اجرا برای کوکی ها: چهارشنبه وزن: هفته ۴۰


گاو مقدس ۴۰ هفته؟! این بیش از نه ماه پیش است. از زمانی که من شروع به شمارش کالری و دویدن دوباره در ۲۴ می کردم، زمان به تازگی گذشت. خیلی خوشحالم که عزمی را که از دست داده بودم پیدا کردم و به این نتیجه رسیدم که این همان چیزی است که باید متوقف شوم و فقط با آن ادامه دهم یا بپذیرم که آخرین پوندی که در آن از دست داده ام به دست خواهم آورد. ۲۰۰۹-۲۰۱۰.

من واقعاً امیدوار بودم تا الان به وزن هدفم برگردم، اما از همان ابتدا می دانستم که خط پایانی وجود ندارد. حتی بعد از رسیدن به هدفم، همان کارهایی را که الان انجام می‌دهم انجام می‌دهم، پس چه اهمیتی دارد که این اتفاق بیفتد؟ (با این حال، من برای رسیدن به آنجا هیجان زده هستم! شاید تا مرز یک سال.)

به هر حال، هفته گذشته افت زیادی در مقیاس داشتم، بنابراین برای این هفته خیلی امیدوار نبودم. به ندرت پیش می آید که دو قطره بزرگ پشت سر هم داشته باشیم. من فقط از بازگشت به دهه ۱۴۰ هیجان زده بودم و می خواستم آنجا بمانم! بنابراین، امروز صبح وقتی روی ترازو رفتم تعجب نکردم…

من روی ۱۴۸.۰ بودم که نسبت به هفته گذشته ۰.۶ کاهش داشته است. من تمام کارهایی که هفته پیش انجام دادم را این هفته انجام دادم. با این حال، از دیدن پایین آمدن ترازو خوشحالم! حتی گام های کودک حداقل در مسیر درستی است. من الان ۴۹ پوند در ۴۰ هفته کم کردم.

امروز هم مجبور شدم برای DietBet وزن کنم. هدف من در DietBet 153.6 بود و وزن “رسمی” من ۱۴۹.۰ بود (کمی بالاتر از این است زیرا مجبور بودم لباس بپوشم). برای برنده شدن در DietBet شش ماهه خود، باید در ۱ ژوئن در ۱۴۷.۱ یا کمتر از آن باشم. احساس خوبی است که می دانم تقریباً در حال حاضر آنجا هستم.

من امروز صبح پیراهن Cookie Monster را برای وزن رسمی خود پوشیدم و یادم نمی آمد آخرین باری که آن را پوشیدم. من ۷۵ عکس سخت خود را مرور کردم (یادتان هست که باید هر روز یک سلفی در آینه می گرفتم؟) و یکی از سال ۲۰۲۰ را پیدا کردم تا آن را با آن مقایسه کنم. من حتی به بالاترین وزنم هم نرسیده بودم (مه گذشته زمانی که شروع به کاهش وزن کردم در ۱۹۷.۰ بودم). بنابراین این حدود ۱۸۳ پوند است در مقابل ۱۴۸ – من نمی توانم تفاوت را باور کنم!

من عاشق دیدن عکس های مقایسه ای کنار هم هستم – گاهی اوقات وقتی احساس می کنید که اصلاً پیشرفتی ندارید، می بینید که این درست نیست. حتی با وجود اینکه احساس می کنم همین دیروز است که شروع به کاهش وزن کردم، می توانم تفاوت زیادی را ببینم. می‌خواهم لباسی را امتحان کنم که در ماه مه گذشته (سنگین‌ترین لباسم از سال ۲۰۰۹!) پوشیده بودم و مقایسه کنم.

الگوی وزن کشی من این بوده که باخت، باخت، به دست آورد، باخت، باخت، به دست آورد، باخت، باخت، به دست آورد… از آنجایی که دو هفته ضرر روی ترازو داشته ام، نمی دانم چه چیزی در انتظارم است. هفته بعد. شکستن این الگو خوب است! اما من فقط به کاری که دارم انجام می دهم ادامه می دهم، زیرا کار می کند 🙂

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر