اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای)
بارگذاری …

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. نقش گوشت قرمز در بدنسازی نه تنها به دلیل پروتئین بالای آن است. بلکه گوشت قرمز سرشار از ویتامین ها و منابع معدنی طبیعی است. برای دریافت مزایای گوشت قرمز در بدنسازی ، باید از کیفیت و تازگی محصول مطمئن باشید. منابع پروتئینی این فقط در مورد سینه مرغ و سفیده تخم مرغ نیست. سعی کنید در انتخاب های خود تنوع ایجاد کنید.

اگر تأثیر برنامه تناسب اندام را 30 درصد در نظر بگیریم ، رژیم غذایی 70 درصد بر پیشرفت تأثیر می گذارد. چه مکمل هایی استفاده می کنیم ، چگونه ورزش می کنیم و .همه مهم هستند. اما اگر روی غذای خود تمرکز نکنید ، سایر فعالیتها کارساز نخواهد بود. اساساً غذا یکی از بزرگترین معماهای بدنسازی است.

عبارت “شما آن را می خورید” اغراق آمیز نیست و اهمیت یک برنامه تغذیه ای برای رشد ماهیچه ها را نشان می دهد. بدون شک ، گوشت قرمز تنها منبع پروتئین در بدنسازی نیست. اما این یکی از محبوب ترین منابع غذایی برای بدنسازان است.

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی چیست؟ آیا از فواید گوشت قرمز برای بدنسازی مطلع هستید؟ ادامه دادن با برنزه کننده ها با تکنیک های فعلی که از گوشت قرمز برای بدنسازی به دست آمده آشنا شوید.

آل یک برنامه تغذیه در زمینه بدنسازی دریافت کنید روی Tenors Coaches کلیک کنید.

من بیش از 25 سال است که تمرین می کنم و بر رژیم غذایی خود مسلط هستم. من همیشه به تأثیر برخی غذاهای سبز اعتقاد داشتم. سبزیجات برگ دار مورد علاقه من هستند. در مورد پروتئین ، من سفیده تخم مرغ و ماهی سفید را دوست دارم. ماهی هایی مانند “پولاک” ، “لوزی” یا “قزل آلا وحشی” برخی از گونه های آن هستند.

در یکی از مسابقات 1999 ، یکی از داوران بعد از خروج از صحنه من را به دیوار بست. او گفت: “اگر بعد از چند هفته دوباره دویدید ، به خانه بروید و استیک بخورید.” من چند سال است چیزی غیر از ماهی و سفیده تخم مرغ می خورم! نمی دانستم چقدر از تغذیه و تأثیر گوشت قرمز بر بدنسازی خود غافل شده ام.

من در اصل چربی بد گوشت قرمز را برای بدنسازی نمی خواستم. بنابراین به یاد آوردم که یکبار در مورد شکار بدون چربی خواندم. از آنجا که این گوشت در گروه گوشت قرمز قرار داشت ، من آنلاین جستجو کردم. من گوشت گوزن ، گوزن و شترمرغ استرالیایی را از مغازه ای خریدم و تهیه گوشت کانگورو را به بعدها واگذار کردم.

گوشت قرمز در بدنسازی

اگر بیشتر از ارزش غذایی گوشت گاو نباشد ، همه این گوشتها تقریباً ارزش یکسانی دارند. آنها چربی کمی مانند مرغ و ماهی دارند. منبع طبیعی فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و … نقش گوشت قرمز در بدنسازی است.

من در آن مسابقه پنجم شدم. سه هفته بعد ، من نفر دوم بودم و ظاهر شگفت انگیزی داشتم. من هم احساس خوبی داشتم. بنابراین من به دنبال بهترین گوشت قرمز برای بدنسازی و جایگزین های آن بودم. مسلماً این گوشت ها ارزان نیستند. اما از اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی همچنین نمی توان آن را نادیده گرفت.

من فکر می کنم بزرگترین مشکل مردم هنگام خوردن گوشت قرمز در بدنسازی طعم و مزه است. طعم گوشت بستگی به محل تولد ، نژاد و نحوه کشته شدن آن دارد. اگر گوشت خود را مستقیماً از محل قانونی خریداری می کنید ، می توانید از کیفیت آن مطمئن باشید.

برای بهبود طعم گوشت ، کمی سیر اضافه کنید تا خوشمزه شود. من 8 تا 10 تکه گوشت یخ زده را در قابلمه ای با یک دسته سیر خرد شده می ریزم. بعد از 2 و نیم تا 3 ساعت آماده و آبدار است.

اگر قصد شرکت در مسابقات بدنسازی را ندارید و تنها هدف شما این است که یک غذای خوب بخواهید ، می توانید از سایر گوشت های قرمز استفاده کنید. روش های زیادی وجود دارد که می توانید این گوشت ها و همچنین گوشت گاو را بپزید ، طعم و مزه را تغییر دهید مزایای گوشت قرمز در بدنسازی سود. بسته به عادات غذایی ، ممکن است لازم باشد روغن به آن اضافه کنید.

در مورد میزان مصرف گوشت قرمز در بدنسازی ، اگر مسابقه ای نداشته باشم ، 400 گرم تا نیم کیلو گوشت خریداری می کنم. یک تکه گوشت شترمرغ را در قابلمه ای با مقداری سیب زمینی خرد شده ، پیاز ، سیر ، کرفس و اسفناج یخ زده قرار دهید و 6 ساعت بعد خورش من آماده است!

گوشت قرمز مورد علاقه من بازی ، کانگورو و شترمرغ اروپایی است. گوشت کانگورو در واقع نازک ترین گوشت قرمز است و طعم کمی شیرین دارد. طعم گوشت شترمرغ شبیه گوشت گاو است.

نتیجه

اهمیت گوشت قرمز در بدنسازی بر هیچ ورزشکاری پنهان نیست. از این امر استفاده کنید پروتئین های رژیمیکیفیت و سلامت آن نیز مهم است. نقش گوشت قرمز در بدنسازی علاوه بر محتوای پروتئین ، موارد دیگری مانند فسفر ، پتاسیم ، آهن ، کراتین و .. برای بهبود طعم این پروتئین ، مقداری سیر به آن اضافه کرده و از مزایای گوشت قرمز در بدنسازی


نویسنده:

برنزه کننده ها (برگرفته از مقاله bodybuilding.com)

در صورت استفاده از این مقاله ، نام و آدرس مستأجران را به عنوان منبع ذکر کنید.

عضو کانال تلگرام و اینستاگرام شوید. برای عضویت روی تصویر زیر کلیک کنید.


N: 1672دیدگاهتان را بنویسید