌ها… او درباره تلاش برای «بهبود دوچرخه‌سواری» زمزمه کرد و سپس اعتراف کرد که واقعاً آنها را به عنوان بخشی از «جنبش سبز» نمی‌داند زیرا «شاید انتخابی نداشته باشند» –

من خیلی عصبانی بودم و می خواستم کار روی پروژه ای را که در آن همکاری می کردم متوقف کنم.

بنابراین، به همین ترتیب وقتی مردم در یک محله فقیر نشین در حیاط خانه هایشان غذا می کارند… فقط فقیر هستند – اما وقتی سفیدپوستان این کار را می کنند، زمین یا چیزی را نجات می دهند.

و بله، سیاه پوستان دوچرخه سوار و پارک ها نسبت به محیط زیست آگاه هستند. با کمال تعجب چنین است! این ارزش ها در جوامع ما وجود دارد و ارزش های خوبی هستند. مادربزرگ من قبل از اینکه “خوب” باشد، یک باغبان ارگانیک بود – مادرم به کمپوست کردن همه زباله ها و بازیافت همه چیزهایی که می توان دوباره استفاده کرد – اعتقاد داشت – این یک چیز مذهبی بود. خدا از اسراف متنفر است. [source]

ما همیشه رابطه متفاوتی با زمین، با زباله‌ها، با عوامل دانا بودن بخش‌هایی که این دنیا به ما داده، داشته‌ایم، و آثار هریس این داستان را به طرق مختلف بیان می‌کند. وقتی می گوییم «غذای روح»، درک پیچیده تری از منظور ما به ارمغان می آورد.

یکی از بزرگترین لذت های خواندن کتاب های او نه فقط دستور العمل هایی که به اشتراک می گذارید و جزئیات عمیق ترکیب ادویه ها – بله، شما نیاز دارید خیلی زیاد فلفل اسکاتلندی – اما داستان ها … هوم موفقیت ناهمسان.

بله، من این را به یک دلیل گفتم.

وقتی در مورد ما صحبت می کنید، یک سطح از احترام وجود دارد که فقط از یک شخص می تواند ناشی شود دوست دارد ما داستان او تاریخ ما را با غذا به گونه‌ای ستایش می‌کند که ما به اندازه کافی نمی‌بینیم، به خصوص در زمانی که مردم آنقدر تمایل دارند که ادعا کنند شیوه‌های غذایی ما عامل نرخ بالای فعلی بیماری‌های مزمن است، ما را مصرف‌کنندگان اسراف می‌خوانند، یا هر جنبه ای از فرهنگ ما را که به راحتی در It is WASP در زمینه یا منشاء قابل شناسایی نیست، تحقیر کنید.

قبل از اینکه رئیس خودشیفته کتاب‌ها را در مورد همه چیز به غیر از کاسه غذا ممنوع کند، یک فرهنگ و جامعه به خود بدهید. (و اگر از پیوندهای من برای خرید نسخه شخصی خود استفاده کنید، آمازون چند سکه برای ارجاع به شما خواهد انداخت!)رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر