اجرا برای کوکی ها: Shift Tuesday #56


سه شنبه تحول مبارک! خوشحالم که در صندوق پستی خود چند تاب سرگرم کننده دارم. به دلیل ماهیت این دگرگونی، تصمیم گرفتم آن را به عنوان یک پست تبدیل واحد تبدیل کنم. این یکی واقعا به قلب من ضربه می زند. همانطور که می دانید، من به جای خرید حیوانات خانگی، طرفدار بزرگ نجات/پذیرفتن حیوانات خانگی هستم. حیوانات خانگی نجات بهترین هستند! آنها به خانه های صبور و دوست داشتنی با خانواده هایی نیاز دارند که آنها را از نظر خاص بودن ببینند.

بنابراین، من عاشق دیدن این تحول شدم …


من اینجا در کنار سگم در حال فرزندخواندگی نشسته ام و به تحول شگفت انگیزی که او در عرض چند هفته پشت سر گذاشته است فکر می کنم. فکر کردم در سه شنبه تحول شرکت کنم. این تصاویر می توانند آزاردهنده باشند، بنابراین اگر نمی خواهید از آنها استفاده کنید متوجه می شوم.

من حدود ۵ سال برای یک نجات محلی آتلانتا ارتقاء داده ام (ما فقط در منطقه آتلانتا حساب می کنیم – Unleash Atlanta). من دوست دارم این سگ های نجات شگفت انگیز را برجسته کنم تا مردم را تشویق کنم که به پناهگاه ها یا نجات محلی خود نگاه کنند.

چیپ هموطن کوچک بزرگی است که در یک سنگر در GA روستایی با تشک هایی به قدری سفت که چشمانش را پوشانده بودند پیدا شد و توده های مدفوع بزرگی پوشیده از حشره داشت. او به دلیل فیستول، عفونت ادراری، درماتیت و مشکلات قلبی دچار عفونت های شدید دندانی بود که اکثر آنها نابینا، کم وزن و کم آبی بودند.

اما بی توجهی زیاد نمی تواند سگ کوچولوی شیرین تری باشد. او پس از جراحی بزرگ دندان احساس بهتری پیدا کرد و شروع به تکان دادن دم کرد. او تا زمان بهبودی در کنار ما خواهد بود و سپس برای فرزندخواندگی در دسترس خواهد بود. ما اورا خیلی زیاد دوست داریم!

برخی ممکن است بگویند، چرا یک سگ بزرگ بیمار را نجات می دهید؟ ۵ دقیقه را با چیپ بگذرانید و خواهید فهمید که چرا. او چیزی جز یک توپ عشقی نیست و شایسته است بداند دوست داشتنی و ایمن بودن به چه معناست. من فکر می کنم او تنها سال ها باقی مانده است تا شاد و سالم باشد – و او بهترین سگ همراه خواهد بود. هیچی جز از اینجا، مرد کوچولو.

اولین عکس “بعد” مربوط به دیروز است – حدود ۳ هفته بعد از اینکه آن را پیدا کردم. او یک داماد کامل پیدا می کند که احساس می کند کاملاً بهتر شود و یک قلب شیرین خواهد بود! سه هفته و ببین چقدر پیشرفت کرده 🙂

– کریستینا


کریستینا، من حتی لازم نیست به شما بگویم که چگونه این قلب من را گرم می کند! سگ کوچولوی بیچاره باید در حالی که در گودال گیر کرده بود و مشکلات سلامتی زیادی داشت تا حد مرگ ترسیده باشد. من فقط می توانم تصور کنم که او اکنون چقدر خوشحال است در حالی که با شما می ماند! از صمیم قلب از توجه و محبت شما سپاسگزارم. حق با شماست – او سزاوار این است که تا آخر عمر خود (مهم نیست چقدر طولانی) احساس عشق کند. خواهش می کنم از من به او غلغله های زیادی بدهید! – کتی


همانطور که گفتم، من می خواستم پیچش های بیشتری را به این پست اضافه کنم، اما دنبال کردن آن پس از این پست سخت است. بنابراین، حدس می‌زنم بقیه را برای هفته آینده ذخیره کنم. اگر می‌خواهید تغییرات بیشتری در نجات حیوانات خانگی ببینید، من یک پست تمام سه‌شنبه روی آن گذاشتم – می‌توانید آن پست را اینجا پیدا کنید. قطعاً یک پست خوشحال کننده است! 🙂

و در اینجا پست حقایق تصادفی تقویم دسکتاپ ما برای روز است:

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر