ارشد جوک های کثیفی در مورد “وقت خوب با Jo Firestone” می گذارد


در اوج شیوع بیماری همه گیر ، گروهی از 16 شهروند سالمند راهی برای خندیدن پیدا کردند.

Elders دو کلاس در یک کارگاه کمدی به سرپرستی کمدین Jo Firestone در Greenwich House نیویورک است که COVID-19 جهان را تعطیل می کند. بنابراین جلسه هفتگی خود را به زوم آوردند.

Firestone ، 33 ساله ، به The Post گفت: “آن زمان وحشتناک بود.” “این افراد در خانه های خود هستند و به جستجوی جوک اختصاص داده اند. آنها می خواهند در تاریکی نور بیابند. ”

در ژوئن 2021 ، آنها سرانجام دوباره ملاقات کردند تا جلسات حضوری را از سر بگیرند. هدف: آماده شدن برای یک برنامه استندآپ فقط چند روز بعد. کارگاهها و نمایشگاههای بعدی موضوع یک رویداد ویژه سرگرم کننده جدید با عنوان “وقت خوب با جو فایرستون” است.

جریان 15 سپتامبر روی طاووس ، “زمان مناسب” ، ما را وارد زندگی و افکار منحصر به فرد سالمندان پیر سیب بزرگ می کند که برای کاهش عشق به خنده کم کاری نمی کنند.

“زمان مناسب با جو فایرستون” شامل شهروندان سالمندی است که در کلاس های کمدی استندآپ شرکت می کنند ، از جمله بیل برک ، 68 ساله ، که برای اجرای خود فقط از اسپیدو و کاپشن استفاده می کند.
هایدی گاتمن/طاووس

از اواسط دهه 60 تا اواخر دهه 80 ، اکثر آنها مبتدی کمدی بودند ، در حالی که تعداد انگشت شماری سابقه بازی داشتند. از جمله بازیگران این فیلم می توان به ایلین ویت ، 71 ساله ، معلم بازنشسته اشاره کرد که برخی جوک ها را به جوآن ریورز فروخت. باربارا بووا ، دوستدار جوک بار ، 71 ساله است. ترزا هومل ، 76 ساله ، که در طول نمایش سه ماسک به سر داشت. و زیگی سوسر ، 71 ساله ، نماینده سابق ادعاهای تامین اجتماعی که رویای خود را برای “حرفه ای خنده دار” برآورده کرد. همچنین دو زوج متاهل در گروه حضور داشتند.

فایرستون گفت که او زود متوجه شد که واقعاً قصد آموزش استندآپ کمدی به آنها را ندارد. “من سعی می کنم آنها را با احساسات عجیب و غریب خود و آنچه آنها فکر می کنند حقیقت صادقانه در این جهان است به اندازه کافی احساس راحتی کنند.

فایرستون با شاگردانش
فایراستون (مرکز) با دانشجویان کمدی مسن به او می خندد.
هایدی گاتمن/طاووس

فایرستون ، نویسنده و نمایشنامه ای برای “The Tonight” می گوید: “من نمی گویم هیچ یک از آنها طنز یکسانی ندارند اما همه آنها تجربیات بیشتری از من دارند ، بنابراین شنیدن داستان های آنها جالب است.” نمایش با بازی جیمی فالون. “

اما همه آنها یک چیز مشترک دارند:

“این یک گروه بسیار آبی است و ما ساعت 10 صبح روز دوشنبه ملاقات کردیم. در ساعت 10:10 صبح ، حداقل یک مورد اسهال یا قوز کردن آلت تناسلی وجود داشت. “

ایوانا لوئیس دست خود را در کمدی استندآپ امتحان می کند.
ایوانا لوئیس دست خود را در کمدی استندآپ امتحان می کند.
هایدی گاتمن/طاووس

بی ادبی به نظر می رسد که Firestone آنها را در یک سری تمرین ها و س leadsالات هدایت می کند. او آنها را مأمور یافتن عبارت های جایگزین برای مدفوع سگ کرد. لین فچ ، 71 ساله با دانش دائرclالمعارف شوخی ، شوخی ، “رشته فرنگی پودل”.

وقتی فایرستون پرسید که بدترین چیزی که یک فرد می تواند روی تی شرت داشته باشد ، تکیلا مینسکی روزنامه نگار و عضو کلاس گفت که پیراهنی را دید که روی آن نوشته شده بود: “pssy بخور ، این ارگانیک است.” اما از آنجا که شنیدن قدرت نمایشی نیست ، مینسکی ، 73 ساله ، مجبور است آن را تکرار کند زیرا خنده های اتاق را پر می کند.

در روز نمایش ، گروه با اتوبوس مهمانی به محل برگزاری مراسم رفتند و آنها یکدیگر را بالا آوردند. روی صحنه ، آنها خوب ، بد و مستعد تصادف هستند. عمه الورز ، 88 ساله ، ریخت. او مانند یک پلیس از زمین به مجموعه خود ادامه داد.

بیل برک ، 68 ساله ، وقتی با میکروفون با Speedo و شیرینی ها وارد میکروفون شد ، همه را شگفت زده کرد. او گفت: “همسرم به تازگی من را ترک کرد.”

Firestone می گوید: “ما نمی دانستیم که قرار است این اتفاق بیفتد.” “اما در نهایت خیلی شیرین بود. وقتی ما از چرخیدن دست کشیدیم ، بیل یک جفت شیرینی مخصوص من را به من داد. من از آن به عنوان نشانگر استفاده می کنم. “

آلیکس الیاس یوک! "وقت خوب با Jo Firestone."
آلیکس الیاس در “زمان خوب با جو فایرستون” در مورد آن نوشت.
هایدی گاتمن/طاووس

و در حالی که سالمندان – که هنوز هم به صورت هفتگی ملاقات می کنند – مهارت های نویسندگی و شوخی خود را با کمک فایرستون تقویت کردند ، این معلمان بودند که اصرار داشتند او بیشتر بیاموزد. او می گوید که شاگردان بزرگترش به او نگاه جدیدی و تازه ای به کاردستی خود داده اند.

او می گوید: “اگر برای مدت طولانی کمدی کار می کنید ، تلخی در اطراف شما وجود دارد و شما آن را احساس می کنید و همه رقابت و موارد عجیب صنعت وجود دارد و در درون شما احساس مرگ می کنید.”

“بودن در کنار افرادی که واقعاً دوست دارند شوخی کنند و یکدیگر را بخندانند و مدام به ایده های جدید برسند – بسیار شاداب و انرژی بخش است و باعث می شود که من بخواهم ایده های بیشتری بنویسم و ​​در ادامه آن را دنبال کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید