برند سبک زندگی سارا فرگوسن ۲۶۲۰۰۰ پوند بدهی دارد و مجبور شده آن را به چهار محصول کاهش دهد.


برند سبک زندگی سارا فرگوسن، جینجر و ماس، ۲۶۲۰۰۰ پوند بدهکار است و مجبور شده است مجموعه خود را به چهار محصول کاهش دهد – اما همچنان می توانید یک جعبه ۸۰ چای کیسه ای را با قیمت ۲۰ پوند بخرید.

  • این شرکت برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود The Duchess Collection ایجاد شد
  • من فروش اقلامی مانند گوشواره حلقه ای، ملحفه و لوازم بهداشتی را متوقف کرده ام
  • محصولاتی که هنوز در معرض نمایش هستند عبارتند از نان کوتاه، سنجاق سینه و ماسک صورت کودکان


برند سارا فرگوسن ۲۶۲۰۰۰ پوند بدهکار است و طیف خود را به چهار محصول کاهش داده است که شامل یک جعبه ۸۰ چای کیسه ای به قیمت ۲۰ پوند می شود.

Ginger & Moss، شرکتی که پشت راه اندازی فروشگاه آنلاین خود The Duchess Collection است، فروش کالاهایی مانند گوشواره حلقه ای ۶۰ پوندی، ملافه های گران قیمت و لوازم آرایش را متوقف کرده است.

اما طبق آخرین محاسبات، این کمکی به بازگشت شرکت به سود نکرد.

برند سارا فرگوسن 262000 پوند بدهکار است و طیف خود را به چهار محصول کاهش داده است که شامل یک جعبه 80 چای کیسه ای به قیمت 20 پوند می شود.

برند سارا فرگوسن ۲۶۲۰۰۰ پوند بدهکار است و طیف خود را به چهار محصول کاهش داده است که شامل یک جعبه ۸۰ چای کیسه ای به قیمت ۲۰ پوند می شود.

محصولاتی که هنوز در معرض نمایش هستند عبارتند از یک نان کوتاه، سنجاق سینه و ماسک صورت کودکان “Be Safe Playtime” با قیمت هر کدام ۱۲ پوند.

دو سال پیش The Duchess of York Ginger & Moss را به‌عنوان یک برچسب ممتاز تأسیس کرد که قصد داشت منسوجات لوکس، لوازم خانگی و کاغذ دیواری را در فروشگاه‌هایی مانند Harrods و Selfridges بفروشد.

مجموعه دوشس به عنوان یک مجموعه “متمایز و قابل دسترس” ارائه می شود که شامل چای، ظروف سفالی، کنسرو، جواهرات، شمع و عطر است.

او همچنین یک سری کتاب برای کودکان نوشته است که در وب سایت او تبلیغ می شود

او همچنین یک سری کتاب برای کودکان نوشته است که در وب سایت او تبلیغ می شود

شعبه سوم، مزرعه Fergie، با هدف فروش غذاهای ارگانیک در سوپرمارکت ها است.

زمانی که او Ginger & Moss را راه اندازی کرد، این زن ۶۲ ساله خود را به عنوان “یکی از جهانی ترین آثار نوشته شده درباره زنان” و یک برند ارزشمند توصیف کرد که “در سراسر جهان شناخته شده و در سراسر قاره ها محبوبیت دارد”.

او همچنین یک سری کتاب برای کودکان نوشته است که در وب سایت او تبلیغ شده است، یک داستان عاشقانه به نام قلب او برای قطب نما، و یک کانال یوتیوب به نام Storytime With Fergie And Friends ایجاد کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر