ارتباط یک توله سگ و مرد آنها با بسته در The Amazon Prime Video!


ارتباط یک توله سگ و مرد آنها با بسته در The Amazon Prime Video!

22 نوامبر 2020 –
این پست توسط BabbleBoxx از طرف Amazon Prime Video حمایت می شود ، اما مانند همیشه ، همه کلمات و نظرات از آن من است.

————————————

من صادقانه می گویم … من همیشه سگ ها را دوست داشتم و از بچگی می خواستم آنها را داشته باشم ، مانند بیشتر بچه ها ، اما درست قبل از اینکه سگ خودم را داشته باشم ، واقعاً ارتباط واقعی را که می توانید با همه داشته باشید احساس کردم. به یکی دیگر.

IMG_3011

برای کسانی که ما را شخصاً می شناسند ، بدانید که ما جوجه نجات خود کیتا را می پرستیم (حتی اگر چهره او در این تصویر بعدی نشان داده نشود ، آه ، او واقعاً می خواست بیشتر بازی کند!).

IMG_3127

او در خیابان های می سی سی پی پیدا شد و بعدها توسط افراد شگفت انگیز در تعهد سگ نیوهمپشایر بزرگ شد. من ماه ها در مورد یافتن جوجه آینده مان تحقیق کردم و وقتی عکس او را در وب سایت پیدا کردم ، می دانستم که او باید مال ما باشد.

IMG_2865

میزان محبت ما به این دختر فوق العاده است و ما صفحات و صفحاتی از تصاویر را در دوربین خود داریم که نشان می دهد چقدر همه کارهایی که او انجام می دهد را دوست داریم.

IMG_2833

کیتا می داند چه موقع ناراحت ، شاد ، مضطرب یا ترسیده ایم. او کاملاً با احساس ما هماهنگ است و با احساس او هماهنگ است. او مساوی است قوی ، دلسوز و دوست داشتنی ، در عین حال بسیار حساس ، کنجکاو و مستقل.

از آنجا که او ترکیبی است (ما فکر می کنیم) Whippet Greyhound + Beagle ، او سریع شرور و ورزشکار است. من سعی کردم او را اجرا کنم و هر بار شکست بخورم.

IMG_2927

ما همیشه به شوخی می گوییم که رقابت چابک را به همراه پاهای بلند و سرعت سازگار خود در هم می کوبیم ، با این حال او از هر مانع یا تونلی که تا به حال سعی کرده ایم با او کنار بیاییم می ترسد.

IMG_3075

من هنوز اطمینان زیادی دارم که اگر به درستی آموزش ببیند پتانسیل بالایی دارد ، اما فعلاً او روز خود را می کشد ، می دوید ، تعقیب می کند و بویش را حس می کند.

IMG_3046

او ترجیح می دهد آب نبات را در کنار تونل درمان کند.]

در طول این مدت برای ماندن بیشتر در خانه ، من و کوری چندین فیلم مستند را تماشا کرده ایم و وقتی یک حیوان درگیر می شود ، به طور فزاینده ای یکی را انتخاب می کنیم.

من بسیار هیجان زده هستم که به لیست ما اضافه کنم و محصول جدید آمازون به نام The Pack را تماشا کنم!

IMG_2792

این مجموعه توسط لیندسی ون ، دارنده مدال طلای المپیک و لوسی ، میزبان سگش ، با دوازده تیم سگ و افراد آنها در یک ماجراجویی حماسی در بسیاری از قاره ها میزبانی می شود.

IMG_2779

بسته ، مجموعه ای جدید جهانی است که ارتباط بی نظیر بین سگ ها و همراهان انسانی آنها را به نمایش می گذارد.

IMG_2878

بسته در 20 نوامبر به نمایش درآمد، در Amazon Prime Video در بیش از 240 کشور و سرزمین با ارزش جایزه 750،000 دلار برای دو نفر برنده و خیریه آنها ، 500،000 دلار به برندگان به علاوه 250،000 دلار جایزه اضافی برای خیریه حیوانات به دلخواه (که من آن را دوست دارم !! )

علاوه بر این ، The Package 250،000 دلار هنگام فیلمبرداری به بسیاری از موسسات خیریه و نجات حیوانات در هر کشور اهدا کرد ، و کمک کرد تا هزینه آن را به سگها و کسانی که آنها را در سراسر جهان دوست دارند پرداخت کند.

IMG_2777

برای کسب جایزه نقدی برای خود و امور خیریه ، تیم ها باید بر درک خود از نقاط قوت و ضعف یکدیگر تکیه کرده و ثابت کنند که قوی ترین پیوند را در مجموعه دارند.

IMG_3037

دو نفره سگ و انسان با چالش های سرگرم کننده و هیجان انگیزی روبرو خواهند شد که به همراه تیمی از دامپزشکان معتبر و متخصصان معتبر سگ طراحی شده اند و همچنین گروه را در سفر هیجان انگیز خود همراهی می کنند و اطمینان حاصل می کنند که این یک تجربه مثبت برای همه است.

IMG_2784

آنها حتی این جعبه خوب را که حاوی تعدادی از موارد مورد علاقه کیتا بود ارسال کردند و او پمپاژ شد.

IMG_2991

من بسیار هیجان زده هستم که با توله سگ دور هم جمع شده و این سریال را ببینم و می دانم که شما نیز آن را دوست خواهید داشت!

IMG_2965

مرا ببخش که می روم و سعی می کنم با سگم که در حال حاضر از تونل می ترسد ، تبدیل به لیندسی ون و لوسی بعدی شوم.

IMG_3099

به شما وفادار باشید

xo Kasey

عکس های Mikayla @ the.photographygirls

ممکن است از پست های بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید