اریک آدامز آخرین دور صندوق های تطابق عمومی را رد کرد ، زیرا Sliwa تقریباً 700،000 دلار تضمین می کند


اریک آدامز ، رئیس منطقه بروکلین و نامزد شهردار دموکرات ، در اقدامی غیرمعمول آخرین دور از بودجه مطابقت عمومی شورای مالی کمپین شهر را رد کرد. در همین حال ، حریف جمهوری خواه او ، کورتیس اسلیوا ، با ورود مسابقه به دور نهایی خود ، نزدیک به 700،000 دلار از بودجه عمومی خود را تأمین کرد.

تصمیم آدامز در حالی انجام شد که او همچنان در جریان مبارزات انتخاباتی میلیون ها دلار از اسلیوا برتری داشت. در حالی که اسلیوا ، بنیانگذار فرشتگان نگهبان ، از زمان ورود به مسابقه حدود 4 میلیون دلار دارد ، آدامز 19 میلیون دلار صندوق جنگی جمع آوری کرده است و به نظر می رسد به ساختن خزانه خود ادامه می دهد.

ایوان تیس ، مشاور ارشد و سخنگوی کمپین آدامز ، به WNYC/Gothamis در تجمع کمپین روز پنجشنبه گفت: “جمع آوری کمک های مالی اریک بسیار موفق بوده است.” “هیچ دلیلی وجود ندارد که پول مالیات دهندگان را صرف یک کمپین کنیم. در عوض ما خودمان بودجه آن را تأمین می کنیم. “

بیشتر بخوانید: تسطیح زمین بازی سیاسی: توضیحی از آژانس تامین مالی کمپین

آدامز ، که پس از شکست 11 نامزد در انتخابات مقدماتی دموکرات ها در ژوئن به عنوان نامزد برتر انتخاباتی شناخته می شد ، در آخرین پرونده های خود از 24 اوت تا 27 سپتامبر 2 میلیون دلار جمع آوری کرده است. اما نام وی در روز پنجشنبه هنگامی که CFB عملاً برای اعلام آخرین دور مشارکتهای برنامه صندوق تطبیق آژانس ، که محبوب ترین آنها برنامه 8 به 1 است ، اعلام نشد. در این برنامه ، کمکهای کوچک دلار هشت برابر شد

در این دوره گذشته بیش از 3 میلیون دلار توزیع شده است. در حالی که سلیوا سهم قابل توجهی را دریافت کرد ، جومان ویلیامز ، وکیل عمومی ، که برای نامزدی مجدد در انتخابات شرکت می کند ، زیرا 959،000 دلار بیشترین بودجه را دریافت کرده است.

در حالی که کمپین آدامز ادعا می کند در این دوره گذشته 354،061 دلار جمع آوری کرده است ، مشخص نیست که تعداد CFB ها در واقع مطابقت دارند چرا که ادعاها باید ممیزی شوند.

با اعلام امروز ، Sliwa بیش از 1.8 میلیون دلار پول نقد و Adams بیش از 7.5 میلیون دلار دارد.

تیس گفت که بودجه رئیس جمهور بروکلین برای تبلیغات تلویزیونی بیشتر پیش از انتخابات عمومی نوامبر 2 اختصاص داده می شود. روز دوشنبه ، کمپین آدامز اولین تبلیغ تلویزیونی عمومی خود را منتشر کرد ، که در آن آدامز از پیام خود در مورد کاهش جرم فاصله گرفت و در مورد مادر مرحومش صحبت کرد.

پرونده های کمپین نشان می دهد که او پول خود را صرف تبلیغات تلویزیونی ، رادیویی و چاپی و همچنین حداقل یک تبلیغ بیلبورد کرده است. راب کول ، سخنگوی کمپین Sliwa ، گفت که تبلیغات بیشتری منتشر خواهد شد.

اگرچه اسلیوا و آدامز از برنامه صندوق تطبیق 8 به 1 برای تقویت مبارزات انتخاباتی خود سود برده اند ، اما آدامز تمایل زیادی به پذیرش کمک های اهداکنندگان جیب عمیق پس از انتخابات مقدماتی دارد. در طول تابستان ، نیویورک تایمز گزارش داد که آدامز وارد بخش اهداکنندگان غنی شد و در جمع آوری کمک های مالی که توسط میلیاردر جان کاتسیماتیدیس و مایک بلومبرگ شهردار سابق شرکت می کرد ، شرکت کرد.

بیشتر بخوانید: Rally Labor & Hamptons Soirees: آیا اریک آدامز می تواند قهرمان طبقه کارگر و دوست ثروتمند باشد؟

آدامز حتی با دریافت کمک های مالی از اهداکنندگان ثروتمند ، از ساختار فعلی کمپین ابراز تاسف می کند که اغلب برای جمع آوری کمک های مالی متمرکز است. در طول فصل مبارزات انتخاباتی ، آدامز اصرار داشت که کمپین های شهری آینده به طور انحصاری توسط CFB تأمین شود.

آدامز روز سه شنبه در نمایش برایان لرر گفت: “من برای بازگرداندن صدها هزار تماس ، جمع آوری کمک های مالی ، هر دلار را پس می دهم. هیچ کس از این امر در سیاست لذت نمی برد.” “اما اکنون ، شما باید در تلویزیون حضور داشته باشید که میلیون ها دلار هزینه دارد ، تبلیغات رادیویی ، دستمزد کارکنان … این بخشی از این روند است.”

کول گفت که کمپین Sliwa عملیات مردمی را انجام می دهد و به طور متوسط ​​بیش از 100 دلار کمک دریافت می کند.

“ما کاندیداهای مردم خواهیم بود. و [Adams] کول می گوید که نامزدهای لابی ها و اهداکنندگان صندوق های تامینی هستند. “

الیزابت کیم در این گزارش مشارکت داشته است.دیدگاهتان را بنویسید