علی بابا-بنر زیر عکس خبر


 امیر تتلو خواننده رپ که تا یک هفته دیگر در ترکیه کنسرت دارد، کم کم خود و اکیپش را برای اجرا آماده می کند. امیر تتلو به تازگی به کل تغییر رویه داده و به قول خودش به انسان مفیدی تبدیل شده است. ظاهرا امیر تتلو از دختران اطرافش که در ابتذال فرو رفته اند دیگر خسته شده و به هواداران خود امری جدید کرده است. منتها اینبار تنها امیر تتلو روی سخنش با هواداران دختر است. امیر تتلو در استوری های اخیرش چیز هایی نوشت که از او بعید نبود و توهین به دختران به حساب می آید و به نظر می رسد هواداران دختر باید درس بگیرند و به این تتلوی فعلی دا نبندند.

 

تتلو به گفته خودش دیگر سیگار نمی کشد، به طور سخت و پیگیر ورزش می کند، شعر می نویسد و می خواند ، دوستان سالم دارد و تغذیه خوب، گیاهخواری و تتو را فراموش نمیکند.  

تتلو

تتلو به تعداد بالای خالکوبی هایش معروف است و ظاهرا از این راه درآمد هم دارد و با تتو آرتیست حرفه ای کار می کند. گاهی دخترانی که با او دوستی دارند نیز از تتلو دیوانه تر می شوند و خالکوبی هایی عجیب می زنند. حالا تتلو در جدیدترین اقدامش لب های خود را هم خالکوبی کرده و سعی دارد با این عمل لب هایش را شبیه به آنجلینا جولی کند.

تتلو

منبع: شایانیوز

آیا این خبر مفید بود؟