اجرا برای کوکی ها: چهارشنبه وزن: هفته ۳۴


وقتی می خواستم برای این پست سلفی آینه ای بگیرم، اردک برای توجه من می مرد. پنجه هایش را تا پشت پاهایم تا بالای جیب شلوار جینم دراز کرد (با پنجه هایش – انگار از پاهای من به عنوان خراش استفاده می کرد).

من برای پوشیدن آن شلوار جین بسیار هیجان زده بودم. آخرین باری که آنها را پوشیدم یادم نمی آید! من فقط چند جفت را از اندازه های کوچکترم ذخیره کردم. من عاشق شلوار جین گشاد هستم (چه “باحال” باشند یا نه، برایم مهم نیست – همیشه آنها را خواهم پوشید) بنابراین چند مورد دلخواه را نگه داشتم.

به هر حال، من اینجا هستم، ۳۴ هفته از زمانی که شروع به تلاش کردم (با تلاش واقعی) برای کاهش وزن اضافی که در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۰ به سرعت اضافه کردم (جزئیات را در زیر خواهید دید). احساس می‌کنم ماه‌هاست که در حالت سکون هستم، اما وقتی به چند سال گذشته نگاه می‌کنم، می‌گویم که خیلی خوب کار می‌کنم.

هفته گذشته، من در ۱۵۶.۶ بودم. امروز وزن کشی خوبی داشتم!

بالاخره به جای اینکه روی پایه کوچکش نگه دارم، آن را به دیوار آویزان کردم.

من در ۱۵۳.۶ بودم، بنابراین این هفته ۳ پوند پایین آمدم (در مجموع ۴۳.۴ پوند در ۳۴ هفته). وقتی به ۱۵۳ رسیدم، این یک نقطه عطف بزرگ برای من خواهد بود (دوباره): ۱۰۰ پوند کمتر از وزن اولیه من در سال ۲۰۰۹ خواهد بود.

وقتی وزنم را در برنامه Happy Scale وارد کردم، کنجکاو شدم که آخرین باری که این مقدار وزن کردم کی بوده است. ابتدا فکر می کردم در اواخر سال ۲۰۱۶ است، اما بعد به یاد آوردم که در سال ۲۰۱۷ وزن زیادی از دست دادم (بله، وزن من در طول سال ها نوسانات زیادی داشته است) زمانی که برای نیمی از سال هیپومانیک بودم (که خواهید دید. در نمودارهای زیر).

به هر حال، آخرین باری که وزنم زیر ۱۵۴ بود در ژوئیه ۲۰۱۸ بود – پس ۳-۱/۲ سال گذشته است! با این حال، به دلیل کووید، دو سال گذشته خیلی سریع گذشت. مثل این است که آنها حتی اتفاق نیفتاده اند. زمانی که افزایش وزن در سال ۲۰۱۸ را دیدم به نوعی شوکه شدم: نزدیک به ۳۰ پوند!

در اینجا وزن من از سال ۲۰۱۷ (زمانی که مقدار زیادی از دست دادم) تا به امروز (بر اساس سال) چگونه به نظر می رسید. قرمز زمانی است که وزن اضافه می کردم و رنگ سبز زمانی است که وزن کم می کردم:

وقتی به تصویر بزرگ نگاه می‌کنم، می‌توانم همه فراز و نشیب‌ها را ببینم – دوست دارم “بالا” کمتری وجود داشته باشد، اما حداقل شانس نگه داشتن وزن زیاد را برای بیش از بیش از دو سال.

این شامل وزن بارداری من نمی شود – من در ژانویه ۲۰۰۶ در ۲۷۱ سالگی باردار الی بودم!

با این حال، دیدن صعود در سال ۲۰۱۸ تا اواسط سال ۲۰۲۱ ترسناک است. دیدن دوباره اینکه چقدر به وزن ۲۰۰ پوند نزدیک شده بودم، بجیزوس را از من ترساند و این همان چیزی بود که باعث شد دوباره حرکت کنم. با نگاهی به این نمودار، به نظر می رسد که وزن من دوست دارد حدود ۱۵۰ پوند باشد، که جالب است.

ای کاش در آن وزن راحت بودم، اما در ۱۳۵ سالگی احساس خیلی بهتری دارم. با این حال، من مانند گذشته به شماره واقعی قطع نمی‌کنم. همانطور که بزرگتر می شوم، متوجه می شوم که چیزهای بسیار مهم تری وجود دارد که باید در مورد آنها نگران باشم (منظورم این است که من می خواهم وزن/اندازه سالمی داشته باشم).

به هر حال، اعداد و ارقام بس است! می دانید که من عاشق دیدن این نوع نمودارها هستم 😉

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر