بینندگان من امروز صبح با “همجنسگرایان از محیط زیست” گیج شده اند


امروز صبح بینندگان از زوج «اکوسکسوال» که ادعا می‌کنند با این سیاره «ازدواج» کرده‌اند و «با زمین عشق می‌ورزند» متحیر شده‌اند – و حتی می‌گویند پیاده‌روی «ماساژ پاهایتان» است.

  • آنی اسپرینکل و بث استفنز، از سانفرانسیسکو، از “سکس محیطی”
  • دو آمریکایی ادعا می کنند که با زمین “ازدواج” کرده اند و به آن “سرگرمی” می دهند
  • آنها توضیح دادند که “رابطه صمیمی” با سیاره ما دارند.


بینندگان صبح امروز از زوجی متحیر شدند که گفتند از “نژاد زیست‌محیطی” هستند – و ادعا کردند که با زمین “ازدواج” کرده‌اند و به آن “لذت” می‌دهند.

آنی اسپرینکل و بت استیونز، از سانفرانسیسکو، در شبکه ITV امروز ظاهر شدند تا با مجریان برنامه، آلیسون هاموند و درموت اولری در مورد ترجیحات جنسی خود صحبت کنند.

آنها توضیح دادند که “رابطه صمیمی با سیاره ما” و “عشق کردن” با زمین دارند.

بینندگان از این دو حیرت زده شدند و یک نفر در توییتر نوشت: «هیچ کلمه ای برای گفتن آنچه در مورد این دو فکر می کنم ندارم. یعنی واقعیتش چیه؟! ‘

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

امروز صبح بینندگان از زوجی متحیر شدند که می‌گفتند «محیط‌زیست» هستند - ادعا می‌کنند که با زمین «ازدواج» کرده‌اند و به آن «تفریح» می‌دهند (تصویر)

امروز صبح بینندگان از زوجی متحیر شدند که می‌گفتند «محیط‌زیست» هستند – ادعا می‌کنند که با زمین «ازدواج» کرده‌اند و به آن «تفریح» می‌دهند (تصویر)

آنی اسپرینکل و بت استیونز (تصویر)، از سانفرانسیسکو، در ITV Today ظاهر شدند تا با مجریان برنامه آلیسون هاموند و درموت اولری در مورد ترجیحات جنسی خود صحبت کنند.

آنی اسپرینکل و بت استیونز (تصویر)، از سانفرانسیسکو، در ITV Today ظاهر شدند تا با مجریان برنامه آلیسون هاموند و درموت اولری در مورد ترجیحات جنسی خود صحبت کنند.

بث در توصیف جنبش اکوسکس گفت: «تعریف ساده این است که کسی که زمین را دوست دارد کسی است که زمین را دوست دارد.

آنی افزود: “ما زمین را به عنوان محبوب خود تصور می کنیم و از تمام لذت های نفسانی که زمین ارائه می دهد لذت می بریم.”

این اصطلاحی است که مردم برای نشان دادن ترجیحات خود از آن استفاده می کنند… شما مجبور نیستید از هیچ یک از هویت های دیگر خود چشم پوشی کنید. این فقط به این معنی است که شما از لذت زمین لذت می برید و همچنین از لذت زمین.

بث پیشنهاد کرد: وقتی برای پیاده روی می روید، زمین را با پاهایتان ماساژ می دهید.

مجریان از این زوج پرسیدند که چگونه سبز شوند، با این ادعا که مردم می توانند راه خود را برای «عشق با زمین» بسازند.

واکنش: بینندگان از این دو حیرت زده شدند و یک نفر در توییتر نوشت: «حرفی برای گفتن درباره این دو نفر ندارم.  یعنی واقعیتش چیه؟!  '

واکنش: بینندگان از این دو حیرت زده شدند و یک نفر در توییتر نوشت: «حرفی برای گفتن درباره این دو نفر ندارم. یعنی واقعیتش چیه؟! ‘

و آنها گفتند: “ما مقیاسی از احساسات مردم داریم، شما می توانید محیط زیست دوستانه، دوستدار محیط زیست، عاشقانه زیست محیطی… یا محیط وحشی دیوانه کننده باشید.”

آنی افزود: “شما باید قلب خود را در آن بگذارید و فقط خود را باز کنید و اجازه دهید انرژی جنسی شما در شما حرکت کند و درخت را احساس کنید و آن درخت را دوست داشته باشید.”

این زوج توضیح دادند که مردم می پرسند آیا درخت “موافقت کرده است” و بث پاسخ داد: “اما ما نمی توانیم با درخت صحبت کنیم، اما گوش می دهیم و سعی می کنیم احساس کنیم که آیا درخت دوست دارد در آغوش بگیرد یا نه.

زوج (تصویر سمت راست) توضیح دادند که دارند

این زوج (تصویر سمت راست) توضیح دادند که “رابطه صمیمی با سیاره ما” و “عشق کردن” با زمین دارند.

آنی افزود: “و بسیاری از مردم از کشتن درختان بدشان نمی آید، اما برخورد با یک درخت یک تابو است.”

کاربران توییتر از این کلیپ گیج شدند و یکی از آنها نوشت: «چه چیزی را تماشا و گوش می کنم؟ احمقانه است و شما باید کتاب خود را وصل کنید.

دیگری گفت: ای جانم!! آیا این زنها واقعی هستند، بیشتر شبیه یک عمل دو شکوفه هستند!! ، در حالی که سومی اضافه کرد: “من واقعاً اکنون همه چیز را شنیده ام.”

واکنش: برخی از کاربران شبکه های اجتماعی در توییتر اعلام کردند که این زوج آسیبی ندیده اند

واکنش: برخی از کاربران شبکه های اجتماعی در توییتر اعلام کردند که این زوج آسیبی ندیده اند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر