جدال ۲ میلیون پوندی با همسر سابق پرنسس باعث شد که در طبقه دفتر بخوابم


عروسی، در سالزبورگ، با توجه به شجره اشرافی عروس و جیب های عمیق داماد، همیشه تبدیل به یک افسانه می شد.

پرنسس ماری ترز فون هوهنبرگ نوه‌ی آرشیدوک اتریش فرانتس فردیناند بود که ترور او در سال ۱۹۱۴ اروپا را وارد جنگ جهانی اول کرد و داماد او یک میلیونر خودساخته از روئیسلیپ، آنتونی بیلی بود.

کمتر از ۶۰۰ مهمان دعوت شده بودند و تاریخ در سال ۲۰۰۷ بیش از چهار روز طول کشید. این یک رابطه طولانی مدت بود، اگرچه به اندازه طلاق بعدی طولانی نشد.

عروسی، در سالزبورگ، با توجه به شجره اشرافی عروس و جیب های عمیق داماد، همیشه داستان های افسانه ای بود.

عروسی در سالزبورگ، با توجه به شجره اشرافی عروس و جیب های عمیق داماد، همیشه داستان های افسانه ای بود.

بیش از پنج سال از زمانی که مردی از پشت بوته ای بیرون عمارت ۶.۲۵ میلیون پوندی خود در توئیکنهام در غرب لندن بیرون آمد و به بیلی مدارک طلاق داد، فون هوهنبرگ علیه بیلی همچنان در سیستم دادگاه در حال بررسی است و آخرین جلسه دادگاه هفته گذشته نتیجه داد. در بیلی در غیاب او به ۱۲ ماه حبس محکوم شد. او در خارج از صلاحیت دادگاه در پرتغال زندگی می کند، که بعداً بیشتر خواهد شد.

در حالی که هیچ خون آبی در کنار او وجود نداشت، مجموعه ای درخشان از ارتباطات، از جمله شاهزادگان، روسای جمهور، سیاستمداران و حتی پاپ ها وجود داشت. بیلی، یک کاتولیک که به آقای فیکسیت معروف شد، همه را از شاهزاده چارلز گرفته تا پاپ ژان پل دوم را به عنوان دوست به حساب آورد.

اما این مشاور روابط عمومی و امور عمومی، شاید بیش از همه به ارتباط خود با تونی بلر افتخار می کرد.

در واقع، رابطه آنها از دیدگاه نخست وزیر وقت بسیار مثمر ثمر بود، به طوری که بیلی با جذب ۸ میلیون پوند برای پروژه شاخص شهر آکادمی شهر بلر و همچنین کمک شخصی ۵۰۰۰۰ پوندی به نیروی کار جدید در سال ۲۰۰۶ اعتبار دریافت کرد.

و هنگامی که بیلی و ماری ترز یک سال بعد نامزد کردند، نخست‌وزیر یک نامه تبریک دست‌نویس پرمخاطره بر روی کاغذ یادداشت شماره ۱۰ ارسال کرد.

او نوشت: آنتونی و ماری ترز عزیز. خیلی تبریک می گویم – خبر فوق العاده ای است و امیدوارم که در کنار هم به طرز شگفت انگیزی خوشحال باشید. بهترین آرزوها برای شماست، تونی.

جای تعجب نیست که بیلی زمانی به عنوان «بانفوذترین مردی که هرگز نامش را نشنیده‌اید» توصیف می‌کردند، و سال‌ها وقت خود را در سرتاسر جهان پرواز می‌کرد و در همه چیز دیپلماتیک و بزرگ مشغول بود.

دوستان در مکان های بسیار بالا: آنتونی بیلی با شاهزاده چارلز در عربستان سعودی در سال 2001

دوستان در مکان های بسیار بالا: آنتونی بیلی با شاهزاده چارلز در عربستان سعودی در سال ۲۰۰۱

در واقع، به نظر می رسد که او در زندگی خود در قصرهای بیشتری از همسر جدیدش بوده است.

او خاطرنشان می کند: “مطمئنم که داشتم، زیرا کار من این بود که با هواپیما به پرو یا بلغارستان بروم تا شاه این یا شاهزاده آن را ببینم.”

اما از آنجایی که سابق من از پس‌زمینه‌ای است که مردم قلعه‌ها و قصرها دارند و به صندوق‌های سرمایه‌گذاری اعتماد دارند، این تصور وجود دارد که ثروت به نحوی از او به دست آمده است.

اما اگرچه خانواده او ثروتمندتر از من بودند و هزینه عروسی را پرداخت کردند، من تمام پنی را در ازدواج فراهم کردم. او نه یک خانه، یک ماشین، حتی یک چتر خرید و نه من از او انتظار داشتم. وقتی با من نقل مکان کرد، به اندازه یک بالش با خود نیاورد.

افسوس، همه چیز بد پیش رفت. آقای بیلی، نسبتاً هیجان‌انگیز، ادعا می‌کند که وقتی همسرش او را ترک کرد – همانطور که او “بدون هیچ هشداری” در سال ۲۰۱۶ انجام داد – به طور استعاری تمام بالش‌ها را برداشت.

او از مالک آن عمارت تویکنهام به خوابیدن روی تشکی در کف دفترش تبدیل شد. او استدلال می کند که او بازنده یک جنگ طلاق سلطنتی است که می تواند او را به زندان بیاندازد.

او می گوید: من همه چیز را از دست داده ام. همسرم، خانه، شغلم، سلامتی من. من یک میلیونر بودم، بله. من اون زندگی رو داشتم اما رفته است.

مدتی طول می کشد تا او به لیست چیزهایی که از دست داده است برسد و من به یاد بازی نسل بروس فورسایت و تسمه نقاله معروف می افتم. من هر لحظه منتظر اسباب بازی نوازش هستم.

فرش ها رفتند. کتاب آیکون های نقاشی همان صندلی هایی را که روی آن نشسته بودم گم کردم. آنها به من اجازه دادند چند چیز را نگه دارم – یک یخچال، یادم می آید – اما من از ازدواج بیرون آمدم با کمی بیشتر از لباس های پشتم.

با این حال، تصویری که آقای قاضی پیل در دادگاه عالی ترسیم کرد، بسیار متفاوت بود. او در کنار شاهزاده خانمی قرار گرفت که ادعا می کرد او بی پولی است که اشتباه کرده، کوتاهی کرده و فریب داده است. خانم بیلی قبلا ۲ میلیون پوند برای طلاق خود دریافت کرده بود اما فقط نیمی از این مبلغ را دریافت کرده بود.

قاضی نه تنها آقای بیلی را به دلیل کوتاهی در انجام اقداماتی برای آزادسازی دارایی ها (مخصوصاً اجازه فروش یک ویلای ۳.۳ میلیون پوندی در پرتغال) توصیه کرد، بلکه به این نتیجه رسید که او در «تقریباً در هر فرصت ممکن» و «تکتیک و تاکتیک های متعدد» مانع از دادگاه شده است. ترفندهای پزشکی قانونی برای به تاخیر انداختن روند.

آقای قاضی پیل در یک حکم غیرمعمول شدید اضافه کرد: «رفتار او نشان دهنده مانع تراشی عمدی و تحقیر آشکار برای روند دادگاه است. این نمایشی است که سزاوار اهانت شرم آور است.

عدم حضور آقای بیلی در دادگاه برای اجرای این مجازات شفاهی به این معنی بود که او به سرعت نسبت به دادگاه و قضاوت توهین کرده بود.

بنابراین از نظر فنی، او باید پشت میله‌های زندان باشد، با این حال ما در زوم هستیم، با او در پرتغال، در مورد قیمت Ubers صحبت می‌کنیم، در حالی که او در حال فرار است.

‘در حال اجرا؟ گاو نر ** t! او می گوید، سپس به خاطر فحش دادن عذرخواهی می کند (او دوست دارد خود را به عنوان یک آقا نشان دهد). من به دلیل سرطان تهاجمی پروستات تحت درمان هستم و دادگاه این را می دانست.

“این جایی است که پزشکان من هستند و اولویت من خوب شدن است، زیرا چگونه می توانم زندگی خود را بازسازی کنم مگر اینکه خوب باشم؟”

او در سال ۲۰۱۹ به سرطان مبتلا شد و به نظر می رسید که با موفقیت درمان شده است، اما سال گذشته به شکل تهاجمی تر بازگشت. او می گوید: «من استرس همه اینها را مقصر می دانم. این تاثیر مخربی بر سلامت جسمی و روحی من داشته است. من افکار خودکشی داشتم و در پیشگاه تحت درمان قرار گرفتم. چیزی که من متحمل شدم شکنجه است.

نه، او همانطور که در دادگاه ادعا شد، در ویلای مجلل خود «زندگی رایلی» را نمی گذراند و معتقد است که ویلا متعلق به او نیست که بفروشد.

“این برای فرزند ما امانت است، و من حتی باید از متولی اجازه بگیرم تا در آنجا بمانم، مگر اینکه با فرزندم باشم که قربانی واقعی این امر است.”

مورد مناقشه: ملک پرتغالی افسانه ای

مورد مناقشه: ملک پرتغالی افسانه ای

پس کجا می ماند؟ ‘با دوستان. دوستان بسیار مهربان من دوستان زیادی دارم و ۹۰ درصد آنها از من حمایت کرده اند. آنها خانه های خود را به روی من باز کرده اند در حالی که من جایی برای رفتن نداشتم.

او ادعا می کند که دوستانش نیز اتومبیل های خود را به او قرض داده اند، زیرا او دیگر اتومبیلی ندارد. در ماه‌های زمستان یکی را اجاره یا قرض می‌کنم، اما در تابستان پیاده‌روی می‌کنم. یا اوبر میگیرم. Ubers در پرتغال به طرز شگفت آوری ارزان است.

اما طرف سابقش ادعا می کند که او یک تسلا رانندگی می کند و یکی در جلوی ویلای پرتغالی نشسته است. صاحب آن کیست؟ او می گوید: اعتماد.

از کجا شروع به باز کردن این یکی کنیم؟ می گویند جهنم مانند زنی که تحقیر می شود خشم ندارد. وقتی صحبت از مردی با قیافه می شود که احساس می کند به نظافتچی در دادگاه های طلاق برده شده است، همین طور است. امروز صحبت از قربانی بودن او زیاد است.

او می گوید: «من معتقدم در دادگاه های مدنی جایی برای چنین اختلافاتی وجود ندارد. او این راه را رفته است زیرا متقاعد شده است که یک گلدان طلا در انتهای رنگین کمان خیالی وجود دارد که من میلیون ها نفر را در جایی پنهان کرده ام. او اشتباه می کند.

آه، اما وجود دارد. ویلای پرتغالی ظرف طلا است و کاملاً جدا از این واقعیت که به طور سودمند متعلق به یک تراست ثبت شده در قبرس است، او می گوید که دو وام مسکن در این ملک وجود دارد که توسط دوستانش نگهداری می شود. دادگاه بریتانیا دریافت که اینها وام های مسکن ساختگی است، یافته ای که او با آن مخالفت می کند.

به نظر می رسد که او هزینه های قانونی خود را با گرفتن وام از همه و همه تامین می کند. او می‌گوید: «من حدود ۲۰ وام مختلف از خانواده و دوستانم گرفته‌ام تا هزینه‌های قانونی‌ام را تامین کنم.

و این هزینه ها در حال افزایش است. همسر وی – که وکلای او گفتند که او در مورد روایت شوهر سابقش از وقایع اظهار نظر نخواهد کرد – مراحل قانونی را در پرتغال آغاز کرده است، جایی که دارندگان وام مسکن ویلا از او شکایت متقابل دارند و درگیری های حقوقی بیشتری وجود دارد. در قبرس که در آن تراست ادعا شده مالک ویلا مستقر است.

چه آشفتگی مطلق، قبل از اینکه حتی به پیامدهای احساسی برسیم. چگونه زوجی که زمانی بسیار خوشحال به نظر می رسیدند – و بچه دارند – می توانند به این وضعیت برسند؟ گزارش آقای بیلی از ملاقات و خواستگاری آنها نشان می دهد که آنها همیشه در صفحات مختلف بودند.

آنها در اوایل دهه ۱۹۹۰ در یک رقص اجتماعی ملاقات کردند، اما در سال ۲۰۰۶ در یک عروسی در رم دوباره با یکدیگر برخورد کردند و خیلی زود همه چیز جدی شد. خانم بیلی به عنوان یک معمار آموزش دیده بود، و او فکر می کرد، قبل از شروع صحبت در مورد کودکان، او ممکن است دوست داشته باشد کار کند.

من از او انتظار نداشتم. من خوشحال بودم که آن را فراهم کردم، اما فکر کردم که ممکن است به او کمک کند تا در بریتانیا زندگی کند. من او را به دوستم ریچارد راجرز (معمار فقید و مشهور) معرفی کردم، اما او علاقه ای نداشت. او هرگز کار نکرد.

آنها صاحب یک فرزند شدند (محکمه او را از فاش کردن نام یا جنسیت منع کرده است) و او فکر می کرد که خوشحال هستند. سپس در ۲۰ جولای ۲۰۱۶، همسرش او را بوسید و برای همیشه از خانه بیرون رفت.

او اتفاق بعدی را به عنوان یک کمین توصیف می کند. قرار بود روز بعد به پرتغال برویم. همه چیز آماده بود، بلیط ها رزرو شد. اما برای او در پرتغال با توجه به مراحل طلاق دشوارتر بود. اونجا ازدواج کرده بودیم اگرچه مراسم مذهبی در اتریش بود، اما مراسم قانونی آن در پرتغال بود.

اکنون به سمت پول می رسیم، جایی که واقعاً مشکل است. اگرچه از نظر ظاهری بیلی ها ثروتمند احمقانه بودند، او استدلال می کند که این موضوع پیچیده تر بود. بله، خانه آنها – که دادگاه حکم کرد برای تسهیل توزیع عادلانه دارایی ها باید فروخته شود – ۶.۲۵ میلیون پوند ارزش داشت، اما ۳ میلیون پوند وام مسکن روی آن وجود داشت. بزرگ! او استدلال می کند: “خب، اگر ارزش خانه ۶.۲۵ میلیون پوند باشد، نه.”

مشکل این بود که فروش مورد انتظار به یک خریدار روسی از بین رفت. سپس رکود مالی آمد. سپس برگزیت و کووید. این خانه به قیمت ۴.۵ میلیون پوند فروخته شد. او ادعا می کند که همسرش – که به او وعده پرداخت ۱.۹ میلیون پوند داده شده بود – با یک میلیون پوند کنار رفت. و من از خانه ای که خریدم و به نام من بود چیزی به دست نیاوردم.

باید رتبه‌بندی شود، اما باید به خاطر داشته باشیم که دادگاه‌ها همیشه ویلای مورد مناقشه پرتغال را به عنوان یک دارایی دیگر در نظر گرفته‌اند. وقتی بیلی می‌گوید که بی‌خانمان مانده است، مراقب است «در بریتانیا» را اضافه کند.

با این حال، به نظر می رسد که، هر چه که اسناد دادگاه می گویند، او بیشتر چهار سال گذشته را در محیطی نه چندان باشکوه گذرانده است که در زمان ازدواجش عادت کرده بود.

و ما با تعدادی از دوستان آقای بیلی صحبت کرده‌ایم که برخی از شخصیت‌های عمومی هستند که داستان او یا بخش‌هایی از آن را تأیید می‌کنند.

کلر هد، شهردار سابق حزب محافظه کار ریچموند آپون تیمز، که از نزدیکان این زوج بود، در روز دریافت مدارک طلاق با او بود (او می گوید: چهره اش سفید شد) و این درام را تماشا کرده است. با وحشت

وقتی کسب و کارش شکست خورد، درباره رفتن با برادرش صحبت کرد، یا به قول خودشان مبل‌سواری. اصرار کردم که به خانه من نقل مکان کند و او دو سال ماند. اصرار به پرداخت اجاره بها داشت. این ایده که او میلیون‌ها نفر را در جزایر کیمن ذخیره کرده بود، مضحک است. همه دوستان او – و آنتونی دوستان زیادی دارد – وحشت زده شده اند.

مطمئناً این یک وضعیت رم است و همه (به جز وکلا) ادعا می کنند که بی پول هستند. به آقای بیلی توصیه شده است که او نمی تواند از پرتغال استرداد شود زیرا حکم زندان او مربوط به یک موضوع مدنی است.

پس آیا او برای مواجهه با موسیقی به بریتانیا برمی گردد؟ او می گوید نه، او مسائل فوری تری دارد. بر اساس آنچه در لندن می گذرد، قرار نیست بین بیمارستان ها و مشاوران بپرم؟ نه، من روی سلامتی خود تمرکز می کنم. من می خواهم این را مرتب کنم، اما برای انجام آن باید زنده باشم.’

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر