برای کوکی ها اجرا کنید: فقط یک عکس “قبل”


متأسفانه، امروز هیچ تغییری برای ارسال پست ندارم. پس امیدوارم سه شنبه خوبی داشته باشید! و ۱ فوریه

در اینجا یک “واقعیت تصادفی روز” آمده است:

من یک عکس “قبل” دارم که امیدوارم به زودی به عنوان “بعد” پست کنم. من امروز دو قطعه از بازار فیس بوک خریدم – میز قهوه و قفسه. من آنها را فقط برای چوب می خواستم (مثل اینکه چگونه یک مجموعه اتاق ناهارخوری را جدا کردم و یک تن بلوط واقعاً زیبا گرفتم!).

این دو قطعه – تشخیص جدا بودن آنها سخت است زیرا در کنار هم قرار دارند، بنابراین من یک خط قرمز بین آنها قرار دادم (همچنین به سختی دیده می شود). من پاها را از روی میز قهوه (سمت سمت راست) برداشته ام تا بتوانید فقط قسمت بالایی را ببینید.

به هر حال، امروز چندین ساعت وقت گذاشتم تا آن را تقسیم کنم. من باید فردا آنها را از طریق هواپیما عبور دهم. می‌توانید برش‌های زیادی را در پس‌زمینه ببینید که قبلاً روی اره رومیزی بریده‌اید.

وقتی تمام چوب های “خام” را در اختیار گرفتم، می توانم کار روی قفسه های نوح را شروع کنم! و بعد بالاخره می توانم کار روی دیوار گربه را شروع کنم. (اینم تابلوی پینترست من با الهام از گربه، هاها)

این به نوعی تصادفی است، اما من دوست دارم یک “سریال” کاهش وزن در وبلاگم به غیر از Weigh-Ins انجام دهم. من می دانم که ممکن است در طول سال ها همه چیزهایی را که در مورد این موضوع می نویسم نوشته باشم، اما وبلاگ من اکنون ۱۱ ساله است. بنابراین زمان به روز رسانی است! آیا باید پست های قدیمی را به روز کنم؟ پاسخ به سوالات خوانندگان؟ افکار تصادفی را بنویسید؟ ایده های دیگر؟

می دانم که اکثر مردم وبلاگ من را در مورد موارد مرتبط با کاهش وزن می خوانند و من مدتی است که از آن خسته شده ام، اما اکنون که به حالت کاهش وزن برگشته ام و احساس خوبی نسبت به آن دارم، به نوعی می خواهم آن را احیا کنم. من قطعاً احساس نمی‌کنم متخصص هستم – اشتباه نکنید – زیرا وزن من در دهه گذشته بسیار نوسان داشته است. اما احساس می کنم اطلاعات زیادی برای به اشتراک گذاشتن دارم (یا قبلاً داشته ام). بنابراین اگر چیزی دارید فقط نظرات خود را به من بگویید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر