اجرا برای Cookies: Transformation Tuesday #82


سه شنبه تحول مبارک! از آنجایی که امروز نوزدهمین سالگرد ازدواج جری و من است، فکر کردم مناسب است که از آن زمان و اکنون عکسی از خودمان بگذارم. عکس سمت چپ مربوط به صبح بعد از عروسی ماست. ما گواهینامه ازدواجمان را نگه داشتیم (حتی مراحل آن را به خاطر نمی آورم) و در لحظه آخر تصمیم گرفتیم برای چند روز به سمت کلیولند بریم. (ما برای ماه عسل برنامه ریزی نکردیم چون فقط پول سفر نداشتیم. به ما نگاه کنید! ما بچه بودیم که ازدواج کردیم. هاها! من ۲۱ ساله بودم و او ۲۲ ساله).

عکس دوم مربوط به یک هفته پیش بود که برای رفتن به شام ​​تولد یکی از دوستان کمی لباس پوشیدیم. فکر کردن به همه چیزهایی که در ۱۹ سال گذشته رخ داده است دیوانه کننده است … مهمترین آنها نوح و الی هستند!

خوب، بیایید به تغییرات خوانندگان برای این هفته بپردازیم …


دوست خوبم اخیرا بچه دار شده و به خانه جدیدی نقل مکان کرده است. به عنوان هدیه ای برای خانه داری، رئیسش آمد و در حیاط پشتی باغچه ای برای او کاشت. دوست من یک دختر شهرستانی است که هیچ چیز بزرگ نشده است! او در مورد مسئولیت مراقبت از باغ بسیار عصبی بود اما مرتب آبیاری می کرد. و ۲ ماه بعد برای او “برداشت” جالبی بود!!!! من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.

-استیسی، ریچموند، ویرجینیا

استیسی، من عاشق این داستان کوچک هستم! چه هدیه شگفت انگیزی برای یک رئیس برای یک کارمند – که کاملاً فراتر از آن است و به نظر می رسد که بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است. کاش یکی این کار را برای من انجام می داد! من خوشحالم که او باغبانی را کشف کرد و توانست از برداشت محصول قدردانی کند 🙂 -کتی


این یک نوع انتقال متفاوت است، اما با این وجود فکر می‌کردم جالب بود. هر سال خانواده من برای تعطیلات دریاچه به دریاچه اسپوفورد در چسترفیلد، نیوهمپشایر می روند. ما به عنوان بچه در اواخر دهه ۸۰ / اوایل دهه ۹۰ رفتیم و اکنون با پدر و مادرم، برادرم و همسر و بچه هایمان می رویم. عکس “قبل” پسرم در سال ۲۰۱۴ است که برای اولین بار با پدرم کایاک را بررسی می کند (یادداشت جانبی: او در واقع در کایاک بیرون نرفته است، آنها برای عکس در ساحل بودند، به همین دلیل است که او بدون جلیقه نجات).

به زودی هشت سال به این تابستان می رسد، زمانی که او واقعاً توانست به تنهایی با کایاک در اطراف دریاچه پارو بزند. او خیلی خوش گذشت! وقتی می گویند روزها طولانی است اما سال ها کوتاه هستند دروغ نمی گویند.

-مگان

مگان، من همه چیز این را دوست دارم! اول اینکه شما با خانواده خود چنین سنت سرگرم کننده ای دارید. وقتی کوچک بودم هر سال با خانواده ام به کلبه ای در دریاچه می رفتم و آن را دوست داشتیم. همچنین، من عاشق چهره او به عنوان یک کودک هستم – او از نشستن در آنجا بسیار خوشحال به نظر می رسید. چقدر باید احساس غرور کند که اکنون می تواند به تنهایی این کار را انجام دهد! امیدوارم شما بچه ها این سنت را برای سال های آینده حفظ کنید 🙂 -کتی


مگان و استیسی از به اشتراک گذاری شما بسیار متشکرم! از اینکه برای این کار وقت گذاشتید سپاسگزارم. اگر شخص دیگری تغییر شکلی دارد که شما می خواهید به اشتراک بگذارید، لطفاً برای من ایمیل بفرستید! نام خود، شرح تغییر شکل خود، یک عکس قبل و یک عکس بعد را درج کنید. شما می توانید آنها را برای من ارسال کنید: katie (at) runsforcookies (dot) com.