اجرا برای Cookies: Transformation Tuesday #81


سه شنبه تحول مبارک! دیر شده است که می نشینم این را بنویسم، بنابراین ممکن است به موقع آن را انجام ندهم. چند ساعت گذشته داشتم روی تغییر شکل خودم کار می کردم — اتاق خواب الی. من کار بزرگی انجام ندادم. من فقط نمی توانستم تحمل کنم که ببینم چقدر آشفته است و بوی سگ چگونه است (جوی وقت خود را در آنجا می گذراند). همه جا موی سگ بود و نمی دونم چطور تونست اینطوری زندگی کنه!

بنابراین، در حالی که او با دوست دخترش به نمایشگاه کانتی رفت، من آن را به بهترین نحوی که می‌توانستم بدون بررسی مسائل شخصی او تمیز کردم. یک میلیون بار بهتر به نظر می رسد. (تصاویری را پست نمی‌کنم زیرا الی هنوز آن را ندیده است و نمی‌دانم می‌خواهد من عکس‌ها را به اشتراک بگذارم یا نه.)

به هر حال، در اینجا چند دگرگونی خوانندگان امروز وجود دارد. یک زوج هستند که من برای هفته آینده ذخیره می کنم، بنابراین اگر یکی را برای من ارسال کردید و اینجا نیست، هفته بعد بررسی کنید. لذت بردن!


حدود ۲۰ سال پیش زمانی که بچه های من کوچک بودند، یک خانه دریاچه ای در مین ساختیم. امسال بهار و تابستان تصمیم گرفتیم که زمان یک اسکله جدید است. بیست سال پیش ما یک اسکله PT ساختیم. ما از گذاشتن و بیرون آوردن بخش های بسیار سنگین به اندازه کافی خسته شده بودیم، بنابراین روی یک اسکله آلومینیومی با بخش های چرخدار سرمایه گذاری کردیم.

گذاشتن آن بسیار آسان است و من عاشق صندلی، میز و نیمکتی هستم که برای آن خریدیم. ما همچنین در هنگام ساخت یک کانتر لمینت را در آن قرار دادیم، و اگرچه هیچ مشکلی در آن وجود نداشت، لمینت ارزان و پنیری به نظر می رسد. (اگر ما نباشیم هیچ کس آنجا نیست، آن را اجاره نمی دهیم.) تاپ های گرانیتی جدید را دوست داشته باشید. همچنین یک اجاق گاز جدید از جنس استنلس استیل خریداری کردم. اجاق گاز موجود زمانی از آخرین خانه ما خارج شد که آن را با یک اجاق گاز تجاری جایگزین کردیم. این یک مکان عالی برای رفتن در تابستان و زمستان است.

-کریستین

کریستین، چه اسکله شایان ستایشی! به نظر می رسد مکان مناسبی برای نشستن و گپ زدن باشد. و خنده دار است که پرنده در عکس “بعد” ژست گرفته است ؛) تا آنجا که آشپزخانه، وای – خیلی روشن تر به نظر می رسد! من اتفاقاً صفحه‌های لمینت را دوست دارم، بنابراین فکر نمی‌کنم اصلاً بد به نظر برسد، اما گرانیت‌های شما بسیار زیبا به نظر می‌رسند – و قطعاً اتاق را روشن‌تر می‌کنند. شرط می بندم که دوستش داری! -کتی


من ایده ها را به ذهنم می رساند و شوهرم آن را دنبال می کند. این یک دگرگونی کوچک است، اما حتی موارد کوچک نیز تفاوت ایجاد می کنند و انجام آن زمان می برد. تصویر اول تصویر قبل است – پس از کشتن علف های هرز و حذف آنها. تصویر دوم تراشه های چوب اضافه شد، چوب روی نیمکت جایگزین شد و سنگ های پله اضافه شد. بعد، ممکن است سمت راست مسیر را انجام دهیم.

-کیم

کریستین، من این پویایی را دوست دارم – تو ایده هایی به ذهنت می رسد و شوهرت آنها را انجام می دهد. این ایده به نظر من بسیار عالی است! ؛) من نمی توانم از این موضوع بگذرم که چیزی به سادگی مالچ چه تفاوت بزرگی می تواند ایجاد کند. و مسیر سنگی و نیمکت جدید عالی به نظر می رسد. من این را یک دگرگونی کوچک نمی نامم – به نظر می رسد فضای متفاوتی است! -کتی


این یک نوع تبدیل معکوس است. من در پایان مدت اجاره از آپارتمانم نقل مکان کردم و به یک آپارتمان جدید دوست پسرم رفتم. بیشتر اثاثیه او را نگه داشتیم و بیشتر وسایلم را رها کردیم. کار زیادی بود (ما خودمان همه چیز را جابجا کردیم)، اما می توانید اینجا ببینید که ما آن را انجام دادیم. به علاوه، من در واقع موفق شدم همه چیز را در این اتاق که از شرش خلاص می شدیم بفروشم!

(من به این افتخار کردم که با صرف زمان برای فروش چیزها چقدر پول به دست آوردم):

مبل استفاده شده را به قیمت ۳۵۰ دلار خریداری کردم، به قیمت ۳۰۰ دلار فروخته شد

میز قهوه استفاده شده را به قیمت ۱۱۰ دلار خریدم، ۸۰ دلار فروخته شد

صندلی پشتی سمت راست استفاده شده به قیمت ۷۵ دلار خریداری شده، به قیمت ۲۰ دلار فروخته شده است

پایه تلویزیون را به قیمت ۳۰۰ دلار نو خریدم، ۲۰۰ دلار فروخته شد

فرش جدید را به قیمت ۱۵۰ دلار خرید، ۵۰ دلار فروخت

بقیه چیزها را نگه داشت

بنابراین ۶۵۰ دلار / ۹۸۵ دلار (حدود ۲/۳) از پولی که برای تجهیز مکان صرف کردم پس گرفتم.

امیلی، می دانی که من عاشق اعداد و ارقام و صرفه جویی هستم، و من عاشق این هستم که تو توانستی همه چیز را بفروشی! من مطمئناً دو چیز در اتاق می خریدم – عالی به نظر می رسید. با تشکر از درج اعداد — برای من بسیار جالب است. امیدوارم از مکان جدیدت با دوست پسرت لذت ببری 🙂 -کتی


از ارسال تحولات بسیار سپاسگزارم! دیدن چهار عکس دگرگونی کاملاً متفاوت جالب بود. اگر کسی تغییری برای به اشتراک گذاشتن دارد، مهم نیست که چقدر بی اهمیت است، لطفاً آن را برای من بفرستید تا بتوانم آن را در سه شنبه تحول آینده پست کنم! فقط یک عکس قبل و یک عکس بعد برای من بفرستید: katie (at) runsforcookies (dot) com. لطفاً نام خود و شرحی از تغییر شکل خود را وارد کنید. مشتاقانه منتظر دیدن آنچه شما دارید! 🙂