بازیگر خروج تماشاگران اجتناب کرده اند موزیکال فروزن را فاش کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است بازیگران «اجتناب کرده اند اهمیت خود سنت بیدار شوید»


اوبیوما اوگوالا، بازیگر نیجریه‌ای-ایرلندی، بازیگر موقعیت کریستوف در موزیکال لندنی Frozen، فاش می‌تنبل کدام ممکن است ۴ نفر اجتناب کرده اند تماشاگران {به دلیل} “بیداری سنت احمقانه” اجتناب کرده اند خانه خارج شدند از شخصیت در فیلم “تاریک” نیست.

  • اوبیوما اوگوالا کدام ممکن است در لندن اقامت می‌تنبل، در فیلم Frozen the Musical موقعیت کریستوف را تفریحی می‌تنبل
  • عالی هنرپیشه نیجریه ای-ایرلندی فاش کرد کدام ممکن است تماشاگران تئاتر، محدوده او را «بیداری» توضیح دادن کردند.
  • دنبال کنندگان در توییتر به او ضمانت دادند کدام ممکن است تخصص او قابل احترام است

عالی هنرپیشه نیجریه ای-ایرلندی کدام ممکن است در فیلم Frozen the Musical تفریحی کرد، فاش کرد کدام ممکن است گروهی اجتناب کرده اند تماشاگران تئاتر اخیراً {به دلیل} مخالفت همراه خود محدوده او، اجتناب کرده اند این ساخت کناره گیری کردند.

اوبیوما اوجوالا، کدام ممکن است در لندن اقامت می تنبل، آن را به بازو گرفت توییتر به خاطر یادآوری نژادپرستی کدام ممکن است هنگام تفریحی کریستوف در موزیکال دیزنی تخصص کرد، کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان اولین حضورش در وست اند، نامزد چندین جایزه شده است.

او دلیل داد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند گوش دادن به این کدام ممکن است ۴ نفر اجتناب کرده اند تماشاگران پنجاه ساله‌شان کدام ممکن است اجتناب کرده اند حاضر خارج شدند، در حالت “غمگینی” باقی ماند کدام ممکن است بازیگران او را “بلند شدن اجتناب کرده اند اهمیت خود سنت” توضیح دادن کردند.

اوبیوما اوگوالا (مرکز) که در لندن زندگی می‌کند، در توییتر به تماشاگران تئاتر که از انتخاب او در فیلم Frozen the Musical شکایت داشتند، پاسخ داد.

اوبیوما اوگوالا (وسط) کدام ممکن است در لندن اقامت می‌تنبل، در توییتر به تماشاگران تئاتر کدام ممکن است اجتناب کرده اند محدوده او در فیلم Frozen the Musical شکایت داشتند، پاسخ داد.

این بازیگر نوشت: «#تصویر حیاتی است، ممکن است عاشق تفریحی کردن این حاضر شب {به شب} در Drury Lane هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری تفریحی عاشقانه در دیزنی موزیکال در برابر این لوسیون تخصص وست اند. همراه خود این جاری، برای این مرد کودک نوپا اسپرسو ای رویاهاست…

برای آن ۴ نفر پنجاه ساله‌ای کدام ممکن است حاضر را انصراف کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند محدوده کریستوف شناخته شده به عنوان «بیداری برای اهمیت خود سنت» ابراز تاسف می‌کردند، متأسفم کدام ممکن است این آدم برفی نیجریه‌ای ایرلندی-لندنی همراه خود عالی گوزن شمالی به‌عنوان BFF در یک واحد سرزمین مفصل عالی قدم است. خیلی در اطراف برای باشی

متاسفم کدام ممکن است در دنیای ملکه های یخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله ها جادویی، این “تاریکی” چون آن است خواهید کرد به ممکن است ردیابی کردید فوق العاده فراتر اجتناب کرده اند تصور خواهید کرد بود. احتمالاً تصور می‌کردید کدام ممکن است می‌توانید به این تعیین کنید با توجه به ممکن است صحبت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت نمی‌کنید شنیده می‌شوید. شاید این فیلم در روده ها خواهید کرد جایگاه ویژه ای داشته باشد.

موهای افرویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست رنگ شده ممکن است فراتر اجتناب کرده اند درک شماست. با این حال، خانم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آقایان، شب {به شب} تعداد زیادی کودک را می بینم کدام ممکن است در جاری تماشای خدمه همراه خود تخصص ما در هر تعیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگی هستند کدام ممکن است به مدت ۲ ساعت به دنیای جادویی خطرناک می کنند. امیدوارم چشمانشان را داشته باشی

“دنیا در جاری اصلاح است، ممکن است جرأت می کنم رویاهای بهتری ببینم. ممکن است رویاهای زیادی دیده ام کدام ممکن است در اطراف اجتناب کرده اند دسترسم قول داده ام، اتاق هایی کدام ممکن است با توجه به آنها هشدار داده بودم برای ممکن است صحیح نبودند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت هایی فراتر اجتناب کرده اند تصور ممکن است. خوشحالم کدام ممکن است عصر جدیدی حاضر ما را تماشا خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بافت می کنم به آرزوی بهتر، بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معقول تر بودن خواستن دارم.

خوشحالم کدام ممکن است آنها به طرز شیرینی رویاهای شیرینی خواهند دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنیاهایی را تصور می کنند کدام ممکن است {همه ما} در آن گنجانده شده ایم. امیدوارم چشمانشان را داشته باشی اندوهی کدام ممکن است امشب مرا انصراف احتمالاً انجام دادی، فردا صبح جای شخصی را به شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوق یک بار دیگر یادآوری خواهد داد کدام ممکن است ما باقی مانده است کار داریم. امیدوارم چشمانشان را داشته باشی

اوبیوما اوگوالا (تصویر) که نقش کریستوف را در این فیلم تحسین شده بازی می‌کند، فاش کرد که چهار نفر از تماشاگران اخیراً از این فیلم کنار کشیده‌اند.

اوبیوما اوگوالا (تصویر) کدام ممکن است موقعیت کریستوف را {در این} فیلم ادعا کردن شده تفریحی می‌تنبل، فاش کرد کدام ممکن است ۴ نفر اجتناب کرده اند تماشاگران اخیراً اجتناب کرده اند این فیلم جدا کشیده‌اند.

اوبیوما از طریق توییتر توضیح داد که اقدامات اعضای عمومی که ترک کردند

اوبیوما اجتناب کرده اند طریق توییتر دلیل داد کدام ممکن است اقدامات از ما کدام ممکن است انصراف کردند “او را ناراضی کرد.”

این پست بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰۰ لایک به بازو آورد از مشتریان توییتر به اوبیوما، کدام ممکن است قبلاً برای نمایندگی رویال شکسپیر کار می کرد، ضمانت دادند کدام ممکن است تخصص او در این سیستم مورد احترام قرار گرفته است.

اجتناب کرده اند زمان شروع اجتناب کرده اند وسط درام در لندن، این بازیگر کسب اطلاعات در مورد بی عدالتی نژادی در آثار هنری صحبت کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید الگویی برای دیگرانی {بوده است} کدام ممکن است امیدوارند وارد این صنعت شوند.

عالی نفر به موضوع اوبیوما پاسخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: «این زشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرقابل قبول است. ممکن است این سیستم را شنبه تماشا کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده استعدادها را دیدم. کریستوف خارق العاده است. آنا عالی زن جوان باور نکردنی است. افراد چشونه؟ خدا نکنه برن همیلتون رو ببینن! ممکن است، قربان، اجتناب کرده اند تخصص خواهید کرد می ترسم.

عکس ذکر شد: “خواهید کرد را متنوع دوست دارند، مورد احترام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست دارند. ممکن است فوق العاده متاسفم کدام ممکن است مجبور از حداکثر این مرحله اجتناب کرده اند شایسته نظری از حداکثر را تخصص کنید. لطفا امشب عشق ممکن است را اکتسابی کنید قربان

سومی اضافه کرد: «ممکن است خیلی متاسفم کدام ممکن است این {اتفاق افتاد}، این رفتار منزجر کننده ای است کدام ممکن است نباید آن را تحمل کنید. کریستوف خواهید کرد شگفت‌انگیز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع زیادی اجتناب کرده اند کودک‌ها در آن صحنه خواهند دید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را خواهند دید. خونسرد باشید، خیلی ها اجتناب کرده اند خواهید کرد احترام می کنند.

موجی از پاسخ ها به این موضوع توییتر به اوبیوما اطمینان داد که استعداد او مورد قدردانی قرار گرفته است و او را تشویق کرد تا دیگران را الهام بخشد.

موجی اجتناب کرده اند راه حل ها به این موضوع توییتر به اوبیوما ضمانت داد کدام ممکن است تخصص او مورد احترام قرار گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را الهام بخش کرد به همان اندازه دیگران را الهام بخشد.