تحقیقات جدید نشان می دهد که خاکستری محبوب ترین رنگ برای لباس ساقدوش عروس است


در حالی که روند لباس های ساقدوش عروس در طول سال ها تغییر کرده است، یک چیز ثابت مانده است: ساقدوش عروس هرگز نباید از عروس پیشی بگیرد.

شاید توجیهی برای آخرین یافته ها مبنی بر اینکه محبوب ترین رنگ لباس ساقدوش عروس، سایه خاموش خاکستری است.

کارشناسان مد در خرده‌فروشی جهانی Boohoo داده‌های Google Trends را برای ارزیابی رنگ‌هایی که در هر یک از ایالت‌ها محبوب‌تر هستند، تجزیه و تحلیل کردند و دریافتند که یازده ایالت – از جمله کالیفرنیا، نیویورک و فلوریدا – خاکستری را بیش از هر ایالت دیگر جستجو می‌کنند.

کارشناسان مد در خرده‌فروشی جهانی Boohoo داده‌های روندهای گوگل را تجزیه و تحلیل کردند تا ارزیابی کنند که کدام رنگ‌ها در هر یک از ایالت‌ها محبوب‌ترین رنگ‌ها هستند و دریافتند که ده ایالت - از جمله کالیفرنیا، نیویورک و فلوریدا - خاکستری را بیش از هر ایالت دیگر جستجو می‌کنند.

کارشناسان مد در خرده‌فروشی جهانی Boohoo داده‌های روندهای گوگل را تجزیه و تحلیل کردند تا ارزیابی کنند که کدام رنگ‌ها در هر یک از ایالت‌ها محبوب‌ترین رنگ‌ها هستند و دریافتند که ده ایالت – از جمله کالیفرنیا، نیویورک و فلوریدا – خاکستری را بیش از هر ایالت دیگر جستجو می‌کنند.

در حالی که روند لباس های ساقدوش عروس در طول سال ها تغییر کرده است، یک چیز ثابت مانده است: ساقدوش هرگز نباید از عروس پیشی بگیرد.

در حالی که روند لباس های ساقدوش عروس در طول سال ها تغییر کرده است، یک چیز ثابت مانده است: ساقدوش هرگز نباید از عروس پیشی بگیرد.

یکی از سخنگویان Boohoo می‌گوید: «پیدا کردن لباس‌های مناسب ساقدوش برای خدمه عروس می‌تواند ترکیبی از آزمون و خطا باشد، و زمانی که ظاهر متفاوت مهمانی‌های عروس را در نظر می‌گیریم، دانستن اینکه از کجا شروع کنیم می‌تواند دلهره‌آور باشد.

با این حال، استفاده از گوگل یا رسانه‌های اجتماعی راهی مطمئن برای یافتن الهام است و این داده‌ها بینش شگفت‌انگیزی در مورد رنگ لباس ساقدوش عروس در سرتاسر آمریکا ارائه می‌دهد، و همچنین اهمیت روند مد سنتی و فعلی را نشان می‌دهد.

رنگ خاکستری ظریف است. در انواع تم های عروسی بسیار زیبا است و اجازه می دهد تا تمرکز روی عروس باشد.

علاوه بر کالیفرنیا، نیویورک و فلوریدا، عروس‌ها در آلاسکا، ایلینوی، ماساچوست، کارولینای شمالی، اوهایو، اوکلاهما و میشیگان نیز به دنبال سایه خاموش برای خدمتکاران خود بودند.

یک لباس خاکستری تقریباً با هر چیزی قابل پوشیدن است. گفته می‌شود، وقتی با کفش‌ها و اکسسوری‌های متالیک ست شود، ظاهری گران‌قیمت و گران‌قیمت پیدا می‌کند.

مطالعه Boohoo همچنین نشان داد که ده ایالت سایه های سبز از جمله مریم گلی، زمردی و زیتونی را برای جشن عروسی خود ترجیح می دهند.

مطالعه Boohoo همچنین نشان داد که ده ایالت سایه های سبز از جمله مریم گلی، زمردی و زیتونی را برای جشن عروسی خود ترجیح می دهند.

مطالعه Boohoo همچنین نشان داد که ده ایالت سایه های سبز را برای جشن عروسی خود ترجیح می دهند. گزینه بدی نیست، زیرا تازه، سرزنده و همیشه شیک است.

ایالت هایی که صرفاً به دنبال لباس ساقدوش سبز هستند داکوتای شمالی و ورمونت هستند.

مریم گلی، زمرد و زیتون محبوب ترین گزینه های لباس ساقدوش عروس در دو یا چند ایالت هستند. با جستجوی گوگل برای «لباس‌های ساقدوش عروس حکیم» از ژانویه ۴۷۶ درصد افزایش یافته و محبوب‌ترین آنها در آریزونا، مین، مونتانا و یوتا است.

یکی دیگر از سایه های سبز لباس ساقدوش که محبوبیت خود را ثابت کرده است زمرد است. این رنگ جواهری عالی برای ماه‌های پاییز و زمستان است و بیشترین جستجوی رنگ لباس توسط ساکنان آرکانزاس و کانکتیکات است.

رنگ زیتونی کمتر از زمرد است، سایه ای که توسط عروس هایی که چیزی ظریف می خواهند ترجیح می دهند. هر دو ویسکانسین و پنسیلوانیا لباس های ساقدوش زیتونی را به هر رنگ یا سایه دیگری ترجیح می دهند.

خوش شانس برای ساقدوش ها، یک لباس سبز را می توان با هر رنگ رنگین کمانی ست کرد.

بر اساس این مطالعه، لباس های ساقدوش طلایی، سومین رنگ محبوب لباس ساقدوش عروس هستند

بر اساس این مطالعه، لباس های ساقدوش طلایی، سومین رنگ محبوب لباس ساقدوش عروس هستند

بر اساس این مطالعه، لباس‌های ساقدوش طلایی، سومین رنگ پرطرفدار لباس هستند.

سایه بان جشن برای عروسی ها در طول فصل تعطیلات ایده آل است. به طور کلی برای همه رنگ‌های پوست، زنان خدمتکار شما به اندازه کافی درخشش را به روز شما اضافه می‌کنند. بگذارید با کفش ها و لوازم جانبی خود سرگرم شوند!

هفت ایالت از جمله آیداهو، مریلند، می سی سی پی، نیومکزیکو، کارولینای جنوبی، ویرجینیا و واشنگتن بیش از هر کشور دیگری به دنبال رنگ بودند.

لباس‌های ساقدوش بورگوندی چهارمین لباس‌های رنگی در آمریکا هستند که بیشترین جستجو را دارند. و جای تعجب نیست، زیرا رنگ پاییزی باعث ایجاد یک پالت رنگی دنج می شود.

ایالت هایی که بیشتر به دنبال لباس ساقدوش بورگوندی هستند عبارتند از آلاباما، کلرادو، دلاور، نبراسکا، اورگان و داکوتای جنوبی.

با کمال تعجب، سایه روشن نارنجی پنجمین انتخاب رنگ محبوب در آمریکا است و عروس ها در کنتاکی، رود آیلند و آیووا به دنبال آن هستند.

تراکوتا، در میان عروس ها در مینه سوتا و تگزاس محبوب است. زردآلو، زنگار و ماندارین نیز جستجوی مناسبی هستند.

چهار ایالت وجود دارد که به دنبال سایه های لباس ساقدوش عروس بنفش هستند.  نیوهمپشایر در جستجوی لباس‌های ساقدوش فقط بنفش است، در حالی که ایندیانا و تنسی در جستجوی رنگ ارغوانی و ساکنان نیوجرسی در جستجوی یاسی هستند.

چهار ایالت وجود دارد که به دنبال سایه های لباس ساقدوش عروس بنفش هستند. نیوهمپشایر در جستجوی لباس‌های ساقدوش فقط بنفش است، در حالی که ایندیانا و تنسی در جستجوی رنگ ارغوانی و ساکنان نیوجرسی در جستجوی یاسی هستند.

چهار ایالت وجود دارد که به دنبال سایه های لباس ساقدوش عروس بنفش هستند. عکس های رنگی سلطنتی به خوبی عکس می گیرد و جشن عروسی شما را مانند سلطنتی جلوه می دهد.

نیوهمپشایر به دنبال لباس‌های ساقدوش فقط بنفش است، در حالی که ایندیانا و تنسی به دنبال رنگ ارغوانی و ساکنان نیوجرسی در جستجوی یاسی هستند.

ممکن است یکی از داغ ترین رنگ ها در مد باشد، اما وقتی صحبت از لباس عروس به میان می آید، صورتی در رتبه هفتم قرار دارد.

لباس های صورتی و فوشیا در وایومینگ و لوئیزیانا محبوب هستند.

مشکی ممکن است رنگ غیر رسمی ساکنان نیویورک باشد، اما در دنیای عروس، تنها محبوب ترین گزینه در یک ایالت – ویرجینیای غربی است.

لباس‌های ساقدوش‌های آبی رنگ در هاوایی بیشتر به چشم می‌آیند، در حالی که میزوری تنها ایالتی است که به دنبال لباس‌های ساقدوش به رنگ قهوه‌ای است.

رنگ‌های دیگری که در سراسر آمریکا مورد علاقه هستند و در یک ایالت محبوب‌ترین رنگ‌ها هستند، زرد، به طور خاص‌تر، خردلی در جورجیا و هلویی در نوادا هستند.