بهترین مکان ها برای خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019جشنواره غذا و شراب 2019 استیک برگر مخلوط

حمایت این پست توسط شورای قارچبه

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. علاوه بر موارد مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب Epcot.

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. علاوه بر موارد مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب کودکان.

زندگی در اورلاندو با دو کودک نوپا (و والدین) دوستدار دیزنی ، ما در هر فرصتی در پارک ها هستیم. ما دوست داریم Epcot را برای پیاده روی “در سراسر جهان” بسازیم – لذت بردن از پسران به کالسکه ، کمی هوای تازه و ورزش و پاداش امسال هنگام لذت بردن از منوی جشنواره غذا و شراب Epcot(منوی کامل را از وبلاگ پارک های دیزنی اینجا دریافت کنید)به

بهترین مکان برای خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. علاوه بر غذاهای منوی مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب کودکان.

جشنواره غذا و شراب Epcot از 29 آگوست تا 23 نوامبر اجرا می شود و یکی از بهترین رویدادهای غذایی است! قبل از اتمام کار ، باید یک پرستار بچه رزرو کنیم و شبی را فقط ما دو نفر یا با دوستان قرار بگذاریم. مامان میتونه رویا ببینه؟

اما پرستار بچه یا نه ، ما دوست داریم که هر کاری که دیزنی انجام می دهد برای خانواده مناسب است ، بنابراین نباید آن را از دست بدهیم … و اگر پسران در کالسکه بسته هستند و میان وعده می خورند ، به نظر می رسد یک خرما باشد (مخصوصاً اگر یکی آنها به خواب می روند)

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. علاوه بر موارد منوی مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب کودکان.

از آنجا که بخش بزرگی از منو را امتحان کردیم ، فکر کردم بهترین غذاخوری ها را در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 جمع آوری می کنیم! هفته گذشته ما برادرم را ملاقات کردیم و دوست دختر و پدرش (FIL من) نیز با ما ملاقات کردند! زمان بسیار خوبی برای گذراندن وقت با خانواده و کشف بهترین غذاخوری ها در Epcot است.

بهترین مکان ها برای غذا خوردن در برنج مخلوط استیک Epcot

من با شورای قارچ همکاری کردم تا این پست وبلاگ را برای شما بیاورم – آنها لیست Steger House Blended Burger را در کالج Gameday ESPN در Future World West لیست می کنند.

همبرگر مخلوط قارچ خرد شده را با گوشت گاو ترکیب می کند روی آن را با پنیر ، فلفل قرمز و چیپس سیب زمینی بپوشانید و روی نان بریوش سرو کنید. این خیلی خوبه!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. علاوه بر موارد مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب Epcot.

جشنواره غذا و شراب استیک برگر غذای کودکان

من طرفدار و تولید کننده قارچ برگر هستم همبرگر مخلوط همچنین در خانه 🙂

جشنواره غذا و شراب 2019 ESPN College Gameday

و اگر از طرفداران فوتبال هستید ، باید امسال به غرفه ESPN در جشنواره غذا و شراب Epcot بروید. عاشق میزهای پیک نیک و فضای صف است.

منوی جشنواره غذا و شراب Epcot

در اینجا آنچه که امسال در جشنواره امتحان کردیم:

 • همبرگر مخلوط استیک: اسلایدر گوشت گاو و قارچ مخلوط با پنیر بری فوندو ، آروگولا ، و چیپس سیب زمینی ترافل و پنیر آبی روی نان بریوش (Future World West – ESPN College Gameday)

جشنواره غذا و شراب 2019 استیک برگر مخلوط

 • ماکارونی و پنیر پر شده با بیسکن فلفل نوسکه ، چدار و تره (آینده جهان غرب – غذای فعال) جشنواره غذا و شراب 2019 Loaded Mac n Cheese
 • پوسته ادویه ماهی قزل آلا Verlasso® با کینوا UNCLE BEN’S® و غلات باستانی مخلوط ، آووکادو خرد شده و سرکه شری (آینده جهان غرب – غذاهای فعال)بهترین رستوران ها در ماهی قزل آلا Epcot
 • غیر ممکن™ دومتا تورتو: غیر ممکن™ گوشت چرخ کرده با هویج ، قارچ و نخود فرنگی با گل کلم بنفش ، لوبیا سفید و موزارلا (آینده جهان غرب – زمین بخورید)
 • جشنواره غذا و شراب 2019 پای غیرممکنکشویی خوک کالوا با چیتنی آناناس Sweet-Acid DOLE® و سس مایونز تند (هاوایی) بهترین مکان ها برای خوردن در Epcot Kalua Pork Slider
 • کنیا قهوه کبابی Beef Banten با سیب زمینی شیرین و ذرت Mealie Pap و Kachumbari Slaw (آفریقا)جشنواره غذا و شراب فیله گوشت گاو BBQ کنیا 2019
 • نان چوبی شرمولا استیک سبز استریپ استریپ با تربچه تازه و سس گوجه فرنگی (مراکش) جشنواره غذا و شراب 2019 استیک استریپ NY
 • گوشت بیف استروگانف با نودل تخم مرغ کوچک ، قارچ وحشی ، سیر بورسین و سس پنیر از گیاهان زیبا (فروشگاه پنیر)
 • بهترین رستورانها در Epcot Braised Beef Stroganoffگوشت گاو شاخ دودی با سیب زمینی پوسته ، پنیر پنیری ، پیاز ترشی و فوندوی پنیر آبجوجشنواره غذا و شراب Epcot گوشت گاو دودی دودی با سیب زمینی ، پنیر پنیری ، پیاز ترشی و فوندوی پنیر آبجو

و اگرچه در منو در مورد غذا و شراب ظاهر نمی شود و می توانید آن را در تمام طول سال تهیه کنید ، اما پیتزا در ایتالیا بسیار خوب است که نمی توان آن را کنار گذاشت!

پیتزای Epcot در ایتالیا

اگر مجبور باشم 3 مورد اصلی منو را انتخاب کنم ، این گزینه می باشد

 • کشویی خوک کالوا
 • گوشت بیف استروگانف
 • همبرگر مخلوط استیک هاوس

با نگاه کردن به 3 مورد منو که بیشتر دوست داشتم ، یک موضوع مشترک را می بینم – زوج های امامی و خوش طعم! برش خوک طعم شیرین و ترش دارد و گوشت گاو استروگانوف و همبرگر مخلوط هر دو پر از قارچ هستند. مورد علاقه من!

بهترین مکان برای غذا خوردن در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019. علاوه بر موارد مورد علاقه ما برای جشنواره غذا و شراب Epcot.

من در حال حاضر لیستی از موارد منو را دارم که می خواهم در بازدید بعدی خود امتحان کنم (به پایین مراجعه کنید). و از آنجا که ما فقط غذای شراب را چشیدیم … شاید دفعه بعد که یک شب قرار ملاقات می گیریم ، یک یا دو نوشیدنی میل کنیم؟

 • Schinkennudeln: پاستا گراتینیتا با ژامبون ، پیاز و پنیر (آلمان)
 • بیایید با سیب زمینی خرد شده (کوه های آلپ) بخورید
 • پائلا اسپانیایی با مرغ سوسیس و کباب (اسپانیا)
 • وافل بلژیکی Golden Malted® با کمپوت بری و خامه (بلژیک)

آیا امسال منوی جشنواره غذا و شراب را چشیده اید؟ من دوست دارم بهترین شام های شما را در Epcot بشنوم! زیر نظر بگذارید.

The post بهترین غذاها در جشنواره غذا و شراب Epcot 2019 اولین بار در Love & Zest ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید