اجرا برای کوکی ها: Shift Tuesday #55


اوه، امروز ۱/۱۱ است (۱۱ عدد مورد علاقه من است؛ ۳۳، ۵۵ و ۷۷ را هم دوست دارم). من وسواس زیادی با اعداد و ارقام دارم، پس مطمئناً موارد مورد علاقه خود را دارم. اما امروز نوبت روز سه‌شنبه شماره ۵۵ است که به ۱۱/۱ می‌رسد. من نمی توانم متوجه شوم!

دیروز و امروز تمام روز را کار کرده ام تا تغییراتی را انجام دهم. چیزهای زیادی در مورد اتاق خواب و حمامم دوست ندارم، اما زمانی که به آنهایی که در بازسازی ساختمان رسیدم، درد زیادی داشتم. بنابراین من آنها را به نوعی نصف کردم – نقاشی کردم، اما کار وحشتناکی انجام دادم. من نتوانستم مبلمان زیبای Pottery Barn را که از Facebook Marketplace دریافت کردم (به دلیل تونل کارپال) دوباره تکمیل و رنگ کنم. خیلی چیزهای دیگه هم هست که دوست دارم تغییر بدم.

به هر حال من نمی خواهم از خودم جلو بزنم. امروز، من فقط می توانم یک عکس “پست” از کمد لباسم به اشتراک بگذارم. دیروز، کمد اتاق خوابم بهم ریخته بود، پس دیشب تمیز کردنش را تمام کردم و از میزان تمیزی آن بسیار راضی هستم! من هنوز دوست دارم از شر چیزها خلاص شوم، اما تا زمانی که اکنون جا برای آن وجود دارد، حالم خوب است.

با کمال تعجب، من امروز تغییرات زیادی کردم! بنابراین من قصد دارم چند تا از آنها را به اشتراک بگذارم و بقیه را برای هفته آینده ذخیره کنم.


بهار گذشته خانه ای خریدیم که باید تخریب می شد و به طور کامل بازسازی می شد، سقف، گیربکس، لوازم خانگی، پنجره ها، درها، و غیره. خانواده من مخالف این پروژه بودند، آنها سبک کابینت های دهه ۹۰ را دوست داشتند! به محض اینکه من کمدها را تمام کردم نظرشان در مورد دیوار عوض شد!

– رنا

رنا تو خوشگلی من عاشق کابینت های رنگ شده هستم و ظاهری تازه و تمیز دارند. این واقعاً کل آشپزخانه شما را تغییر داد – خوشحالم که خانواده شما نیز آن را دوست دارند. کل تحول شگفت انگیز است! – کتی

من و شوهرم یک خانه روستایی خریدیم و در اوایل ژوئن ۲۰۲۱ به آنجا نقل مکان کردیم. یکی از پروژه های من این بود که حمام خود را به روز کنم. در عکس “قبل” مشخص است که حمام نیاز به کار دارد. دیدن آن سخت است اما دیوارها در واقع سبز نعنایی مات بودند. اتاق هیچ رنگ زیبایی شناختی واقعی ندارد. همچنین، من واقعاً یک کابینت دارو برای اهداف نگهداری می خواستم. من از عکس “بعد” بسیار راضی هستم. من تمام تلاشم را در زمانی که بودجه داشتم انجام دادم و وقتم را با ارتقاها صرف کردم. یک پروژه کم، کار بیشتر :).

– کتی

کتی، کار بزرگی کردی که روی بودجه کار کردی! من رنگ کابینت را دوست دارم و مخصوصاً کابینت دارو را دوست دارم. من همیشه یکی را می خواستم اما چشمی برای انتخاب چنین چیزهایی ندارم. من همه رنگ ها را دوست دارم – آنها عالی به نظر می رسند! – کتی


من در یک انبار کار می کنم و بسیاری از ما از برش لوله های مقوایی به عنوان جا مداد یا برای حمل کیسه های کوچک قطعات استفاده می کنیم. من تصمیم گرفتم که فردی که پشت میز من است باید کمی زیباتر باشد و از یک صفحه از یک کتاب رنگ آمیزی استفاده کردم و کار کوچک آن را انجام دادم. لول، تغییر چندانی ایجاد نکرد، اما میز من را بسیار روشن تر کرد.

– روت

روت، چه ایده خوبی! رنگ آمیزی شما زیباست من از کاغذ تماس برای ساختن چیزهایی مانند این استفاده کرده ام، اما هرگز به استفاده از صفحات رنگ آمیزی فکر نکرده ام (نه اینکه به هر حال عالی باشند!). چه مداد گیر زیبایی مواردی از این دست باعث می شود که دفتر خاص تر به نظر برسد و “در آن زندگی کنید”. – کتی


خب، الان ساعت ۱۰:۰۰ است و من هنوز خیلی کارها برای انجام دادن امشب دارم. از شما برای همه ارسال های شما برای سه شنبه تحول متشکریم! اگر امروز برای شما پست نمی گذارم، هفته آینده به دنبال آن باشید.

در اینجا صفحات میز تقویم من برای آن روز آمده است:

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر