انواع روغن شل omala گریس نسوز skf و فوکس اسپلاتین


رپرتاژ آگهی – چکیده : قیمت خرید و فروش انواع روغن شل omala گریس نسوز skf و گریس فوکس اسپلاتین با قیمت مناسب

روغن شل omala از محصولاتی است که فروش بالایی در سراسر کشور دارد .روغن شل اوملا برای مقاومت در برابر خرابی و گرمای شیمیایی در طول بازه نگهداری فرموله شده اند. آنها در برابر حرارت بالا مقاومت می کنند و در برابر تشکیل لجن مقاومت می کنند تا قابلیت افزایش عمر روغن را فراهم کنند.

روغن شل omala

برای چرخاندن و سایر قطعات محرک ماشین آلات به راحتی در کنار هم حرکت کرده و در برابر سایش، اصطکاک، گرما، بار و فشارهای بالاتر و آلاینده هایی مانند آب مقاومت از ماده سیالی به نام روغن شل omala استفاده می شود.
روغن دنده صنعتی شل بر اساس بالاترین کیفیت مصنوعی PAO هیدروکربن ها و مواد افزودنی انتخاب شده، برای مخلوط بلبرینگ روانکاری، چرخ دنده ها در شرایط شدید، سیستم های بسته بندی شده صنعتی، سیستم های مهر و موم شده، یاتاقان های ساده و غلتکی. بارگیری شده، سیستم های گردشی طراحی شده است

گریس نسوز skf

گریس نسوز skf یکی از بهترین گریس های صنعتی و خودرویی بوده است و جهت استفاده در انواع بلبرینگ و ماشین آلات مناسب است.گریس ها زیر مجموعه روانکارهای صنعتی بوده و جهت استفاده در انواع بلبرینگ و ماشین آلات با شرایط کاری مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در محیط هایی که قابل استفاده از روغن وجود نداشتن از گریس به دلیل چسب بالا استفاده می شود. برای ساخت گریس نسوز لیتیوم SKF، از روغن هایی با پایه مرغوب و مواد افزودنی ویژه ای استفاده می شود. این گریس دارای غلیظ کننده صابون لیتیوم است. گریس لیتیوم SKF، یک گریس چند منظوره است و شما می توانید آن را برای انجام کارهای متعدد استفاده کنید.
از جمله ویژگی های مهم آن: پایداری در مقابل تشخیص و محدوده کارکردی بالا می باشد. این محصول دارای وزن ۱۰۰۰ گرمی می باشد و می توانید برای خرید آن در سایت های فیدار گستر وارد شوید و خودتان را به صورت آنلاین خریداری کنید.

گریس فوکس اسپلاتین

گریس فوکس اسپلاتین یک گریس صنعتی است که بهترین عملکرد ر در روانکاری دنده های صنعتی دارد. گریس فوکس اسپلاتین از روغن پایه سینتتیک تهیه می شود و رنگ روشنی دارد. این گریس فیلم روانکاری ضخیمی ایجاد می کند و در واقع گرانروی یا ویسکوزیته بالایی دارد. به طور خاص، فوکس اسپلاتین جی تی برای کاربرد در دنده ها در شرایط مهم عملیاتی، مانند دستگاه های کوره و آسیاب در صنعت سیمان و معدن، توسعه یافته است.
فیدار گستر از آنهایی است که می توانید به راحتی به مجموعه ای برسید که به سایت های فیدار گستر محصول دلخواه خود از جمله مراجعه کنید. پوسته گریس نسوز را به صورت آنلاین بخرید و درب محل دلخواه خود بگیرید