اجرا برای کوکی ها: چهارشنبه وزن: هفته ۳۹


چه هفته ای! (اگر تعجب می کنید که چرا من همیشه در عکس وزنه زدن چهارشنبه خود دارم می خندم، به این دلیل است که گربه ها در همه جا تلاش می کنند توجه من را جلب کنند.)

بعد از رقص “دو قدم به جلو، یک قدم به عقب” روی ترازو که ماه هاست انجام می دهم، امیدوار بودم وزن کشی خوبی در این هفته داشته باشم. هفته پیش چند کیلو اضافه کردم. از آنجایی که تقریباً به وزن هدفم نزدیک شده ام، کمی در مورد نگهداری فکر می کنم. من هرگز با یک برنامه خوب وارد تعمیر و نگهداری نمی شوم و این بار می خواهم آماده باشم.

من می خواهم به ۱۳۳ پوند (وزن هدفم) کاهش پیدا کنم، اما با کمتر از ۱۴۴ راضی هستم. عدد ۱۴۴ بالای محدوده BMI من است. من می دانم که نمودار BMI در حال منسوخ شدن است زیرا چربی بدن، توده عضلانی، ساختار استخوان و غیره را فاکتور نمی کند، اما فکر می کنم بالای ۱۴۴ برای بدن من بسیار دقیق است. فکر می‌کنم در دهه ۱۳۰ بهترین ظاهر و احساسم را دارم، اما وقتی به اواسط دهه ۱۴۰ می‌رسم زمانی است که در پوست خودم احساس ناراحتی می‌کنم.

به هر حال، من هفته ها به نقطه عطف دهه ۱۴۰ نزدیک شده ام، اما خیلی کند پیش می رود. این هفته وقتی روی ترازو رفتم هیجان زده شدم…

من روی ۱۴۸.۶ بودم! هفته گذشته من روی ۱۵۳.۸ بودم. بنابراین من این هفته ۵ پوند کم کردم (در مجموع ۴۸.۴ در ۳۹ هفته). وزن امروز کمترین وزنی است که از اوایل سال ۲۰۱۸ دیده ام.

وقتی وزنم را دیدم، به فکر لباس هایی افتادم که قبلاً در آن اندازه می پوشیدم و واقعاً یادم نمی آمد. من یک مشت از شلوار جین و پیراهن مورد علاقه‌ام را ذخیره کردم، اما چند سال پیش تقریباً از شر همه لباس‌های “نازک” خود خلاص شدم، زیرا فقط متقاعد شده بودم که دیگر هرگز نمی‌توانم آنها را بپوشم. (از جمله بسیاری از لباس های دویدن من و اکنون از این موضوع ناراحتم!)

از آنجایی که از زمانی که کووید شیوع پیدا کرد، اساساً در هیچ چیزی جز شلوارهای کشدار مشکی و هودی‌ها زندگی نمی‌کردم، با کاهش وزن، تفاوت زیادی در لباس‌هایم مشاهده نکردم. وقتی هر روز شلوار جین و تاپ های شیک تر می پوشیدم، متوجه شدم که چه زمانی وزنم اضافه یا کم شده است.

به هر حال، آخرین باری که شلوار جینی را که ذخیره کردم (احتمالاً حدود شش جفت) امتحان کردم، احتمالاً حدود ۷-۸ پوند پیش بود و نتوانستم آن را بپوشم. گفتم وقتی در دهه ۱۴۰ بودم آنها را بیرون می‌آورم و دوباره امتحانشان می‌کنم. بنابراین، امروز آنها را بیرون آوردم و آنها را امتحان کردم. من شوکه شدم (به روشی خوب) که می توانم همه را به جز یک جفت جا بیاورم (و در واقع در مکان عمومی بپوشم، هاها).

در عکس “وزن زدن چهارشنبه” در بالا، یکی از شلوارهای جین مورد علاقه ام را پوشیده بودم (که احتمالاً از زمانی که در بهار ۲۰۱۸ به بوستون رفتیم آن را نپوشیده بودم). همان پیراهن؛ من آن پیراهن را به دلایلی خیلی دوست داشتم، بنابراین آن را در دست گرفتم.

این شلوار جین را که در نوامبر ۲۰۱۷ “تبدیل” کردم را به خاطر دارید؟ طاقت خلاص شدن از شر آنها را نداشتم. نه تنها به این دلیل که من آنها را درست کردم، بلکه به این دلیل که آنها فوق العاده راحت هستند. وقتی امروز می‌توانستم آن‌ها را به راحتی دکمه و زیپ کنم، بسیار هیجان‌زده بودم. (آنها با رنگ سفید خالدار نیستند – فقط باید آینه را تمیز کنم! هاها)

بنابراین، امروز برای من در زمینه کاهش وزن هیجان انگیز بود 🙂 به امید یک هفته خوب دیگر!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر