تغییرات باورنکردنی خانه های واقعی که اتاق های تیره و تار را به فضاهای شیک و دنج تبدیل کردند


هرکسی در خانه‌های خود فضاهای کمتر از مطلوبی دارد – خواه آشپزخانه قدیمی، حمام تیره و تار، یا سالن استراحت مورد علاقه.

اما این علاقه مندان به DIY از بریتانیا، ایالات متحده و کانادا توانستند اتاق های نادیده گرفته شده خود را به مکان های شیک و دنج تبدیل کنند، که در عکس های قبل و بعد از آن در یک گالری گردآوری شده است. پاندای بی حوصله.

در میان تغییرات شگفت انگیز، یک استودیوی کوچک نیویورک، که بعد از یک تغییر متفکرانه بسیار بزرگتر به نظر می رسد.

مجموعه ای دیگر از عکس ها نشان می دهد که چگونه ساکنان یک خانه در نیوفاندلند حمام خود را با بودجه ناچیز ۱۰۰ دلار بازسازی کردند.

در اینجا FEMAIL بهترین تغییرات اتاق را در زندگی واقعی به اشتراک می گذارد.

این آپارتمان کوچک استودیویی در نیویورک که هزینه اجاره آن 1750 دلار در ماه است، با دقت طراحی شده است تا 400 فوت مربع از زمین را به حداکثر برساند و مستاجر پرده‌هایی را از پرده در اطراف تخت آویزان کرده تا احساس یک فضای مجزا را ایجاد کند. محل خواب

این آپارتمان کوچک استودیویی در نیویورک که هزینه اجاره آن ۱۷۵۰ دلار در ماه است، با دقت طراحی شده است تا ۴۰۰ فوت مربع از زمین را به حداکثر برساند و مستاجر پرده‌هایی را از پرده در اطراف تخت آویزان کرده تا احساس یک فضای مجزا را ایجاد کند. محل خواب

بازسازی کف‌های چوبی سخت و افزودن نکاتی که به دقت طراحی شده‌اند مانند این فرش 400 دلاری Wayfair و میز قهوه قدیمی، این خانه نوا اسکوشیا را متحول کرد.  مالکان می گویند که بازسازی وقت و هزینه زیادی را نگرفت و نقاشی و یک هفته کار روی طبقات بزرگترین سرمایه گذاری آنها بود.

بازسازی کف‌های چوبی سخت و افزودن نکاتی که به دقت طراحی شده‌اند مانند این فرش ۴۰۰ دلاری Wayfair و میز قهوه قدیمی، این خانه نوا اسکوشیا را متحول کرد. مالکان می گویند که بازسازی وقت و هزینه زیادی را نگرفت و نقاشی و یک هفته کار روی طبقات بزرگترین سرمایه گذاری آنها بود.

یکی از کاربران Reddit از آیداهو فاش کرد که چگونه برخی از تغییرات ساده، از جمله رنگ سفید، دستگیره‌های جدید کمد و یک وسیله روشنایی جدید، این حمام را از حالت ساده به مدرن تبدیل کرده است.  کار سه روز طول کشید و کمتر از 500 دلار هزینه داشت

یکی از کاربران Reddit از آیداهو فاش کرد که چگونه برخی از تغییرات ساده، از جمله رنگ سفید، دستگیره‌های جدید کمد و یک وسیله روشنایی جدید، این حمام را از حالت ساده به مدرن تبدیل کرده است. کار سه روز طول کشید و کمتر از ۵۰۰ دلار هزینه داشت

بازسازی این حمام کوچک در خانه ای در نیوفاندلند فقط 100 دلار هزینه دارد.  به جای پاشیدن پول نقد، مالک به تعمیرات DIY تکیه کرد، مانند رنگ آمیزی مجدد کابینت حمام، و قرار دادن یک قفسه کاربردی با استفاده از تخته چوبی از IKEA.

بازسازی این حمام کوچک در خانه ای در نیوفاندلند فقط ۱۰۰ دلار هزینه دارد. به جای پاشیدن پول نقد، مالک به تعمیرات DIY تکیه کرد، مانند رنگ آمیزی مجدد کابینت حمام، و قرار دادن یک قفسه کاربردی با استفاده از تخته چوبی از IKEA.

رنگ آبی سرمه ای مرسوم، این دفتر خانه در بریتانیا را احیا کرد، همراه با فضای ذخیره سازی براق جدید که به مرتب کردن فضا کمک کرد.  میز به صورت سفارشی و متناسب با اتاق ساخته شده است، و تخته گیره مشکی با قیمتی معادل 52 پوند از آمازون به فروش می رسد.

رنگ آبی سرمه‌ای مرسوم، این دفتر خانه در بریتانیا را احیا کرد، همراه با فضای ذخیره‌سازی براق جدید که به مرتب‌تر شدن فضا کمک کرد. میز به صورت سفارشی و متناسب با اتاق ساخته شده است، و تخته گیره مشکی با قیمتی معادل ۵۲ پوند از آمازون به فروش می رسد.

این حمام باورنکردنی بازسازی حمام ایندیانا حدود 6000 دلار هزینه دارد، با ساکنان تمام کار - صرفه جویی عمده ای در ارزان ترین قیمت 15000 دلاری.  صاحبان خانه همه اقلام را تهیه کردند، روشویی را از Home Depot و پرده دوش را از Overstock خریداری کردند.

این حمام باورنکردنی بازسازی حمام ایندیانا حدود ۶۰۰۰ دلار هزینه دارد و ساکنان آن همه کار را انجام می دهند – صرفه جویی عمده در ارزان ترین قیمت ۱۵۰۰۰ دلاری. صاحبان خانه همه اقلام را تهیه کردند، روشویی را از Home Depot و پرده دوش را از Overstock خریداری کردند.

صاحبان این خانه تگزاسی حدود 7000 دلار برای بازسازی حمام خود هزینه کردند.  با این بودجه، آنها توانستند کفپوش، کابینت، میزهای مرمری، لوله کشی جدید و همچنین نورپردازی جدید را نصب کنند.

صاحبان این خانه تگزاسی حدود ۷۰۰۰ دلار برای بازسازی حمام خود هزینه کردند. با این بودجه، آنها توانستند کفپوش، کابینت، میزهای مرمری، لوله کشی جدید و همچنین نورپردازی جدید را نصب کنند.

یکی از علاقه مندان آماتور این آشپزخانه ایالت نیویورک را به عهده گرفت و دو هفته را صرف برداشتن، سنباده زدن و رنگ آمیزی مجدد درهای کابینت کرد تا فضا را روشن و مدرن کند.  آنها تخمین زدند که کار مجدد چوب باعث صرفه جویی قابل توجهی 2000 دلاری می شود

یکی از علاقه مندان آماتور این آشپزخانه ایالت نیویورک را به عهده گرفت و دو هفته را صرف برداشتن، سنباده زدن و رنگ آمیزی مجدد درهای کابینت کرد تا فضا را روشن و مدرن کند. آنها تخمین زدند که کار مجدد چوب باعث صرفه جویی قابل توجهی ۲۰۰۰ دلاری می شود

این خانه نورویچ با بازسازی حمام اختصاصی ارتقا یافته است که حدود 6000 پوند هزینه دارد و بخش عمده ای از بودجه صرف نیروی کار، واحد روشویی، ظروف برنجی و کاشی های سبز جدید شده است.

این خانه نورویچ با بازسازی حمام اختصاصی ارتقا یافته است که حدود ۶۰۰۰ پوند هزینه دارد و بخش عمده ای از بودجه صرف نیروی کار، واحد روشویی، ظروف برنجی و کاشی های سبز جدید شده است.

این آپارتمان جمع و جور آستوریا که تنها 650 فوت مربع وسعت دارد، تا حد زیادی با استفاده از اقلام خیابانی مقرون به صرفه، از جمله گیاهان، یک جعبه کتاب از آمازون، و تعداد زیادی آینه از IKEA، با قیمت حدود 10 دلار تغییر شکل داده است.

این آپارتمان جمع و جور آستوریا که تنها ۶۵۰ فوت مربع وسعت دارد، تا حد زیادی با استفاده از اقلام خیابانی مقرون به صرفه، از جمله گیاهان، یک جعبه کتاب از آمازون، و تعداد زیادی آینه از IKEA، با قیمت حدود ۱۰ دلار تغییر شکل داده است.

ساکن این خانه در ایالات متحده یک سال تمام را صرف جمع آوری قطعات تزئینی و اثاثیه لازم کرد تا تکه بتنی بی ثمر خود را به یک پاسیو با نورپردازی رشته ای و یک گودال باربیکیو تبدیل کند.

ساکن این خانه در ایالات متحده یک سال تمام را صرف جمع آوری قطعات تزئینی و اثاثیه لازم کرد تا تکه بتنی بی ثمر خود را به یک پاسیو با نورپردازی رشته ای و یک گودال باربیکیو تبدیل کند.

این حمام کلرادو در طول قرنطینه تغییر چهره داده است و ساکنان از زمان برای تغییر دکوراسیون کف و دیوار نهایت استفاده را می‌کنند و قطعاتی را از فروشگاه‌های در دسترس تهیه می‌کنند، مانند این واحد روشویی از Wayfair و کاشی‌های دیواری از Floor and Decor.

این حمام کلرادو در طول قرنطینه تغییر چهره داده است و ساکنان از زمان برای تغییر دکوراسیون کف و دیوار نهایت استفاده را می‌کنند و قطعاتی را از فروشگاه‌های در دسترس تهیه می‌کنند، مانند این واحد روشویی از Wayfair و کاشی‌های دیواری از Floor and Decor.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر