اخیرا چه چیزهایی خورده ام


تعدادی از هفته پیش گفتم آرزو می کنم آنچه را کدام ممکن است اخیراً بعد اجتناب کرده اند رژیم گیاهخواری خورده ام را پست کنم. من می خواهم باقی مانده است مردد هستم کدام ممکن است بگویم “گیاهخوار” یا “وگان” هستم از ساده ۲ ماه اجتناب کرده اند آن نقطه می گذرد. مثل روزی است کدام ممکن است آغاز به دویدن کردم… در چه مرحله ای می توانم خودم را دونده بنامم؟ نزدیک به حداقل یک سال اندازه کشید تا سرانجام اجتناب کرده اند این عبارت استفاده کنم.

به همین دلیل، در جاری حاضر، من می خواهم ساده می گویم کدام ممکن است منصفانه رژیم گیاهخواری می خورم: با بیرون گوشت، با بیرون لبنیات یا تخم مرغ، با بیرون عسل، یا هر محصول حیوانی عکس (شبیه ژلاتین). من می خواهم بیش از حد با اشاره به آن نمی نویسم از نیازی ندارم یکی اجتناب کرده اند واعظانی شوم کدام ممکن است رژیم غذایی من می خواهم را به دیگران تحمیل می کنند. من می خواهم باقی مانده است در نظر گرفته شده می کنم مردمان باید چیزی بخورند کدام ممکن است برای او یا او {مفید است}! با این حال بدون در نظر گرفتن اصولاً با اشاره به رژیم های غذایی طبیعی بررسی می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستندهایی با اشاره به آنها تماشا می کنم، اصولاً راضی می شوم کدام ممکن است کار درستی انجام می دهم – به توضیحات بهداشتی، به توضیحات اخلاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به توضیحات زیست محیطی.

اگر دوست دارید منصفانه مستند برتر تماشا کنید (۹ به سبک نترس شبیه ویدیوی سلاخی) من می خواهم دیروز منصفانه فیلم را در نتفلیکس تماشا کردم به تماس گرفتن “تغییرکنندگان ورزشی”. این با اشاره به ورزشکارانی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند رژیم غذایی وگان مصرف شده می شوند، با این حال علاوه بر این همه دلایلی است کدام ممکن است چرا این رژیم فوق العاده خوشایند حرکت می تدریجی. من می خواهم در ابتدا کنجکاوی زیادی به تماشای آن نداشتم، از ورزشکار نیستم، با این حال منصفانه مستند علاقه خوشایند بود کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنم همه باید تماشا کنند – ۹ برای اینکه بخواهم دیگران را راضی کنم کدام ممکن است گیاهخوار شوند، اما علاوه بر این ببینند چه رژیم گیاهخواری دارند. برای بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل خواهید کرد {مفید است}

از هر لحاظ چون آن است گفتم… من می خواهم بیش از حد با اشاره به این مطالب نمی نویسم از می دانم کدام ممکن است برای گوشت خواران آزاردهنده است – را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن یک است “وبلاگ گیاهخواری” نیست. اگر چیزی است کدام ممکن است شخصاً واقعاً جذاب است، شبیه این مستند، بالقوه است به آن است ردیابی کنم.

خوشایند، برخی اجتناب کرده اند مردمان اجتناب کرده اند من می خواهم پرسیده اند کدام ممکن است اخیراً چه می خوردم. صبحانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناهار من می خواهم همه وقت مشابه است – ساده به این انگیزه کدام ممکن است واقعا آنها را ترجیح می دهم! من می خواهم مثبت هستم کدام ممکن است در بلند مدت نزدیک اجتناب کرده اند آنها فرد مبتلا خواهم شد، با این حال آنها در جاری حاضر روی من می خواهم کار می کنند. آنها داروها مغذی زیادی را فراهم می کنند.

صبحانه:

من می خواهم بلعیدن اسپرسو با بیرون کافئین را متوقف کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون چای طبیعی می‌نوشم کدام ممکن است شامل ویتامین C است کدام ممکن است برای روز می خواست است. من می خواهم آجیل انگور را با شیر بادام خوردن می کنم (در جاری حاضر اجتناب کرده اند شیر بادام شیرین نشده Silk استفاده می کنم کدام ممکن است متوجه شدم اصولاً اجتناب کرده اند برند Blue Diamond کدام ممکن است خریداری کرده ام) را انتخاب کنید و انتخاب کنید توت یخ زده استفاده می کنم. علاوه بر این ویتامین B-12 + D3 را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمپلکس کلسیم خوردن می کنم. من می خواهم منصفانه مولتی ویتامین خوردن می کردم، با این حال اصولاً ویتامین های غذایی را بیش اجتناب کرده اند حد بدست آمده می کردم، به همین دلیل ساده آنهایی را محدوده کردم کدام ممکن است برای بدست آمده آنها ضرر داشتم. (حتی با بیرون آن، من می خواهم تقریباً مثبت هستم کدام ممکن است ویتامین های بیشتری نسبت به در گذشته اجتناب کرده اند آغاز گیاهخواری بدست آمده می کنم.)

من می خواهم می دانم کدام ممکن است این واقعاً منزجر کننده به نظر می رسد مانند است! شیر اجتناب کرده اند زغال اخته ارغوانی تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی وقتی اندک باشد فوق العاده خنک تبدیل می شود. ولی خیلی خوبه

به دکوراتور نوزاد روی میز جدا آن تمرکز کنید: “گیاهخواران گران، اجتناب کرده اند اینکه همه غذاهای خوشایند را در اختیار ما گذاشتید، متشکرم.” هاهاهاهاها! برای گزارش، در روزی کدام ممکن است آن ها را محدوده کردم، در نظر گرفته شده می کردم سرگرم کننده دار است در حالی کدام ممکن است اصلاً مناسب نبود. ساده منصفانه لذت بخش برای گنجاندن.

ناهار:

صبح کدام ممکن است صبحانه مناسب می کنم، ناهار را هم مناسب می کنم. جو بادام خنک را در شیشه میسون مناسب کنید:

۴۰ خوب و دنج جو کهنه
۵ خوب و دنج پودر کاکائو شیرین نشده
۸ خوب و دنج نارگیل
۱۳ خوب و دنج دانه چیا
۱۰ خوب و دنج آب نبات چیپسی وگان (من می خواهم برند Enjoy Life را ترجیح می دهم)
۱۴۰ خوب و دنج (به سختی بیش اجتناب کرده اند ½ فنجان) شیر بادام شیرین نشده
۸ خوب و دنج شربت افرا
هر کدام تعدادی از قطره عصاره نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره بادام (اختیاری)

من می خواهم ساده همه عامل را در یک واحد شیشه مزون ترکیب کردن می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند تکان می دهم، سپس آن را در یخچال قرار می دهم تا غلیظ شود تا ناهار.

با ناهار میوه هم میخورم. معمولا گلابی.

شام:

اینجاست کدام ممکن است من می خواهم مسائل را اصلاح می دهم. معمولاً چیزهای باقی مانده دارم کدام ممکن است هدر نمی دهم، با این حال ترجیح می دهم {چیزهای مختلف} مناسب کنم. پختن شام با بیرون گوشت لذت بیشتری دارد. من می خواهم همه وقت اجتناب کرده اند تهیه گوشت متنفر بودم.

به همین دلیل در همین جا برخی اجتناب کرده اند شام من می خواهم است. برخی غیرعادی هستند – مسائل جمعاً مخلوط کردن می شوند – را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی تولید دیگری اصل العمل های دقیق هستند.

جو با لوبیا سفید، قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلم بروکلی. سس یادم نیست
نخود Tikka Masala – اگر ساده منصفانه اصل وعده های غذایی را در همین جا امتحان کردید، بررسی کنید. من می خواهم الان تعدادی از سالی هست کدام ممکن است دارم درستش میکنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید جری دوستش دارم. (من می خواهم اخیر متوجه شدم کدام ممکن است اصل پخت پست نشده است. سریع این کار را انجام خواهم داد!)
قارچ، نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جو با سس سرخ شده
پیتزا زیتون را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوموس
a فوق العاده آسان – ساده کینوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود فرنگی. من می خواهم عاشق نخود هستم!
طعمش خیلی بیشتر اجتناب کرده اند اون چیزیه کدام ممکن است به تذکر میرسه! راتاتویی با کینوآ (در زیر آلودگی دفن شده است)
هوموس کنجد با برنج
خمیر پیتزا سبوس دار با رب گوجه فرنگی، قارچ، پیاز کاراملی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل

اینم شام “فست فود” مورد کنجکاوی من می خواهم برای روزی کدام ممکن است حوصله پختن شام ندارم. این “بالهای بوفالو” خارق العاده هستند. کودک‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جری آن‌ها را امتحان کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ‌کدام اجتناب کرده اند آن‌ها نمی‌توانستند بگویند کدام ممکن است گیاه‌خوار هستند، از به نظر می رسد، حس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک آن‌ها مناسب شبیه ناگت‌های مرغ (با نان پرخطر) است. من می خواهم آن را در یک واحد اجاق میز می پزم (آن یک است اجاق همرفتی است، به همین دلیل اساساً سرخ کن هوا با بیرون شناسایی شکوفه ای).

را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرین! من می خواهم بیشتر اوقات شیرینی نمیخورم (مطمئنا، قبلاً گفتم! من می خواهم منصفانه ملکه دسر بودم، با این حال اخیراً هوس آن را ندارم.) من می خواهم این براونی های طبیعی را کدام ممکن است پست کردم مناسب کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید a فوق العاده بودند. همه چیز دوباره، خواهید کرد به هیچ وجه نمی دانید کدام ممکن است آنها گیاهخوار هستند. (پست را همین جا پیدا کنید)

من می خواهم عاشق بستنی هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این “دسر یخ زده غیر لبنی” را امتحان نکرده ام از *می دانستم* هیچ جا به بستنی نزدیک نمی شود. ولی واقعا خوشایند بود! اجتناب کرده اند آن نقطه متوجه شدم کدام ممکن است کره بادام زمینی شکلاتی فاج (یا چیزی شبیه به آن است) بیشتر است. من می خواهم محصولات غیر لبنی بن را انتخاب کنید و انتخاب کنید جری را نیز امتحان کردم، با این حال حتی نتوانستم آنها را بخورم. سبک بدی داشت با این حال Häagen-Dazs آنقدر خوش ذوق هستند کدام ممکن است جری ذکر شد پس اجتناب کرده اند بدست آمده بستنی دقیق آنها را بدست آمده خواهد کرد.

این دسر به طرز عجیبی خوش ذوق است. انصافاًً غیرمعمول به نظر می رسد مانند است با این حال من می خواهم خواهید کرد را الهام بخش می کنم بررسی کنید! (حدس و گمان به غوطه ور باشد، با این حال من می خواهم ترجیح می دهم آن را پوست اجتناب کرده اند کاسه بخورم، هاها.) در همین جا اصل پخت است.
خمیر کوکی

تنقلات، خوراک کوتاه:

تنها میان وعده ای کدام ممکن است می خورم بین شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان خواب است. آنها فوق العاده مشخص هستند، با این حال معمولاً من می خواهم منصفانه فنجان واقعا نوزاد کره بادام زمینی می خورم (من می خواهم منصفانه دسته فنجان ژله شات پلاستیکی دارم کدام ممکن است منصفانه اونس در روز به قبلی است، به همین دلیل ساده آن را پر می کنم). را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئنا، من می خواهم آن را آسان می خورم! یا گاهی جو خشک را با کره بادام زمینی ترکیب کردن می کنم. گاهی بادام یا بادام هندی می خورم. گاهی لارابر. هوموس یا تپناد با شیرینی. بسته به روحیه من می خواهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه در انبار داریم مشخص است. اگر دسر مناسب کنم (مثل براونی) می خورم.

خب، این همان چیزی است که من می خواهم با اشاره به وعده های غذایی روی رول دوربینم دارم. اصلا دلم برای گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنیات خوب نشده. من می خواهم باقی مانده است برای وعده های غذایی مصرف کردن پوست نرفته ام، با این حال این غیرعادی نیست. من می خواهم {دوست ندارم} پوست وعده های غذایی بخورم من می خواهم اجتناب کرده اند روزی کدام ممکن است آغاز به مصرف کردن وگان کردم نشاط را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه زیادی دارم کدام ممکن است دلگرم کننده است. من می خواهم ساده بافت بهزیستی می کنم! درد مزمن خیلی اجتناب کرده اند انگشت داده است – من می خواهم مثبت نیستم کدام ممکن است خواه یا نه آن یک است اصلاح رژیم بود یا ساده ۲ ماه داشتم، با این حال خوشایند بود.

حالا اگر ساده زانوهایم همکاری می کردند (را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر پشتم را پرت {نمی کنم}!) خوشایند می شدم هاهاها.

چون آن است گفتم، من می خواهم قصد ندارم وبلاگ شخصی را با اشاره به رژیم گیاهخواری تحمیل کنم، با این حال {در این} پست، کنجکاو هستم کدام ممکن است سایر اشخاص حقیقی وگان چه می خورند! پس به ایمن اشیا دلخواه شخصی را به اشتراک بگذارید.