الیزا: سایت جدید مد و زیبایی برای کمک به شما در گذر از بحران هزینه های زندگی


آیا می خواهید هوشمندانه تر خرید کنید بدون اینکه سبک خود را قربانی کنید؟ الایزا که امروز راه اندازی شد، سایت جدید و شگفت انگیز مد و زیبایی است که به هزاره ها کمک می کند تا از بحران هزینه های زندگی عبور کنند.

  • Eliza.co.uk یک برند مد و زیبایی است که قصد دارد به شما کمک کند هوشمندتر خرید کنید
  • بیش از یک سوم از هزاره های بریتانیا می گویند که بحران هزینه زندگی بزرگترین نگرانی آنها است
  • این وب‌سایت روتین‌های مراقبت از پوست ارزان قیمت و بهترین فریبکاری‌های خیابانی را به اشتراک می‌گذارد

خرید یک امر ذاتی در زندگی یک زن هزاره است. برای بسیاری، عشق ما از نوجوانی شروع شد. ورق زدن کاتالوگ Argos با چرخاندن صندلی‌های بادی صورتی و پخش‌کننده سی‌دی، سپس تا صبح‌های شنبه توسعه یافت و برای آخرین همکاری در خارج از تاپ‌شاپ صف گذراند.

اما در حالی که عادات خرید هزاره با خریدهای «اکنون بخر» مشخص شده است، تأثیر بحران هزینه زندگی در حال تغییر نحوه خرید ما است و بسیاری را با مشکل مواجه می‌کند.

این یکی از دلایلی است که ناشر دیلی میل و میل آنلاین Eliza، یک برند جدید مد و زیبایی را راه اندازی کرده است که الهام بخش زنان هزاره است و در عین حال به آنها کمک می کند هوشمندتر خرید کنند.

ربکا فیرن، ویرایشگر زیبایی الیزا، عطرهای مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارد

ربکا فیرن، ویرایشگر زیبایی الیزا، عطرهای مورد علاقه خود را به اشتراک می گذارد

لوتی فرانکلین، خالق محتوای الیزا، بهترین کت و شلوارها را در خیابان‌ها انتخاب می‌کند

لوتی فرانکلین، خالق محتوای الیزا، بهترین کت و شلوارها را در خیابان امتحان می کند

اگر تا به حال به این فکر کرده اید که روی چه اقلام اصلی باید سرمایه گذاری کنید، آرزو کرده اید که کسی بهترین قطعات را در فروش این فصل برای شما بیابد، یا می خواهید بدانید کدام محصولات خیابانی در مقابل همتایان لوکس خود، Eliza.co.uk مقاومت می کنند. مقصد مورد علاقه جدید شما خواهد بود.

الیزا اینجاست تا به هزاره‌ها کمک کند تا آگاهانه‌تر – و پایدارتر – در این دوران عدم اطمینان بزرگ خرید کنند. از این گذشته، این جوان ترین نسل ها هستند که بیشترین ضربه را می بینند.

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط دیلویت، بیش از یک سوم (۳۸٪) از هزاره های بریتانیا بحران هزینه زندگی را به عنوان بزرگترین نگرانی خود ذکر کردند، در حالی که بیش از نیمی از هزاره ها (۵۴٪) می گویند که روز به روز با حقوق زندگی می کنند. و نگران هستند که درآمد ماهانه آنها نتواند تمام هزینه های آنها را پوشش دهد.

اینستاگرام الیزا در حال حاضر جامعه ای متشکل از ۲۴۰۰۰ دوستدار مد و زیبایی دارد که همگی به دنبال راه هایی برای ارتقای سبک زندگی خود با بودجه هستند.

تیم Eliza پول خود را برای کدام محصولات زیبایی خرج می‌کنند

تیم Eliza پول خود را برای کدام محصولات زیبایی خرج می‌کنند

وب‌سایت جدید روتین‌های ارزان قیمت مراقبت از پوست، الهام از لباس‌ها را به اشتراک می‌گذارد و مجموعه‌های منظمی را اجرا می‌کند

وب‌سایت جدید روتین‌های ارزان قیمت مراقبت از پوست، الهام از لباس‌ها را به اشتراک می‌گذارد و مجموعه‌های منظمی را اجرا می‌کند

اگر تا به حال خواستید بهترین کپی‌های Hunza G را بشناسید، Eliza شما را پوشش می‌دهد.

اگر تا به حال می‌خواهید بهترین کپی‌های Hunza G را بشناسید، Eliza شما را پوشش می‌دهد.

هدف سایت مد و زیبایی کمک به هزاره ها برای خرید پایدار و با بودجه است

هدف سایت مد و زیبایی کمک به هزاره ها برای خرید پایدار و با بودجه است

از روال‌های مراقبت از پوست مقرون به صرفه، الهام از لباس‌های آخر هفته و سریال‌های معمولی مانند «دوپه هفته» و «اگر فقط ۳۰ پوند برای خرج کردن دارید»، الیزا به مقصدی تبدیل می‌شود که خریدهای شگفت‌انگیز و مقرون به صرفه، مد و زیبایی را پیدا می‌کند.

اگر تا به حال می‌خواهید بهترین کپی‌های Hunza G را بشناسید یا عاشق یک فریبنده خیابانی هستید، Eliza شما را پوشش می‌دهد.

در همین حال، وب سایت مملو از محتوای صادقانه، سرگرم کننده و الهام بخش است. از نحوه خرید با بودجه، برندهایی که ارزش سرمایه گذاری روی آن ها را دارند تا سبک های جاودانه که فراتر از فصل جاری به کمد لباس شما خدمت می کنند.

برای دوستداران زیبایی، سری Eliza Approved نشان می دهد که تیم پول خود را برای کدام محصولات زیبایی قهرمان خرج می کند، در حالی که ۶ مورد از بهترین ها راهنمای جامع و صادقانه ای را برای بهترین محصولات در دسته خود ارائه می دهند، با طیف وسیعی از قیمت ها که برای همه قابل دسترسی است.

با روندهای جدید هیجان انگیز به روز باشید، بهترین خریدهای خیابانی را بیابید و ببینید چه چیزی ارزش سرمایه گذاری را با بازدید از آن دارد. وب سایت الیزا و در اینستاگرام و تیک تاک دنبال کنید.