اجرا برای کوکی ها: چهارشنبه وزن: هفته ۷۸


این عکس من را داغون کرد. من بالاخره امروز شروع به آماده کردن دیوارهای حمام کردم و برای آماده کردن آنها، مجبور شدم همه چیزهایی را که در آنجا آویزان بود، از جمله آینه را جدا کنم. به جای اینکه سعی کنم به نحوی مثل قبل از آن حمایت کنم، فقط از جری خواستم آن را نگه دارد، هاها.

شلوار جینی که من می پوشم جفتی است که چندین ماه پیش در Goodwill خریدم و آنها را در پشته لباس های “تعمیر/تغییر” خود قرار دادم. آنها ساق پا راست بودند، و من شلوار جین راسته را دوست ندارم – ساق پاهایم خیلی بزرگ هستند! بنابراین من آنها را به قصد تبدیل آنها به فلر ساق خریدم. آن‌ها ماه‌ها آنجا نشستند، و من بالاخره در آخر هفته این توده را کم کردم. به چند شلوار جین فلر اضافه کردم و کمر یک زوج را هم گرفتم.

اگر من کاملا خسته و فرسوده به نظر می رسم، به این دلیل است که هستم! من تمام روز را بین حمام و آشپزخانه رفتم — برای فردا ظروف پختم و دیوارهای حمام را آماده و آماده کردم. من چهارمین کباب سیتان «بوقلمون» را در سه روز درست کردم و سعی کردم آن را برای روز شکرگزاری کامل کنم. من دستور العمل ها و روش های مختلفی را امتحان کرده ام، و روشی که در حال حاضر روی اجاق در یک سبد بخار قرار دارد *امیدوارم* برای فردا به اندازه کافی خوب باشد.

واقعاً نیازی نیست که کامل باشد، اما ما برای شام به خانه پدر و مادرم می رویم و اگر کسی بخواهد دیوانه شود و سیتان را امتحان کند، نمی خواهم او را به غذای گیاهی موکول کنم! من آموخته ام که سیتان به خودی خود یک هنر است. متغیرهای زیادی وجود دارد که ممکن است اشتباه کنند.

من *واقعا* نمی خواستم این هفته وزن کشی کنم. می دانستم که ترازو بالا می رود و تمام هفته از پا گذاشتن روی آن اجتناب می کردم. وزنم را در دهه ۱۴۰ تصور می‌کردم، زیرا پرخوری کردم. من فقط به نظر نمی رسد که آن را تحت کنترل بگیرم! هفته گذشته وقتی وزن کشی ام را پست کردم خیلی مصمم بودم.

به هر حال، خوشحالم که وزنم در ۱۴۰ نبود، اما از محدوده هدفم ۱۲۵-۱۳۵ فراتر رفته است. و، یعنی من در مدت پنج هفته ۱۰ پوند اضافه کرده ام؟

من می دانم که برای تحت کنترل درآوردن آن چه باید بکنم. من فقط این میل اجباری به خوردن میان وعده را در تمام شب دارم. من پرخوری ندارم، که خوب است، اما همچنان کالری زیادی دریافت می کنم.

من دیروز در مورد آن با درمانگرم صحبت کردم و فکر می کنم از خوردن به عنوان راهی برای آرامش در پایان یک روز طولانی استفاده می کنم. وقتی روز را در حمام یا چیزی شبیه به آن کار می‌کنم، خسته شده‌ام و فقط می‌خواهم لباس خوابم را بپوشم و خنک شوم – و غذا بخورم. بنابراین او به من “تکلیف” داد تا این هفته انجام دهم. امیدوارم کمک کند!

خوب، من این را کوتاه می کنم زیرا مطمئن هستم که همه غذای خوشمزه ای برای رسیدن به آن دارند. بیایید امیدوار باشیم که این هفته موجو را پیدا کنم و ترازو چهارشنبه آینده پایین بیاید!