بینندگان «زندگی و مرگ در انبار» از «هرکسی که آنلاین خرید می‌کند» می‌خواهد «درام دلخراش» را تماشا کند.


بینندگان بی‌بی‌سی از «هر کسی که آنلاین خرید می‌کند» ترغیب کرده است که یک درام جدید دلخراش را بر اساس روایت‌های واقعی کارگران انبار تماشا کند.

Life And Death In The Warehouse که شب گذشته از شبکه سه بی بی سی پخش شد، بر اساس داستان های واقعی کارگران انبار در سرتاسر جهان است که “به طور مداوم تحت نظر قرار می گیرند و مورد آزار و اذیت قرار می گیرند تا نرخ خرید خود را بالا نگه دارند”.

این داستان یک کارگر بریتانیایی انبار آلیس (پاپی لی فریر) را دنبال می کند که دوست دوران کودکی اش مگان (ایمی-فیون ادواردز) به عنوان یک مدیر کارآموز به همان مرکز توزیع می پیوندد.

مگان در تلاشی ناامیدکننده برای حفظ شغل جدیدش، مجبور می‌شود آلیس باردار را تحت فشار بگذارد تا “نرخ انتخاب” خود را افزایش دهد – با چه سرعتی می‌تواند موجودی را برای زایمان آماده کند – که جنین متولد نشده‌اش را در معرض خطر قرار می‌دهد.

تماشاگران از رژیم “وحشیانه” وحشت زده شدند، زیرا آنها شاهد سرزنش آلیس به خاطر استراحت در توالت و مکالمه دو دقیقه ای بودند، در حالی که مگان به دلیل تماس با آمبولانس هنگامی که دوست باردارش به زمین افتاد، از او خواسته شد.

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

بینندگان بی‌بی‌سی از «هر کسی که آنلاین خرید می‌کند» ترغیب کرده است که یک درام جدید دلخراش را بر اساس روایت‌های واقعی کارگران انبار تماشا کند.  فیلم با صحنه هایی از آلیس باردار (پاپی لی فریر) شروع می شود که در توالت قبل از سقوط روی زمین گریه می کند.

بینندگان بی‌بی‌سی از «هر کسی که آنلاین خرید می‌کند» ترغیب کرده است که یک درام جدید دلخراش را بر اساس روایت‌های واقعی کارگران انبار تماشا کند. فیلم با صحنه هایی از آلیس باردار (پاپی لی فریر) شروع می شود که در توالت قبل از سقوط روی زمین گریه می کند.

مگان (ایمی-فیون ادواردز) در تلاشی ناامیدکننده برای حفظ شغل جدیدش، مجبور شد آلیس باردار را تحت فشار قرار دهد تا

مگان (ایمی-فیون ادواردز) در تلاشی ناامیدکننده برای حفظ شغل جدیدش، مجبور شد آلیس باردار را تحت فشار قرار دهد تا “میزان انتخاب” خود را افزایش دهد.

«اگر آنلاین خرید می‌کنید، یا حتی اگر این کار را نمی‌کنید، زندگی و مرگ در انبار، BBC Wales را در iPlayer تماشا کنید. دیشب به طور تصادفی دیدیم و ناراحت کننده است. یکی از بینندگان نوشت: امیدوارم در مورد وحشت اغراق آمیز باشد.

یکی دیگر گفت: “باورم نمی شود که در “زندگی و مرگ در انبار” چه چیزی را تماشا می کنم. #گازلایتینگ هم.

«زندگی و مرگ در انبار» قطعه تلویزیونی بسیار قدرتمند و روشنگری بود. دیدن و شنیدن بسیاری از بازیگران ولزی و صداهای ولزی در تلویزیون شگفت‌انگیز است.» سومی نوشت.

یکی دیگر این نمایش را “کاملاً وحشیانه” توصیف کرد و گفت که “دعا کنند واقعی نباشد”.

تماشاگران از رژیم

تماشاگران از رژیم “بی رحمانه” وحشت کردند زیرا آلیس به خاطر استراحت در توالت و مکالمه دو دقیقه ای مورد سرزنش قرار گرفت، در حالی که مگان به دلیل تماس گرفتن با آمبولانس هنگامی که دوست باردارش سقوط کرد از او منع شد.

درام با صحنه هایی از آلیس باردار شروع شد که در توالت گریه می کرد قبل از اینکه غرق در خون روی زمین بیفتد، زیرا همکاران نگران از مگان خواستند با آمبولانس تماس بگیرد.

اکشن پس از آن به روز اول بازگشت، زمانی که مدیر کارآموز مگان به عنوان یک مدیر به انبار ملحق شد و با دوست دوران کودکی خود که به عنوان یک جمع کننده کار می کرد، متحد شد.

وقتی آلیس باردار به رئیس جدیدش گفت که نمی تواند به دلیل قرار ملاقات در بیمارستان، اضافه کاری انجام دهد، تنش ها شروع شد، و مگان هشدار داد که «میزان انتخاب او در حال حاضر واقعاً پایین است».

مگان پس از درخواست استعفا از انتخاب بر اساس توصیه پزشکان، «برنامه ارتقای شخصی» را به آلیس ارائه داد.

مگان پس از درخواست استعفا از انتخاب بر اساس توصیه پزشکان،

مگان پس از درخواست استعفا از انتخاب بر اساس توصیه پزشکان، “برنامه ارتقای شخصی” را به آلیس ارائه می دهد اما پس از تلاش بیش از حد خود، آلیس سقوط می کند.

مگان توسط مافوقش (LR) Sion Young سرزنش می شود.  کریگ پارکینسون؛  کیمبرلی نیکسون برای تماس با آمبولانس در هنگام سقوط آلیس باردار، به جای اینکه ابتدا با تیم پزشکی خود مشورت کند.

مگان توسط مافوقش (LR) Sion Young سرزنش می شود. کریگ پارکینسون؛ کیمبرلی نیکسون برای تماس با آمبولانس در هنگام سقوط آلیس باردار، به جای اینکه ابتدا با تیم پزشکی خود مشورت کند.

هنگامی که آلیس به سر کار باز می گردد، توسط یک انضباطی از مگان به دلیل داشتن

هنگامی که آلیس به سر کار باز می گردد، توسط یک انضباطی از مگان به دلیل داشتن «زمان بیکاری» بیش از حد از جمله یک استراحت توالت به مدت نه دقیقه و یک مکالمه دو دقیقه ای با یک دوست از او استقبال می کند.

مگان به آلیس گفت: «همه فکر می‌کنند که شما عضوی عالی از تیم هستید و ما نمی‌خواهیم تو را از دست بدهیم». ما فقط باید نرخ انتخاب شما را دوباره بالا ببریم.

او توصیه کرد بین پیکاپ ها بدود و با زانوهایش خم شود تا سرعت خود را افزایش دهد، اما به مگان گفته شد آلیس که پزشکش نسبت به کار فیزیکی زیاد هشدار داده است.

آلیس پس از تلاش بیش از حد خود به زمین افتاد – با این حال مگان توسط مافوقش به دلیل تماس با آمبولانس مورد سرزنش قرار گرفت، نه اینکه ابتدا با تیم پزشکی خود مشورت کند.

وقتی آلیس به سر کار بازگشت، به دلیل داشتن «زمان بیکاری» بیش از حد از جمله یک استراحت توالت به مدت ۹ دقیقه و یک مکالمه دو دقیقه ای با یکی از دوستان، مورد استقبال یک انضباطی از مگان قرار گرفت.

چگونه آمازون به دلیل شرایط کاری “بد” خود با انتقاد مواجه شده است

آمازون بارها به دلیل شرایط کاری در انبارهای خود مورد انتقاد قرار گرفته است.

کارکنان یکی از انبارهای غول تحویل کالا در نوامبر ۲۰۱۷ در تیلبری، اسکس در حال خواب در حال کار بودند.

کارگران ادعا کردند که به این دلیل است که از دستیابی به اهداف تنبیهی انبار خسته شده اند.

تحقیقات ساندی میرر ادعا کرد که برخی از کارکنان پس از تلاش برای مقابله با فشار پردازش تا ۳۰۰ کالا در ساعت، با آمبولانس‌ها برده می‌شوند.

یکی از سخنگویان آمازون پس از گزارش این حادثه گفت: «آمازون یک محل کار ایمن و مثبت با حقوق و مزایای رقابتی فراهم می کند. ما مفتخریم که هزاران نقش را در مراکز اجرای خود در بریتانیا ایجاد کرده ایم. مانند بسیاری از شرکت ها، ما انتظار یک سطح مشخص از عملکرد را داریم.

“اهداف بر اساس عملکرد قبلی بدست آمده توسط کارگران ما است. همکاران در یک دوره زمانی طولانی ارزیابی می شوند.

و در دسامبر ۲۰۱۶، Mail on Sunday در یکی از «مراکز تحقق» این شرکت در Gourock، در نزدیکی گلاسکو، در دوره جمعه سیاه، مخفیانه رفت.

این گزارشگر مخفی که به عنوان یک “انتخاب کننده” مشغول به کار شد – برای جمع آوری اقلام از قفسه ها قبل از بسته بندی و ارسال به مشتریان – تا ۱۱ ساعت و نیم در روز به مدت ۹ روز در یکی از انبارهای بزرگ آمازون کار کرد.

در تحقیقات مشخص شد:

  • کارکنان برای هر کار با اهداف زمانی بی‌رحمانه مواجه شدند، با اقدامات انضباطی علیه کسانی که نمی‌توانستند ادامه دهند.
  • اگر کارگران در طول تعطیلات دستشویی بیش از حد طولانی شده اند، با اقدامات انضباطی مواجه می شوند.
  • اسکنرهای دستی محل اختفای کارگران را ردیابی می کردند، به علاوه دوربین های مداربسته انبار را زیر نظر داشتند و بررسی های امنیتی به سبک فرودگاه وجود داشت.
  • کارکنان پس از راه رفتن تا ۱۴ مایل در روز با پاهای تاول زده باقی ماندند
  • در آن زمان، آمازون از شیوه های کاری خود دفاع کرد و گفت: «ما یک محل کار ایمن و مثبت را فراهم می کنیم. ایمنی و رفاه همکاران دائمی و موقت ما اولویت اول ماست.
  • یکی از دلایلی که توانسته ایم افراد زیادی را جذب کنیم، ارائه مشاغل عالی و محیط کاری مثبت با فرصت هایی برای رشد است.

وقتی جفت شروع به بحث کردند، آلیس به رئیسش گفت که کف انبار پر از بطری های ادرار است، زیرا جمع کننده ها از رفتن به توالت ترسیده بودند.

اما او هنوز به دلیل داشتن میانگین ۲۳ دقیقه “بیکار” در روز از او محروم می شد.

وقتی آلیس به مگان گفت که حالش خوب نیست، همه چیز به اوج خود رسید، اما به او هشدار داده شد که اگر قبل از پایان شیفت کاری خود از انبار خارج شود، ممکن است شغل و حقوق زایمان خود را از دست بدهد.

به گزارش بی‌بی‌سی، زنان باردار به طور معمول کمتر از «میزان انتخاب» هدف خود قرار می‌گیرند و تحت نظارت شدیدتر از جمله دوربین مداربسته ثابت و نظارت الگوریتمی قرار می‌گیرند.

در حالی که این درام بازتاب موارد زندگی واقعی است، و بر اساس گزارش های واقعی نوشته شده است – بی بی سی بیان کرده است که شخصیت ها و تجربیات آنها تخیلی هستند و بر اساس هیچ رویداد یا شرکت واحدی نیستند.

افزایش سریع خرید آنلاین منجر به انفجار مشاغل انبار در بریتانیا شده است و حدود یک میلیون نفر در مراکز توزیع در سراسر بریتانیا مشغول به کار هستند.

در نوامبر سال گذشته، یکی از کارگران آمازون ادعا کرد که کارمندان در انباری که او در منچستر مستقر است، تحت شرایط «برده‌مانند»، «هدف‌های ذهنی» کار می‌کنند و با «فشار برای عدم استراحت در حمام» مواجه شده‌اند.

زن ۳۰ ساله‌ای که به عنوان سفارش‌گیر برای ساعتی ۹.۷۰ پوند کار می‌کرد، به سان گفت که برای اینکه به هدف خود برسد، باید ۳۶۰ کالا در ساعت بسته بندی کند – هر ده ثانیه یک مورد.

آمازون به نشریه گفت که اهداف آنها به طور مرتب ارزیابی می شود و بر اساس «سابقه قابل دستیابی کارمندان» است و اطمینان می دهد: «ایمنی یک اولویت است، از همه حمایت می شود، با عزت و احترام رفتار می شود، به طور منظم استراحت می کنند و با سرعت راحت کار می کنند.

در سال ۲۰۱۹، گزارش شد که یک کارگر انبار Sports Direct فرزند خود را در یک اتاقک در مجتمع انبار Shirebrook شرکت، در دربی‌شایر در سال ۲۰۱۴ به دنیا آورد.

یک شاهد گفت که طبق گزارش ها، کارگر انبار به همکاران نگران خود گفته بود که “باید به سر کار برگردد” زیرا کودکش برای زنده ماندن تلاش می کرد، پس از اینکه زن خودش بند ناف خود را با کاتر برش داد.

Sports Direct از اینکه کارمندان مجبور به حضور در محل کار خود شدند، در زمانی که برای انجام این کار مناسب نبودند، خودداری کرد.

در درام جدید که توسط فیلمنامه نویس هلن بلک نوشته شده است، کریگ پارکینسون در نقش مدیر ارشد دنی، کیمبرلی نیکسون در نقش مدیر دونا، آلد آپ استفان در نقش دوون کارگر انبار و سیون دانیل یانگ در نقش مدیر شان حضور خواهند داشت.

فیونا کمپبل، کنترل کننده بی بی سی سه، درباره این درام گفت: «این درام مبتنی بر واقعیت بدون شک سؤالاتی را ایجاد خواهد کرد. ما می دانیم که این همان کاری است که بهترین برنامه های واقعی انجام می دهند – آنها به مردم کمک می کنند دنیایی را که در آن زندگی می کنند درک کنند و گفتگو در مورد داستان های مرتبط در حال حاضر را هدایت کنند.

آیشا رافائله، تهیه‌کننده اجرایی، افزود: «ممکن است به این موضوع فکر نکنیم، اما هر بار که برای تحویل روز بعد کلیک می‌کنیم، فردی در انتهای دیگر است که در یک انبار کار می‌کند تا این نیاز را برآورده کند.

آخرین درام سه بی بی سی ما به این واقعیت وحشتناک جدید می تاباند که در آن کارگران را می توان به طور مداوم تحت نظر قرار داد، برای بالا نگه داشتن نرخ انتخاب خود مورد آزار و اذیت قرار داد، در هر لحظه از زمان بیکاری که به ثانیه محاسبه می شود.

“امیدوارم این فیلم به افزایش آگاهی از مطالبات مالیاتی کمک کند. بسیاری از جوانان امروز در محل کار خود با آن روبرو هستند.”

Life And Death In The Warehouse اکنون در iPlayer BBC در دسترس است

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر