بار دیگر مید تاون باربری محبوب جیمی باز می شود


Jimmy’s Corner ، کافه غواصی کلاسیک Midtown که مردم محلی آن را دوست دارند ، امروز برای اولین بار از زمان شروع همه گیری همه گیر باز شد. این همچنین اولین بار است که بار پس از مرگ جیمی گلن ، مالک و نام خانوادگی قدیمی ، که در ماه مه 2020 بر اثر COVID-19 درگذشت ، بازگشایی می شود.

مایک دوهرتی ، متصدی بار ، که حدود دو سال و نیم در این کافه کار می کند ، می گوید: “قطعاً هیجان انگیز است ، زیرا این مکان بسیار خاص است ، اما بسیار ناراحت کننده است زیرا اولین بار است که این بار در نزدیک به 50 سال بدون جیمی باز می شود.” گفت: Gothamist روز دوشنبه گفت.

دوهرتی ، که روزهای هفته در بار کار می کند ، مشتری دائمی جیمی است که “همیشه دوست داشت و از این مکان قدردانی می کرد” و سرانجام جایگزین متصدی بار شد که بیش از 20 سال در آنجا کار کرده بود. او خاطرنشان کرد که جمعه گذشته افتتاحیه ای نرم برای دوستان و همسایگان وجود داشت که “فوق العاده” بود و این بار این روزها چندان نگران کاهش ترافیک پیاده روی در میدتاون نبود.

او گفت: “ما مقصد هستیم ، مکان خاصی – مردم به اینجا می آیند تا اینجا باشند.”

این بار در خیابان 140 و 44 خیابان 44 واقع شده است و با بازگشایی برادوی ، آنها هنوز آن جمعیت بعد از تئاتر را خواهند داشت.

وی در مورد افتتاحیه رسمی امروز ، افزود: “روز بسیار خسته کننده ای خواهد بود. ما در حال حاضر حدود 8-10 نفر عادی داریم ، اما می دانیم که در طول روز افزایش می یابد.”

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، صاحبان بار مرکز شهر جیمی کرنر.

عکس محمد علی و دوستش جیمی گلن ، صاحبان بار مرکز شهر جیمی کرنر.

پیکان

گلن ، مربی سابق بوکس که به سالن های مشهور بوکس نیوجرسی و نیویورک راه یافته بود ، در سال 1971 در خیابان 44 وست یک بار باز کرد. برخی از صحنه های گاو خشمگین در جیمی کرنر فیلمبرداری شد و گزارش می شود که همه از فرانک سیناترا گرفته تا مایکل جردن آنجا بوده اند. هنگامی که باز می شود ، این کافه تنها چند بلوک با تجارت دیگر او ، باشگاه بوکس تایمز اسکوئر فاصله داشت ، جایی که گلن گاهگاهی مربی دوستش محمد علی بود.

در یک پست اینستاگرامی ، جیمی کرنر نوشت که دستور واکسن شهر را جدی می گیرد و از مشتریان نیز می خواهد ، به ویژه “به احترام [Glenn’s] گذشته “دیدگاهتان را بنویسید