بی‌بی‌سی سه با بازگشت به تلویزیون به عنوان «هدر دادن پول پرداخت‌کننده هزینه مجوز» مورد انتقاد قرار می‌گیرد


تماشاگران خشمگین بازگشت بی بی سی سه به صفحه تلویزیون امشب را به شدت مورد انتقاد قرار دادند و این حرکت را “هدر دادن کل پول” و “سوء استفاده از هزینه مجوز” نامیدند.

این کانال که بینندگان ۱۶ تا ۳۴ ساله را هدف قرار می دهد، در مارس ۲۰۱۶ در تلاش برای صرفه جویی ۳۰ میلیون پوندی در سال به یک پیشنهاد فقط آنلاین در iPlayer منتقل شد و بودجه برای تأمین بودجه درام در BBC One مجدداً توزیع شد.

بی‌بی‌سی سه آثار کمدی مانند بریتانیای کوچک و گاوین و استیسی را تولید کرده است، اما بیشتر به‌خاطر ارائه تلویزیون‌های واقعیت ضعیف خود، با برنامه‌هایی مانند Eating With My سابق، Don’t Tell the Bride and Sun، Sex و Suspicious Parents شناخته شده است.

برنامه های جدید برنامه ریزی شده برای نشان دادن راه اندازی مجدد این کانال عبارتند از The Fast And The Farmerish، یک مسابقه واقعیت در مورد کشاورزان جوانی که با تراکتور مسابقه می دهند.

جولیان نایت، نماینده پارلمان این کشور، زمانی که سال گذشته اعلام شد، این حرکت را یک «گام به عقب» توصیف کرد.

ده‌ها بیننده خشمگین امروز در توییتر آمدند تا بی‌بی‌سی را مورد انتقاد قرار دهند و چندین نفر حکمت هدف قرار دادن بینندگان جوان را زیر سوال بردند، در حالی که بسیاری از آنها به جای تلویزیون، سرویس‌های استریم را تماشا می‌کنند.

یکی در توییتر نوشت: «هدر دادن کل پول. سوء استفاده از حق مجوز از پیر و بازنشسته. این کانال را لغو کنید ما به این برنامه ریزی بیهوده نیاز نداریم.

این کانال آثار موفقی مانند بریتانیای کوچک و گاوین و استیسی تولید کرده است، اما بیشتر به خاطر ارائه تلویزیون های واقعیت ضعیف خود با عناوین برنامه هایی مانند Snog، Married, Avoid؟  (تصویر)

این کانال آثار موفقی مانند بریتانیای کوچک و گاوین و استیسی تولید کرده است، اما بیشتر به خاطر ارائه تلویزیون های واقعیت ضعیف خود با عناوین برنامه هایی مانند Snog، Married، Avoid؟ (تصویر)

در فیلم سان، سکس و والدین مشکوک، جوانان در حالی که با دوستان خود در تعطیلات وحشیانه به پرواز در می آمدند توسط والدینشان جاسوسی می شدند.

در فیلم سان، سکس و والدین مشکوک، جوانان در حالی که با دوستان خود در تعطیلات وحشیانه به پرواز در می آمدند توسط والدینشان جاسوسی می شدند.

صفحه اصلی تلویزیون واقعیت: بینندگان از تصمیم برای بازگرداندن بی بی سی سه، که برنامه هایی مانند به عروس را نگو، تولید می کرد، انتقاد کردند.

صفحه اصلی تلویزیون واقعیت: بینندگان از تصمیم برای بازگرداندن بی بی سی سه، که برنامه هایی مانند به عروس را نگو، تولید می کرد، انتقاد کردند.

این کانال با سه راه اندازی پارتی بی بی سی آغاز می شود و پس از آن یک برنامه تلویزیونی واقعی Eating With My سابق و اولین نمایش اسپین آف RuPaul RuPaul's Drag Race: UK در مقابل جهان، در تصویر آغاز می شود.

این کانال با سه راه اندازی پارتی بی بی سی آغاز می شود و پس از آن یک برنامه تلویزیونی واقعی Eating With My سابق و اولین نمایش اسپین آف RuPaul RuPaul’s Drag Race: UK در مقابل جهان، در تصویر آغاز می شود.

برخی نیاز به بی بی سی سه را زیر سوال بردند و به بسیاری از جوانان 16 تا 25 ساله اشاره کردند که خدمات پخش مورد علاقه خود را از طریق کانال های تلویزیونی مورد علاقه خود قرار می دهند و بنابراین برای تماشا کردن تنظیم نمی شوند.

برخی نیاز به بی بی سی سه را زیر سوال بردند و به بسیاری از جوانان ۱۶ تا ۲۵ ساله اشاره کردند که خدمات پخش مورد علاقه خود را از طریق کانال های تلویزیونی مورد علاقه خود قرار می دهند و بنابراین برای تماشا کردن تنظیم نمی شوند.

دیگری پست کرد: «برگرداندن #bbcthree پر از تکرار، گام بزرگی به عقب و هزینه‌های اضافی است. @BBC نمی‌تواند برای همیشه به هزینه مجوز منسوخ شده تکیه کند تا راه‌های جدید تامین مالی را بیابد! فقط bbc3 آنلاین در واقع گامی در مسیر درست بود! دوباره بی بی سی خفه کننده قدیمی! گیر کرده در گذشته!

سومی اضافه کرد: «آنها فکر می کنند چه جهانی می توانند جوانان را به تماشای تلویزیون زنده وادار کنند. و اگر جوان هستید و تلویزیون زنده تماشا می کنید، wtf با شما اشتباه می کند #BBCThree.’

چهارمی نوشت: «چه هدر دادن پول برای بازگرداندن #BBCThree، چیز جدیدی هست؟ بسیاری از آن‌ها را می‌توانید در iPlayer تماشا کنید. این پول می توانست صرف تولید محتوای بیشتر برای کانال های دیگر یا iPlayer شود.

یکی دیگر نوشت: «خدمات راه اندازی مجدد #BBCThree کاملاً خوب به نظر می رسد. بدون برنامه جدید این فقط؛ غذا خوردن با My Ex، Drag Race و Flebag که سال‌هاست وجود دارند. در حال حاضر در iPlayer است. اتلاف هزینه مجوز.

بی بی سی سه برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ راه اندازی شد و وظیفه آن بازتاب و تحریک “تنوع بریتانیا” و ایجاد برنامه هایی بود که طیفی از موضوعات از جمله علم و امور بین المللی را پوشش می داد.

این کانال برنده جوایز مختلفی از جمله جوایز بفتا، جوایز کمدی بریتانیا و جوایز انجمن تلویزیون سلطنتی شد.

این خانه آثار موفقی مانند Being Human و Doctor Who اسپین آف Torchwood و همچنین انیمیشن کمدی Family Guy بود.

این کانال برنده جوایز مختلفی از جمله جوایز بفتا، جوایز کمدی بریتانیا و جوایز انجمن تلویزیون سلطنتی شد.

اما با گذشت زمان بیشتر به خاطر آزمایش‌های اجتماعی زباله‌ای با حضور جوانانی مانند Snog Marry Aoid؟، Hotter Than My Daughter and Young، Dumb And Living Off Mom شناخته شد.

مامان جوان، گنگ و زندگی خارج از خانه (تصویر) گروهی از جوانان لوس را دنبال می کنند که پدر و مادرشان دست و پایشان منتظر بودند تا به تنهایی در یک آپارتمان زندگی کنند.

مامان جوان، گنگ و زندگی خارج از خانه (تصویر) گروهی از جوانان لوس را دنبال می کنند که پدر و مادرشان دست و پایشان منتظر بودند تا به تنهایی در یک آپارتمان زندگی کنند.

در مارس ۲۰۱۴، بی‌بی‌سی اعلام کرد که قصد دارد این کانال را به صورت آنلاین منتقل کند، با گزارش‌های اولیه، این کانال تا اوایل سال ۲۰۱۶ آنلاین خواهد شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که بی‌بی‌سی با این انتقال حدود ۳۰ میلیون پوند پس انداز خواهد کرد.

بازگشت به صفحه نمایش: سقوط و ظهور بی بی سی سه

۲۰۰۳: بی بی سی سه راه اندازی شد و مسئول بازتاب و تحریک “تنوع بریتانیا” و ایجاد برنامه هایی است که طیفی از موضوعات، از جمله علوم و امور بین المللی را پوشش می دهد.

مارس ۲۰۱۴: بی بی سی اعلام می کند که قصد دارد این کانال را به صورت آنلاین منتقل کند و گزارش های اولیه می گوید که تا اوایل سال ۲۰۱۶ آنلاین خواهد شد

گزارش‌ها حاکی از آن است که بی‌بی‌سی با این انتقال حدود ۳۰ میلیون پوند پس انداز خواهد کرد.

خبر انتقال به فضای آنلاین واکنش‌های مختلفی را برانگیخت، به‌ویژه اعتراضی در خارج از خانه پخش بی‌بی‌سی.

بیش از ۳۰۰۰۰۰ نفر طوماری را برای نجات کانال در change.org امضا کردند.

مارس ۲۰۱۶: بی‌بی‌سی سه پخش می‌شود و فقط به صورت آنلاین حرکت می‌کند، با برنامه‌هایی که برای تماشا در پلتفرم iPlayer در دسترس هستند.

مارس ۲۰۲۱: بی‌بی‌سی اعلام کرد که قصد دارد بی‌بی‌سی سه را به عنوان یک کانال تلویزیونی، در انتظار تایید آفکام، بازگرداند.

این شرکت می‌گوید که متعهد است سرمایه‌گذاری در کمیسیون‌های بی‌بی‌سی سه را طی دو سال آینده دو برابر کند، پس از موفقیت برنامه‌هایی از جمله مردم عادی و فلی‌بگ.

نوامبر ۲۰۲۱: آفکام به این طرح چراغ سبز نشان می دهد.

دیده‌بان می‌گوید این انتشار به بی‌بی‌سی کمک می‌کند تا بینندگان جوان‌تر، به‌ویژه آن‌هایی که از خانه‌های کم‌درآمد زندگی می‌کنند و در خارج از لندن و جنوب شرق زندگی می‌کنند، دسترسی پیدا کند.

این قانون تصریح می‌کند که بی‌بی‌سی باید اطمینان حاصل کند که حداقل ۷۵ درصد از ساعت‌هایی که هر سال پخش می‌شود باید برنامه‌های اصلی باشد، همانطور که این شرکت برای مخاطبان بریتانیایی سفارش داده است.

۱ فوریه ۲۰۲۲: بی‌بی‌سی سه ساعت ۱۹ به روی پرده‌ها باز می‌گردد.

این کانال با یک پارتی سه راه اندازی بی بی سی آغاز می شود، پس از آن یک برنامه تلویزیونی واقعی Eating With My سابق و اولین نمایش اسپین آف RuPaul RuPaul’s Drag Race: UK در مقابل جهان

خبر انتقال به فضای آنلاین واکنش‌های مختلفی را برانگیخت، به‌ویژه اعتراضی در خارج از خانه پخش بی‌بی‌سی.

بیش از ۳۰۰۰۰۰ نفر طوماری را برای نجات کانال در change.org امضا کردند.

افراد مشهوری مانند دنیل رادکلیف، آیدان ترنر، لنا هدی، اولیویا کولمن و ریچارد ای گرانت نیز نامه‌ای را امضا کردند که به رونا فیرهد، رئیس بی‌بی‌سی تراست و لرد تونی هال، مدیر کل، ارائه شد و از آنها خواستند که کانال را به صورت آنلاین منتقل نکنند.

با این حال، این حرکت ادامه یافت و BBC Three در مارس ۲۰۱۶ پخش شد.

پنج سال بعد، در مارس ۲۰۲۱، بی بی سی اعلام کرد که قصد دارد این کانال را دوباره به روی آنتن بازگرداند.

در آن زمان، بی‌بی‌سی گفت که متعهد است سرمایه‌گذاری در کمیسیون‌های بی‌بی‌سی سه را طی دو سال آینده دو برابر کند، پس از موفقیت برنامه‌هایی از جمله مردم عادی و فلی‌باگ.

این تصمیم با انتقاد آقای نایت روبرو شد که متهم بود بی بی سی از ریختن پول به برنامه ها در زمانی که بازنشستگان «تعقیب می شوند تا هزینه مجوز تلویزیون خود را پرداخت کنند».

او گفت: «تصمیم بی‌بی‌سی برای بازگرداندن بی‌بی‌سی سه به تلویزیون‌های ما، تصدیق پخش‌کننده است که در رسیدن به مخاطبان جوان شکست خورده است.

من می‌پرسم که آیا بازگرداندن ساعت به عقب پنج سال راه درستی برای پیروزی بر ۱۸-۳۵ ثانیه است یا خیر. سرمایه‌گذاری اضافی برای پرداخت این هزینه نیز در همان زمانی اتفاق می‌افتد که افراد بالای ۷۵ سال برای پرداخت مجوز تلویزیون خود تعقیب می‌شوند.

این بازگشت توسط تنظیم کننده پخش آفکام در ماه نوامبر چراغ سبز نشان داد.

سازمان دیده بان گفت که این انتشار به بی بی سی کمک می کند تا بینندگان جوان تر، به ویژه آنهایی که از خانه های کم درآمد زندگی می کنند و در خارج از لندن و جنوب شرقی زندگی می کنند، دسترسی پیدا کند.

همچنین تصریح کرد که بی‌بی‌سی باید اطمینان حاصل کند که حداقل ۷۵ درصد از ساعت‌هایی که هر سال پخش می‌شود باید برنامه‌های اصلی باشد، همانطور که این شرکت برای تماشاگران بریتانیایی سفارش داده است.

این کانال امشب ساعت ۷ بعدازظهر باز می‌گردد و با سه راه‌اندازی پارتی بی‌بی‌سی آغاز می‌شود، پس از آن یک برنامه تلویزیونی واقعیت‌محور خوردن با سابقم و اولین نمایش اسپین‌آف RuPaul RuPaul’s Drag Race: UK در مقابل جهان آغاز می‌شود.

برخی از بینندگان به توییتر رفتند تا هیجان خود را از بازگشت کانال به اشتراک بگذارند و گفتند که “نمی‌توانم صبر کنیم” تا وارد کانال شویم.

BBC Three از ساعت ۱۹ هر شب در Freeview، Sky، Virgin و Freesat پخش خواهد شد و همچنین در iPlayer در دسترس خواهد بود.

طبق گفته پخش‌کننده، این کانال یک «پیشنهاد چند ژانر» خواهد بود، که در آن مخاطبان می‌توانند «ترکیبی محتوای غنی از درام، کمدی، سرگرمی، مستند، اخبار و ورزش» را انتظار داشته باشند.

فیونا کمپبل، کنترل‌کننده بی‌بی‌سی سه، سبک کانال جدید را «فیلتر نشده، غیرقابل عذرخواهی و خارق‌العاده» توصیف کرد.

او گفت: “کانال ما تماماً در مورد تجربه ای متمرکز است که نشان می دهد امروز چقدر جوان بودن در بریتانیا سخت است و این نمایش مظهر و مظهر آن احساسات و احساسات سخت است.”

سایر بینندگان از بازگشت کانال به تلویزیون هیجان زده هستند و نمی توانند منتظر باشند تا کانال را تنظیم کنند

سایر بینندگان از بازگشت کانال به تلویزیون هیجان زده هستند و نمی توانند منتظر باشند تا کانال را تنظیم کنند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر