از آموزش آنلاین در فیلیمو و نماوا چه می‌دانید؟
، (اخبار رسمی):
آموزش حالت سنتی خود خارج شده و از شکل گرفتن به خود گرفته شده است. نمی‌توان تاثیر پاندمی کرونا را نیز بر این موضوع نادیده گرفت. آموزش در گذشته مدرسه، دانشگاه یا کلاس‌های آموزشی بود. به مرور آموزش شکل آنلاین به خود بردند. اما در این برهه، شکل دیگری از آموزش ایجاد شده است.

آموزش شده از حالت سنتی خود خارج است و شکل به خود گرفته است. لازم به ذکر است که نمی‌توان بر این موضوع تأثیری گذاشت که نادیده گرفت. آموزش در گذشته مدرسه، دانشگاه یا کلاس‌های آموزشی بود. به مرور با ایجاد قرنطینه سراسری، آموزش مدارس و دانشگاه‌ها شکل آنلاین به خود می‌گیرند. اما در این برهه، شکل دیگری از آموزش نیز ایجاد شد. آموزشی که در عین آفلاین بودن، آنلاین است! در ادامه با ما همراه باشید بیشتر با این نوع آموزش آشنا شوید.

آموزش آنلاین فرآیند آموزش دیگران از طریق اینترنت است. می‌توان از روش‌های مختلفی مانند تماس تصویری یک به یک، تماس ویدیویی گروهی و وبینار استفاده کرد. اما نوع آموزش آنلاینی که مد نظر ماست، یک کلاس آموزشی است که در زمان دقیق یا برای یک دوره زمانی دقیق ضبط شده و در دانشآموزان قرار گرفته است. دانش‌آموزان تا زمانی که به اینترنت دسترسی دارند، می‌توانند ویدیوهای آموزشی را نگاه کنند یا دانلود کنند و بعداً به آن تبدیل شوند. تفاوت این با تماس تصویری گروهی در این است که دانش‌آموز یا دانشجو، نیازی به سیستم در کلاس یا پاسخ به سوالات آموزگار ندارد.

بهترین چیز در آموزش آنلاین این است که برای افراد زیادی در دسترس است. سرگذشتی که الیوت ماسی، کارشناس آموزش، می‌گوید: «ما باید به جای آن مردم را بپردازند، را برای مردم به ارمغان بیاوریم.» آموزش آنلاین این کار را به زیبایی انجام می دهد. هر کسی که به اینترنت متصل است می‌تواند انواع ویدیوهای آموزشی را تماشا کند، یک زبان را از طریق ویدیوها یاد بگیر، یا از طریق یک دوره ویدیویی آنلاین خود را آموزش دهد.

چرا آموزش آنلاین؟ حال، سوالی که پیش می‌آید این است که چرا آنلاین آموزش می‌دهید؟ ابتدا، آموزش آنلاین رایگان را فراهم می کند. اگر نمی‌خواهم، لازم نیست هر روز زود بیدار شوید. و اگر برای مراقبت از کودکان یا ملاقات با خانواده نیاز به مرخصی دارید، می‌توانید برنامه خود را با نیازهای خود تنظیم کنید.

مدرسه فیلیمو دو پلتفرم رایج است که ویدیوهای آموزش آنلاین را در زمینه‌های منتشر می‌کنند، فیلیمو و نماوا هستند. این دو پلتفرم پس از گذشت مدت کوتاهی از قرنطینه سراسری، تصمیم گرفته شد آموزش آنلاین را به خانه‌های دانش‌آموزان و حتی دانشجویان ببرند. مدرسه فیلیمو، همه چیز را شبیه یک کلاس درس زنده و پویا طراحی کرده است تا دانش‌آموزان را با آشتیاق بیشتر یاد بگیرند. سؤال‌های مفهومی نیز یکی از ابزارهای آموزشی است که درس خواندن را شیرین‌تر خواهد کرد و در مدرسه فیلیمو به این موضوع توجه می‌کند. اگر دوست دارید برای فرزند خود یک آموزش همراه با سرگرمی ایجاد کنید، مدرسه فیلیمو گزینه مناسبی است، لازم به ذکر است که با دریافت آن. کد تخفیف فیلیمو، هزینه کمتری را برای اشتراک پرداخت کرد.

آموزش آنلاین کودکان با نماوا پلتفرم نماوا نیز با تهیه ویدیوهایی در زمینه‌های مختلف، قدمی در زمینه آموزش آنلاین برداشته شده است. این آموزش‌ها کمی با فیلیمو متفاوت هستند و مختص کودکان و در قالب کارتون یا انیمیشن هستند. از آموزش گام به گام نقاشی گرفته تا حل معما و سفرهای علمی. آموزش از طریق انیمیشن های جذاب یکی از روش های بسیار در آموزش کودکان است. اگر دوست دارید فرزند دلبند شما با تماشای نماوا و انیمیشن‌های خلاقانه آموزش ببیند، با کد تخفیف نماوا می‌توانید این پلتفرم را با هزینه کم‌تری دریافت کنید.

در پایان، آموزش آنلاین چه به صورت کودکانه و با انیمیشن و چه به صورت جدی مختص دانش‌آموزان دبیرستانی را دست کم نگیرید. در ضمن با مراجعه به وب سایت موپُن می‌توانید از کدهای تخفیف همه فروشگاه‌ها و خدمات آنلاین بهره‌مند شوید.

### پایان خبر رسمی