بهترین میان وعده ها هنوز غذاهای کامل – Raina Dawn Lutzدر پوستر [5 Reasons You Need Whole Foods] من تجربه خود را در مورد یادگیری بیش از یک دهه قبل به اشتراک می گذارم که خوردن غذاهای کامل به این معنا نیست که من مجبورم همه غذاهایم را بدون پخت و پز بخورم یا اینکه فقط می توانم غذاهای کامل بخورم.

اما این که خوردن غذاهای کامل به معنای خوردن غذاهایی است که هنوز در طبیعت به نظر می رسد یا بسیار نزدیک به آن است. اساساً غذایی که با آن بازی نشده یا تغییر نکرده است … یا فقط به حداقل تغییر یافته است. این امر به این دلیل است که همه چیز (همه مواد مغذی و فیبر) در تمام میوه ها ، سبزیجات ، غلات ، حبوبات (لوبیا ، نخود ، عدس) ، آجیل یا دانه قبلاً توسط مادر طبیعت کاملاً مرتب شده است و بدن انسان با غذا کارآمدترین عملکرد را دارد. که به شکل طبیعی خود است ، یا بسیار نزدیک به آن است.

وقتی بدن می بیند که یک چیپس سیب زمینی چرب و نمک دار یا شکر سفید از بدن می رود ، باید بیشتر هضم شود ، زیرا غذا فاقد قسمت هایی است. اگر غذاهای کامل را انتخاب کنیم ، هضم بدن را تسهیل می کنیم ، بقیه زندگی ما را آسان تر می کند. و احساس فوق العاده ای دارد. داشتن تمام این غذاها بر رژیم غذایی ما (یا همه چیز!) همچنین از سلامت مغز و سلامت ما حمایت می کند. من عاشق خوردن میوه های خام تازه هستم (این اساساً مورد علاقه من است ، خون اوکاناگان!) در طول تابستان ، اگر تا به حال مرا در یک برنامه غیرحرفه ای دیده اید ، شانس خوردن برای من بسیار زیاد است 🙂

میان وعده ؛ دوستت دارم! اکثر ما “تنقلات” را به عنوان غذای نوع غذایی در نظر می گیریم زیرا “سریع” را با “غذا” مرتبط می دانیم! اما به من اعتماد کن! فست فودها لزوماً به معنی غذاهای با کیفیت کمتر نیستند ، بلکه به این معنی است که ما در مورد خوردن متفاوت فکر می کنیم.

در اینجا غذاهایی وجود دارد که من آنها را دوست دارم!

غذاهای کامل عالی و کاملا قابل قبول

دیدگاهتان را بنویسید