این مدل ادعا می کند که پس از پوشیدن تی شرت بریده شده توسط کارمندان استودیو یونیورسال مورد آزار جنسی قرار گرفته است.


یکی از مدل‌ها ادعا کرد که کارمندان استودیو یونیورسال پس از اینکه از ورود او به یک پارک موضوعی منع شده بودند، به دلیل پوشیدن پیراهن بریده‌ای که دکل او را نشان می‌داد، «جنسی» و «تبعیض» شده بودند.

ویتنی پیج ونبل، ۲۶ ساله، از فلوریدا، می‌گوید که پس از ممنوعیت ورود به یک پارک تفریحی اورلاندو، تحقیر شده و خجالت زده شده است – فاش می‌کند که کارکنان به او گفته‌اند که تا زمانی که سینه‌اش را با تی‌شرت نپوشاند، نمی‌تواند به آن برسد.

ویتنی با به اشتراک گذاشتن تصاویری از این حادثه که در ژوئن ۲۰۲۱ رخ داد اما به تازگی در رسانه های اجتماعی منتشر شده است، به صراحت اعلام کرد که با یک سوتین ورزشی سفید و شورت سبز نعنایی در یونیورسال ظاهر شد – در حالی که ادعا کرد چندین زن دیگر آن را پوشیده بودند. لباس های مشابه

او گفت که لباس‌هایش برخلاف قوانین نیست و از پارک انتقاد کرد که او را به دلیل «اندازه سینه‌اش» «هدف قرار داده است».

این مدل گفت که سینه‌های بزرگ او اغلب باعث ناراحتی مردم می‌شود – اما اصرار داشت که از رفتاری متفاوت با زنان کوچک‌تر خسته شده است.

یکی از مدل ها ادعا کرد که او لو رفته است

یک مدل ادعا می کند که پس از پوشیدن تی شرتی که دکلره اش را نشان می داد، توسط کارمندان استودیو یونیورسال مورد «تبعیض» و «تبعیض» قرار گرفت.

ویتنی پیج ونبل، 26 ساله، از فلوریدا، گفت که وقتی تابستان گذشته به او اجازه ورود به پارک موضوعی اورلاندو را ندادند، تحقیر شد و خجالت کشید.

ویتنی پیج ونبل، ۲۶ ساله، از فلوریدا، گفت که وقتی تابستان گذشته به او اجازه ورود به پارک موضوعی اورلاندو را ندادند، تحقیر شد و خجالت کشید.

این مدل ادعا کرد که یکی از کارکنان در جلوی دروازه به او گفته است که اگر بخواهد اجازه ورود به پارک را داشته باشد، باید پیراهنش را عوض کند.

این جوان 26 ساله گفت

این مدل ادعا کرد که یکی از کارکنان در جلوی دروازه به او گفته است که اگر بخواهد اجازه ورود به پارک را داشته باشد، باید پیراهنش را عوض کند.

ویتنی که بیش از یک میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد به جام پرس گفت: من آزرده شدم و خجالت کشیدم. به من گفته شد که باید پیراهنم را عوض کنم تا بتوانم وارد شوم.»

فکر می‌کنم به این دلیل است که سینه‌های من به طور طبیعی بزرگ هستند و این باعث ناراحتی مردم می‌شود، اما تا آنجا که می‌دانم لباس‌های من برخلاف قوانین نبود.

احساس می کنم به خاطر اندازه سینه ام مورد تبعیض قرار گرفته ام. متوجه خیره شدن دیگران شدم و واقعاً خجالت کشیدم. تحقیر کننده بود.

در ویدئویی که با جم پرس به اشتراک گذاشته شده است، ویتنی را می‌توان در راه رفتن به استودیوی یونیورسال با یکی از دوستانش دید، زیرا به نظر می‌رسید این زوج از روز خود هیجان‌زده هستند.

لحظاتی بعد، روحیه شاد آنها به هم ریخت، زیرا در ویدیوی دوم نشان داده شد که آنها در مقابل دروازه باغ ایستاده اند، به آنها گفته شد که نمی توانند وارد شوند.

شنیده می شود که او قبل از گرفتن دوربین به سمت چند کارمند می گوید: “پس حدس می زنم بالاپوش من برای یونیورسال مناسب نیست، ما اکنون در مشکل هستیم.”

در یک ویدیوی بعدی، ویتنی که در نهایت در ورودی برگشته شد، گفت: «پس بدیهی است که باید به دنبال یک تاپ مناسب‌تر بروم، حتی اگر افراد زیادی را در اینجا دیده‌ام که در سینه‌بند هستند. پیراهن های ورزشی را نگاه کنید “.

در زمان این حادثه، که در ژوئن 2021 رخ داد، ویتنی یک لباس ورزشی سفید که شبیه سوتین و شورت سبز نعنایی بود پوشیده بود - و او گفت که چندین زن دیگر نیز به همین شکل لباس پوشیده بودند.

در زمان این حادثه، که در ژوئن ۲۰۲۱ رخ داد، ویتنی یک لباس ورزشی سفید که شبیه سوتین و شورت سبز نعنایی بود پوشیده بود – و او گفت که چندین زن دیگر نیز به همین شکل لباس پوشیده بودند.

او گفت که لباس‌هایش «مخالف قوانین نیست» و به دلیل «اندازه سینه‌اش» به دلیل «هدف قرار دادن» او به پارک حمله کرد.

او گفت که لباس‌هایش «مخالف قوانین نیست» و به دلیل «اندازه سینه‌اش» به دلیل «هدف قرار دادن» او به پارک حمله کرد.

در پایان، ویتنی یک تاپ متفاوت را تغییر داد (دوستش در ماشینش بود)، اما او از این موضوع راضی نبود.

در پایان، ویتنی یک تاپ متفاوت را تغییر داد (دوستش در ماشینش بود)، اما او از این موضوع راضی نبود.

این مدل در مورد این حادثه توضیح داد: «احساس می‌کردم که هدف قرار گرفته‌ام و تابستان بود، بنابراین هوا گرم بود، واقعاً متوجه نشدم. [the issue] اما داشتن سینه های بزرگ و طبیعی جلب توجه می کند.

من در نهایت یک تاپ دیگر روی سوتین اسپرتم پوشیدم و دوست پسرم یک تاپ دیگر در ماشین داشت.

اما بعداً آن را در باغ برداشتم زیرا گرم و زشت بود. و این واقعیت که من مورد قضاوت قرار گرفتم واقعاً من را عصبانی کرد.

خانم‌های کوچک می‌توانند هرچه می‌خواهند بپوشند، اما سینه‌های بزرگ داشته باشند و در عین حال رابطه جنسی داشته باشند.

طبق وب سایت یونیورسال استودیو، “پوشاکی که نامناسب یا توهین آمیز تلقی شود، اجازه ورود به پارک ها را نخواهد داشت.”

جام پرس برای اظهار نظر با استودیو یونیورسال تماس گرفته است.

این اولین باری نیست که این مدل به خاطر ظاهرش تیتر خبرها می شود.

سال گذشته، ویتنی ادعا کرد که پس از اینکه برخی افراد عکس‌های زشت او را گزارش کردند، در توییتر به دلیل “خیلی گرم” ممنوع شد. اما به گفته این مدل، آنها به زیبایی او حسادت می کردند.

این اولین باری نیست که این مدل به خاطر ظاهرش تیتر خبرها می شود

این اولین باری نیست که این مدل به خاطر ظاهرش تیتر خبرها می شود

سال گذشته، ویتنی ادعا کرد که پس از اینکه برخی افراد فیلم‌های زننده او را گزارش کردند، در توییتر به دلیل

سال گذشته، ویتنی ادعا کرد که پس از اینکه برخی افراد فیلم‌های زننده او را گزارش کردند، در توییتر به دلیل “خیلی گرم” ممنوع شد.

اما به گفته این مدل، آنها به زیبایی او حسادت می کردند

اما به گفته این مدل، آنها به زیبایی او حسادت می کردند

او گفت: «من کاملاً معتقدم که توییتر حساب من را حذف کرده است زیرا من خیلی داغ هستم و افراد حسود که جذاب نیستند شکایت کرده اند یا گفته اند که من تمایلات جنسی را ترویج می کنم.  منصفانه نیست

او گفت: «من کاملاً معتقدم که توییتر حساب من را حذف کرده است زیرا من خیلی داغ هستم و افراد حسود که جذاب نیستند شکایت کرده اند یا گفته اند که من تمایلات جنسی را ترویج می کنم. منصفانه نیست

او در آن زمان به جام پرس گفت: «یک روز، عکس روی جلدم را به عکسی بی‌گناه که بدنم را نشان می‌دادم تغییر دادم – اما لباس زیر پوشیده بودم.»

ناگهان حساب کاربری من مسدود شد. این باعث شد که من نسبت به داشتن تصاویر بسیار بدتر در توییتر احساس تبعیض کنم.

برخی از آنها به نظر می رسد که p**n واقعی واقعاً زوایای گرافیکی را نشان می دهد. مطمئنم اگر زیبا نبودم این عکس باقی می ماند.

من کاملاً معتقدم که توییتر حساب من را حذف کرد زیرا من آنقدر حسود و حسود هستم که افرادی که جذاب نیستند شکایت کرده اند یا گفته اند که من فعالیت جنسی را ترویج می کنم. منصفانه نیست.

سال گذشته، زنی به نام آماندا دمو در TikTok در فضای مجازی پخش شد، زمانی که فاش کرد که تی شرتی مشابه دیزنی ورلد در اورلاندو پوشیده است و به او گفته شد که باید پوشش دهد.

از آنجایی که او چیزی برای تغییر نداشت، کارکنان پارک یک تی شرت رایگان از یکی از فروشگاه های کالا به او دادند.

“بسیار خوب بچه ها، هک جدید دیزنی. اگر تی شرتی بپوشید که کمی سینه روی آن نشان داده شود، وقتی برای اولین بار وارد پادشاهی جادویی شوید برای شما بلیط می نویسند – در مورد پارک های موضوعی دیگر مطمئن نیستم – اما آنها برای شما یک بلیط می نویسند تا بتوانید یک تی شرت رایگان در نزدیکترین فروشگاه هدیه بگیرید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر