اگر من یک شخصیت تلویزیونی بودم، کدام ترکیب را انتخاب می کردم


این همان پست سرگرم کننده ای است که مدت ها بود می خواستم بنویسم. اگر زیاد تلویزیون تماشا نمی کنید، احتمالاً باید این پست را نادیده بگیرید.

اغلب، وقتی یک برنامه تلویزیونی را تماشا می‌کنم، چیزی شبیه به (یا با صدای بلند به جری می‌گویم) فکر می‌کنم: “کاش می‌توانستم بهترین دوست با او باشم!” یا “من کاملاً می خواهم او درمانگر من باشد!” یا چیزهایی از این قبیل بدیهی است که من در مورد شخصیت های سریال صحبت می کنم (نه بازیگران “زندگی واقعی”).

مطمئنم شخصیت هایی را که در مورد آنها صحبت کردم فراموش کرده ام و بعداً آنها مرا شوکه خواهند کرد، اما این چیزی است که الان به آن فکر کردم. “ترکیب کامل” در زندگی داستانی:

بابا: جک پیرسون از This Is Us

– مطمئنم همه کسانی که این برنامه را تماشا کردند همین فکر را داشتند!

مادر: Lorelai Gilmore از فیلم Gilmore Girls

– خیلی خنده دار. کاش با یک لاینر اینقدر سریع بودم!خواهر: میندی لاهیری در «پروژه میندی»

– خیلی دمدمی و بی دست و پا است اما به روشی کاملاً دوست داشتنی. شما نمی توانید او را دوست نداشته باشید. من آن را برای خواهر یا بهترین دوستش انتخاب می کنم.


برادر: مایکل اسکافیلد از فیلم فرار از زندان

– بله، بسیار قدرتمند است. اما معلوم است که او هر کاری برای برادرش انجام می‌دهد، پس خواهر بودن ایده بدی نیست 😉


شوهر: گرگ اتو از American Housewife

– گرگ فقط یک مرد / شوهر / پدر خوب است. او بامزه است و با جریان پیش می رود. در واقع من را به یاد جری می اندازد!


فرزند پسر: Clay Jensen از ۱۳ Reasons Why

– چه بچه خوبی، خدای من! او قلب طلایی دارد و فقط می خواهد همه با او کنار بیایند. روح پیر – من را خیلی به یاد الی می اندازد.


دختر(ها): دافنه واسکز از «تغییر در بدو تولد»

– جدا از لبخند زرق و برق دار او، من عاشق معصومیت دافنه بودم و اینکه به نظر می رسید او خوبی های همه را می بیند. همچنین، من عاشق زبان اشاره هستم، بنابراین تماشای یک نشانه برای آن یکی از قسمت های مورد علاقه من در نمایش بود.


مادر بزرگ: سوفیا پتریلو از The Golden Girls

– من دوست دارم که او چیزی را حمل نمی کند و حرف خود را به شکل خنده دار می گوید

پدر بزرگ: Zeke Braverman از Parenthood

خردی که او با فرزندان و نوه هایش به اشتراک می گذاشت بر من تأثیر گذاشت. من حتی چند نقل قول عمیق برای او نوشتم.


عمه: روزان کانر از “روزان”

– او یک خاله سرگرم کننده عالی خواهد بود که دوست دارد آخر هفته با او بماند، اما خوشحال خواهد شد که بعد از آن به خانه بیاید. خوش می گذرد!


عمو یا دایی: دن کانر از «روزان»

– روزان بدون دن خنده دار نخواهد بود. خوب با هم بازی می کنند!


بهترین دوست: جورج اومالی از «آناتومی گری»

جورج پیر خوب! او همیشه به عنوان “یکی از دختران” با شخصیت های زن دیده می شد زیرا مهربان و دلسوز بود. او دوست خوب و وفاداری برای همه بود.


دوستان دیگر: کتی اتو از فیلم زن خانه دار آمریکایی

-اگه باز باشم منو یاد خودم میندازه. او چیزهای زیادی می گوید که من به آنها فکر می کردم، فقط با صدای بلند نمی گفتم، هاها.


اشمیت از فیلم دختر جدید

دوستی اشمیت بسیار سرگرم کننده است – حداقل می گویند کار صحنه ای او بسیار سرگرم کننده است.


جوی تریبیانی از دوستان

-البته من *باید* “دوست” را در اینجا وارد کنم، و جوی را انتخاب کردم. او احتمالاً مورد علاقه همه دوستان من است و وفاداری او گاهی بدیهی تلقی می شود.

اسپنسر رید از فیلم “ذهن جنایتکار”

من واقعاً دوست دارم افراد بسیار باهوش را در مورد چیزهای جالب بشنوم و مطمئن هستم که می توانم هر روز به صحبت های اسپنسر در مورد پزشکی قانونی گوش دهم.

عاشق: جکسون اوری از Gray’s Anatomy

– من او را فقط به این دلیل انتخاب نکردم که خیلی زیباست. یا چشمان خیره کننده و مسحورکننده اش. یا لبخند مسخره جذابش. جکسون قلب بزرگی دارد و مصمم است با وجود نام “اوری” راه خود را بالا ببرد.


روانپزشک / درمانگردکتر چارلز از شیکاگو med

– من به سادگی دکتر چارلز را می پرستم! این می تواند پدر من، پدربزرگ من، یک درمانگر باشد. اما من فکر می کنم درمانگر برای او عالی است. او شنونده خوبی است و با بیماران روانی همدردی زیادی دارد.


دکتر: دکتر هاوس از «خانه»

– اگرچه شخصیت او ممکن است برای اکثر مردم یک تغییر بزرگ باشد، من واقعاً دوست دارم که او حرف خود را بزند و تقریباً همه چیز را مسخره کند. هاها او بهترین پزشک او خواهد بود زیرا می تواند قبل از اینکه لیست علائم خود را به پایان برسانید دقیقاً به شما بگوید چه مشکلی دارید.


معلم: والتر وایت از بریکینگ بد

– من از ابتدای نمایش آقای وایت را دوست داشتم – معلمی که علاقه زیادی به شیمی داشت (اگرچه شاگردانش اشتیاق کمی داشتند). او بی گناه بود و فقط سعی می کرد صادقانه برای خانواده اش امرار معاش کند. «آقای سفید» از فصل اول مطمئناً انتخاب معلم خواهد بود.


اتاق: جک مک فارلند از فیلم ویل و گریس

سرگرمی مداوم در واقع، ما احتمالاً هم اتاقی های وحشتناکی هستیم، زیرا من بسیار درونگرا هستم و او…خب، نه. شاید وقتی به مدتی آرام نیاز دارم دیوانه ام کند. اما شخصیت او بسیار سرگرم کننده است!


افسر پلیس: Vic Maki از The Shield

سپر یکی از بهترین برنامه های تلویزیون بود و شخصیت ویک یکی از آن نوع عشق/نفرت بود. گاهی اوقات شما او را به خاطر “پلیس بد” بودن دوست دارید، اما گاهی اوقات او می تواند یک احمق کامل باشد. صرف نظر از این، او پلیس خوبی است که در صورت نیاز در کنار شما باشد!


وکیل: اولیویا پوپ از فیلم “رسوایی”

قطعاً کسی نیست که بخواهید با او درگیر شوید. شما تمام اسرار خود را خواهید آموخت و از افشای آنها ترسی نخواهید داشت. بنابراین من او را در کنار خود می خواهم – دوباره، اگر به او نیاز داشته باشم.


همسایه: ویلیام از این ما هستیم

– من مجبور شدم ویلیام را جایی وارد کنم. عشقی که در این مدت کوتاه به خانواده اش داشت بسیار شیرین بود و ای کاش از همان دوران کوچکی در زندگی اش این عشق را داشت. اگر او تنها همسایه من بود، هر روز او را به شام ​​دعوت می کردم و تعطیلات را با خانواده ام می گذراندم.


سرآشپز: Gaby Diamond از Young & Hungry

– من عاشق این هستم که او به جای همه چیزهای فانتزی که معمولاً سرآشپزها درست می کنند، غذاهایی را که من قبلاً می خوردم می پزد! پنیر کبابی؟ بله لطفا. و شخصیت او فوق العاده است.

خب این چیزیه که الان میتونم بهش برسم! همانطور که گفتم، می‌دانم که دلم برای افرادی که بعداً به ذهنم خطور می‌کنند، تنگ شده است، اما فکر کردن به آن سرگرم‌کننده بود. گزینه های زیادی!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر