بهره برداری از ۲۶۰ سرویس بهداشتی در ۲۰ نقطه پایتخت


شفقنا زندگی – سازمان زیباسازی شهر تهران گفت:سازمان زیباسازی در حال احداث و تکمیل ۲۶۰ چشمه سرویس بهداشتی در ۲۰ نقطه پایتخت است که تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش شفقنا زندگی به نقل از مهر، رضا صیادی با اشاره به ۱۹ نوامبر به عنوان روز جهانی سرویس بهداشتی از جدید سازمان زیباسازی در برنامه‌های فنی و توسعه شهری خود برای توسعه و بهبود دسترسی شهروندان پایتخت به سرویس بهداشتی خبر داد.

مدیر سازمان زیباسازی شهر تهران به مطالب شهر در این خصوص اشاره و افزود. در سال جاری احداث ۲۶۰ چشمه سرویس بهداشتی در ۲۰ نقطه پایتخت در دستور کار قرار داشت که تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

وی با تاکید بر نقش سرویس بهداشتی در سلامت محیط و بهداشت محیط افزود: سازمان ملل متحد به عنوان یکی از موضوعات اصلی خود در حوزه زندگی شهری، دسترسی آسان و مناسب به سرویس شهری را دنبال می کند و از دولت ها و مدیریت شهری شهرها. مطالب می‌کند.

رضا صیادی تصریح کرد: از نظر سرانه سرویس بهداشتی عمومی نسبت به جمعیت وضعیت خوبی داریم که در جدیدترین سازمان زیباسازی در صدد اصلاح جانمایی‌ها و بهبود دسترسی همه اقشار حتی افراد کم توان هستیم.