بهترین مارک های ظروف آشپزی ایمن و غیر سمی


فهرست مطالب[Hide][Show]

مارک های مورد علاقه من از ظروف آشپزی ایمن و غیر سمی که سالها دوام می آورند و در آتش زدن زیبا به نظر می رسند!

من و شوهرم تازه به ساحل شرقی سفر کرده بودیم. در طول این ماراتن رانندگی ، من از تعداد اجاق هایی که در طول مسیر دیدیم شگفت زده شدم!

با مارک های متعدد ظروف آشپزی که امروزه در بازار موجود است ، کدامیک برای پخت و پز مداوم برای رشد یک خانواده سالم ، بی خطرترین و بهترین هستند؟

من ظروف آشپزی مورد علاقه خود و همچنین مارک هایی را که بررسی کرده ام و از آنها که شخصاً در زیر استفاده می کنم ، ترسیم می کنم.

فولاد ضد زنگ

من فولاد ضد زنگ را برای پختن همه چیز به جز غذاهای اسیدی دوست دارم (بیشتر در مورد اینکه از چه چیزهایی به جای این ظروف در زیر استفاده کنید).

همانطور که احتمالاً قبلاً متوجه شده اید ، فولاد ضد زنگ دارای طیف گسترده ای از درجه ها و انواع است.

درجه فولاد ضد زنگ معمولاً با سه عدد 302 یا 304 مشخص می شود. این ارقام برای توصیف کیفیت کلی ، دوام و مقاومت در برابر درجه حرارت فولاد استفاده می شود. شماره دوم مربوط به فولاد ضد زنگ 18/10 یا 10/0 است. این ترکیب آن را نشان می دهد و درصد کروم و نیکل مورد استفاده در آلیاژ را نشان می دهد.

فولاد ضد زنگ 304 همان 18/8 است. اغلب به آن فولاد ضد زنگ جراحی می گویند. این همچنین حداقل نوع خرید برای ظروف آشپزی است!

تعدادی مارک ظروف آشپزی از جنس استنلس استیل وجود دارد که من آنها را بررسی کرده و توصیه می کنم این مشخصات را داشته باشند.

Cuisinart ($$) یک باتری فولادی ضد زنگ با کیفیت مناسب است. اگر بودجه شما سخت است ، توصیه می کنم یک قطعه را در مکان هایی مانند TJ Maxx ، Ross / Marshalls ، Homegoods یا Home خریداری کنید. اغلب می توانید تابه هایی را با نصف قیمت فروش معمولی پیدا کنید.

تابه های Cuisinart دارای هسته آلومینیومی برای بهبود هدایت حرارتی هستند. از آنجا که آلومینیوم بر غذا تأثیر نمی گذارد ، برعکس برخی از مارک های دیگر مانند Tute-dressed ، که آلومینیوم را با فولاد ضد زنگ مخلوط می کنند ، ایمن است.

توصیه دوم من چیزی است که ما در خانه خود از آن استفاده می کنیم: Queen Cookware ($ $ $ $). من به اندازه کافی خوش شانس بودم که سی سال پیش یک مجموعه کامل به عنوان هدیه دوش عروسی دریافت کردم!

سه دهه بعد ، این قطعات ساخته شده در ایالات متحده هنوز هم زیبا و کاربردی هستند. آنها حتی با وجود همه آشپزی هایی که من سه بچه بزرگ کرده بودم ، کاملاً تحمل کردند! هنوز هم اصلی ترین خورشتی است که هر روز از آن استفاده می کنم.

من فکر می کردم آنها دیگر اجاق گاز ملکه تولید نمی کنند ، بنابراین در طول سالها به مردم گفتم که قطعات را در مزرعه و گاراژ بفروشند. با این حال شوهرم اخیراً به من گفت که آنها هنوز آن را با نام جدید iCook تولید می کنند. می توانید آن را در اینجا از طریق توزیع کننده شوهر من بررسی کنید.

چدن میناکاری شده

اگرچه چدن میناکاری شده یک انتخاب مطمئن برای ظروف آشپزی است ، اما توجه داشته باشید که من به دلایل مختلف آن را تهیه نمی کنم.

اول ، من آن را خیلی دوست دارم به نظرم سنگین است.

ثانیاً ، وزن چدن به حدی است که ظروف شیشه ای را خراشیده یا در صورت لیز خوردن از دست شما آنها را ترک می دهد. از آنجا که اجاق ما شیشه ای است ، دلیل دیگری برای اجتناب از این نوع ظروف سنگین وجود دارد.

اگر چدن را انتخاب می کنید ، حتما از نسخه های لعابی استفاده کنیدبه

چدن بدون لعاب منجر به غذاهای فراوان در این ماده معدنی می شود. مردان بالغ و زنان یائسه به اثرات منفی منفی بیش از حد آهن در رژیم غذایی حساس هستند.

بیشتر در مورد هموکروماتوز (اضافه بار آهن) اجاق های چدنی در مقاله پیوند داده شده است.

مارک ها را توصیه کنید

LeCreuset و Staub مارک های مورد علاقه من برای تابه های چدنی یا فرهای هلندی هستند.

LeCreuset به صورت آنلاین یا از طریق فروشگاه های سراسر ایالات متحده در دسترس است.

Staub همچنین به صورت آنلاین در دسترس است. علاوه بر این ، مانند Cuisinart ، قطعات را می توانید با نیمی از قیمت معمولی در فروشگاه هایی مانند TJ Maxx ، Ross / Marshalls ، Homegoods و دیگران پیدا کنید.

چشمهای خود را به خصوص برای زمانهای کوتاه خرید ، نگه دارید.

باتری برای غذاهای اسیدی

برای غذاهای اسیدی فولاد ضد زنگ ایده آل نیست ، زیرا می تواند نیکل (به هر میزان سمی) یا کروم اضافی را به غذا شستشو دهد.

برای این ظروف ، من از ظروف سنگ سفالی یا ویتاکلی خود استفاده می کنم.

این لوازم زیبا روی پیشخوان شگفت انگیز به نظر می رسند و می توانند به سرعت به اندازه م effectivelyثر اجاق ، یک قابلمه آب گوشت استخوانی یا سس ماکارونی بسوزانند. من تنظیمات کم استفاده شده با تایمر را ترجیح می دهم ، بنابراین اگر مشغول کارهای دیگر هستم همه چیز به درستی بسته می شود.

مطمئن نیستید که مدل خاک رس یا پرسلان برای شما مناسب است؟ به بررسی من در مورد کاشی های سفالی Vitaclay در برابر لیگ مراجعه کنید.

نانوایی ها

در حال حاضر من هیچکدام از محصولات پخته شده نرم را در بازار توصیه نمی کنم.

متأسفانه ، همانطور که احتمالاً متوجه شده اید ، اینها غالب ترین هستند!

علیرغم غالب بودن رستوران ، هنوز نانوایی های بی خطر و مقرون به صرفه ای در بازار موجود هستند.

مارک های پیشنهادی

مارک های مورد علاقه نانوایی ها Norpro و Pyrex هستند.

من از کوکی ها ، کوکی ها ، پیتزا های Norpro استفاده می کنم. آنها روشن و زیبا هستند و حتی پس از استفاده با فر نیز تمیز می شوند. همچنین یک ست برای خانه خارج از دانشگاه پسرم در دانشگاه خریدم.

من از نان های شیشه ای پیرکس برای پخت نان و سالهای طولانی استفاده می کنم. آنها بسیار محکم هستند و من هنوز یکی را شکسته ام!

علائم قابل اجتناب

من برخی از مارک های تازه ایجاد شده که چسب های ایمن را تبلیغ می کنند ، دوست ندارم.

به عنوان مثال ، GreenPan یکی از مارک هایی است که من به طور دقیق بررسی کرده ام. بررسی من در مورد Greenpan در پیوند موجود است.

وقتی با این شرکت ها تماس می گیرید و می پرسید سطح چسب از چه چیزی تشکیل شده است ، معمولاً به شما می گویند که این چسب “اختصاصی” است ، اما همه مواد سالم هستند و به عنوان غیر مضر آزمایش می شوند.

متأسفم ، اما این پاسخ با من همراه نیست.

من می خواهم دقیقاً بدانم که در این مواد چیست! اطمینان نماینده خدمات مشتری مبنی بر اینکه همه چیز در حال رشد است برای خرید این محصولات برای من کافی نیست.

با توجه به تمایل به تقلب و حقیقتی در صنعت ، من تمایل دارم به آزمایش شده و واقعی پایبند باشم: فولاد ضد زنگ با کیفیت ، چدن میناکاری شده و خاک رس یا گریس (آزمایش شده).

آیا مارک باتری متفاوتی را در نظر دارید؟

از آنجا که امروزه مارک های باتری زیادی در بازار وجود دارد ، می خواستم بینش هایی را به شما ارائه دهم تا در نظر بگیرید که من خودم استفاده می کنم (یا استفاده خواهم کرد).

اگر مارک دیگری وجود دارد که به دنبال آن هستید ، اما کاملاً مطمئن نیستید که آیا واقعا بی خطر است ، خوشحال می شوم با Healthy Home Plus به دنبال شما باشم!

پس از ثبت نام ، از چت بنفش در هر صفحه ای از وبلاگ استفاده کنید تا با مارک مربوطه با من تماس بگیرید ، و من برای بررسی آن برای شما شیرجه می زنم


دیدگاهتان را بنویسید