این هفته در TheHealthHub: وزنه برداری المپیک برای سلامتی ، حرکت و قدرت بهتر


تیانا به عنوان متخصص فیزیوتراپی و درمانگر استرس صورت متخصص در حرکات درمانی است که به مشتریان خود کمک می کند قدرت ، قدرت و استقلال عملکردی خود را بهبود بخشند. تجربه حرکت تیانا شامل تمرینات شدید رقص کلاسیک (و تدریس) ، تمرینات قدرتی ، وزنه برداری المپیک ، کشتی حرفه ای و آکروباتیک هوایی است. اخیراً تیانا علاقه خاصی به کمک زنان به درک این موضوع دارد که چگونه تمرین و تغذیه خوب می تواند بر روحیه و زندگی آنها تأثیر مثبت بگذارد. همچنین ، تیانا از سال 2014 با ضربه مغزی درگیر عصب عملکردی ، تمرینات چشمی حرکتی و توصیه های مبتنی بر شواهد است.

تیانا لیسانس خود را در رشته کینزیولوژی از دانشگاه یورک و کارشناسی ارشد خود (کاربردی) در فیزیوتراپی را از دانشگاه مک گیل دریافت کرد. او دوره ها و گواهینامه های زیادی را برای استفاده از ابزارهای مختلف در درمان از جمله درمان با استرس پرتو ، طب سوزنی واضح ، حرکتی کاربردی ، فعال سازی ماهیچه ها ، رهاسازی مایوفاشیال ، درمان با جریان میکرو و موارد دیگر گذرانده است.

تیانا معتقد است که کلید سلامتی trifecta است: حرکت ، تغذیه و سلامت روان. سلامت ذهنی است. یک فرد می تواند سالم باشد ، اما سلامت مطلوب پتانسیل خود را به حداکثر می رساند. تیانا در حال حاضر در لس آنجلس ، کالیفرنیا زندگی می کند.


نکات آموزشی:

  • وزنه برداری المپیک چیست؟
  • اطلاعات غلط در مورد مزایای وزنه برداری
  • چرا وزنه برداری می تواند یک افزودنی عالی برای سلامت زنان باشد؟

شبکه های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید