با تناسب اندام خود را دوست داشته باشید. | اتصال تناسب اندام


تمرکز فوریه

با وجود اینکه یک ماه کوتاه است ، اما این امر شما را از عاشق شدن با یک روال جدید تناسب اندام و حفظ قدرت تصمیم گیری شما باز نمی دارد. اگر قبلاً نمی دانستید ، ما مشتاق هستیم که بهترین کلاس ، ماشین های درجه یک و مربیان متخصص را در اختیار شما داشته باشیم. با استفاده از آن ، علاوه بر ارائه یک تجربه ایمن تر ، تمیز و بزرگتر ، همه چیز را که برای بهبود سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید در اختیار دارید.

دستور العمل بازیابی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرین شدید به نوشیدنی ها یا غذاهای بازیابی قسم می خورند و دلیل آن را به راحتی می توان فهمید. مواد مغذی و پروتئین مناسب به بدن شما بعد از تمرین می تواند به ترمیم عضلات ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کند! در این ماه ، ما بر یک نوشیدنی ریکاوری خوشمزه و آسان برای جشن گرفتن یک تعطیلات ملی تمرکز می کنیم (روز شکلات تلخ در اول فوریه افتاده است).NS)

برخی از افراد بدون اطلاع از مزایای زیاد آن برای بدن ، شکلات تلخ را رد می کنند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری نسبت به شیر و شیر سفید دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • افزایش جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (این کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی ضروری مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن اضافه کنید

با توجه به اهمیت مکمل های بازیابی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آن را با هم مخلوط کنیم تا یک تکان آسان تهیه شود.

شکلات لاغر dotFIT® بازیابی لرزش

عناصر

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 قاشق dotFIT® کرم شکلاتی پروتئین نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو تیره
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام/جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

جهت

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در ظرف بگذارید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند آن را در لیوان بریزید.

نوع PRO: به جای شکلات تلخ ، سعی کنید به جای آن از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها دارای تن آنتی اکسیدان هستند ، بلکه در یک شیک بازیابی نیز شیرین و خوشمزه هستند!

پست های تناسب اندام فیزیکی

آموزش همکاران

آموزش مدار ما در این ماه بر آموزش همکاران متمرکز است. بنابراین چه بهترین دوست شما ، چه شخص مهم دیگر ، چه اعضای خانواده و چه حتی یک دیوار (ما امتیاز ندادیم) ، لیستی از حرکاتی را تهیه می کنیم که تضمین می شود در مورد مسائل اعتماد شما کار کند و ضربان قلب شما را افزایش می دهد. با امکانات بزرگتر ما می توانید همه این کارها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ دارویی استفاده می شود. اگر یکی ندارید ، اشکالی ندارد! می توانید یک توپ فوتبال ، یک بسکتبال یا حتی یک گالن آب جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و اطمینان حاصل کنید که بر حرکت تمرکز کنید.

Spin the Medicine Ball Partner

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! پشت به شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را در مقابل خود نگه دارید. در عین حال ، هر دو به یک سو می پیچید. وزن را به شریک خود منتقل کنید ، سپس در جهت مخالف بچرخید و توپ را از طرف مقابل خود در طرف دیگر دریافت کنید.

تنها؟ توپ دارو را بیرون نگه دارید و به آرامی آن را به یک طرف بچرخانید. مکث کرده و سپس به طرف دیگر بچرخانید. این 1 تکرار است 2 ست 10 تکراری انجام دهید.

توپ دارویی Sit Pass

بعد از این شکم و هسته شما درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک زندگی شما هیچ کار دیگری برای انجام نداد ، خیالتان راحت باشد که خلاق شوید. هنگامی که به بالای کرانچ رسیدید ، توپ را چند ثانیه صاف در مقابل خود نگه دارید و سپس به پایین بیایید. 10 تکرار انجام دهید.

توپ دارویی Crunch Pass

اعتماد با Medicine Ball Crunch Pass مهم است. این کار نه تنها بر روی شکم ، قلب و شانه های شما کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست خود نیز کار کنید. پروانه ها نیازی به درخواست ندارند.

شریک ندارید؟ نگران نباش! به جای ارسال یک توپ دارویی ، آن را مستقیم به بالا پرتاب کرده و هنگامی که به اوج فشار خود رسیدید آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

رول تخته دار رول

اگر فکر می کنید یک تخته معمولی برای سوزاندن هسته شما کافی است ، خوشحال می شوید مقداری از آن را اضافه کنید حرکات اضافی با Medicine Ball Plank Roll. شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یکی از تمریناتی است که به همان اندازه سرگرم کننده است. توپ را با بازوی راست جلوی خود بچرخانید ، بازوی راست خود را به حالت تخته برگردانید و با بازوی چپ خود به توپ برسید و به عقب برگردانید. این 1 تکرار است 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس بازوهای شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

ویژگی های عضو

اعتماد به نفس و تناسب اندام منجر به عضویت ویژه این ماه می شود paradox_world_به الویرا همیشه در مسابقات بدنسازی شرکت می کند یا در خارج از سالن احمقانه عمل می کند ، توصیه های شگفت انگیزی برای ارائه دارد. او هرگز تسلیم نشد ، هرگز تسلیم نشد و همیشه مطمئن بود که پشتکار دارد. او الهام بخش واقعی برای هر کسی – در هر زمان – در طول سفر زندگی است. بررسی paradox_world_ در اینستاگرام برخی از سخنان حکمت آمیز او را دریافت کنید.

کاربرد

وقتی به برنامه Fitness Connection می آید هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف شما و ماندن در مسیر عالی است.

برنامه ما به شما امکان می دهد سفر تناسب اندام خود را بهبود بخشید:

 • پیگیری تمرین
 • کلاسها را بیابید و برنامه ریزی کنید
 • به Fitness Connection @ Home دسترسی داشته باشید
 • برای محصولات موجود در باشگاه بدنسازی پاداش دریافت کنید
 • چالش ها و اهداف را تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما به تازگی با سرعت تردمیل از سال 2021 عبور کردیم. فراموش نکنید که وقت بگذارید و دریابید که چه چیزی را در خودتان دوست دارید. آیا این پشتکار شماست؟ قابلیت جونگلی با یک دست؟ نقطه ناز روی بینی شما؟ در هر صورت ، به یاد داشته باشید که مراقبت و دوست داشتن خود بسیار مهم است. اگر احساس ناراحتی می کنید ، یا نیاز به تحویل دارید ، در رفتن به آن تردید نکنید. ما دوست داریم روحیه و بارها را بالا ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید